hiç yapmayacağım şeyler yapıyorum kendime hakim olamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meaningofpain

Kayıtlı Üye
merhabalar herkese ben lise son sınıf öğrencisiyim. gayet güzel bir hayatım var her şeyim yerinde çok şükür fakat son zamanlarda aniden sinirleniyorum moralim bozuluyor ümitsizliğe kapılıyorum halsizlik bastırıyor hiçbir şey yapasım gelmiyor çevremdekileri kırıyorum. ergen psikolojisi falan değil bu psikoloji üzerine birkaç kitap okudum eğer okyanusta bir damla kadar birşeyler biliyorsam bana olan bu şeylerin başka bir sebebi var. Nedenini nedir yardımcı olursanız bu kardeşinize çok sevinirim. sınav stresi de yapmıyorum. enerjilerle çok ilgiliyim etrafımda kötü bi enerji hissediyorum özellikle eve geldiğimde. iyi forumlar..

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Ofke mutlulugun en buyuk dusmanidir.Bazi psikolojik sorunlar yasiyorsunuz.Empati kurun ve sinirlendiginiz zaman 10 a kadar sayin

kıvep

Banlı Kullanıcı
Etrafına böle dehşet saçmaya devam ediceksen biraz yanlız kal. Ne ailen ne arkadaşların senin sinirinin kurbanı olmak zorundan değil, sonuçta onları kırdığını kendin söyledin, etrafındakileri kırmamak için ya uzak dur onlardan yada sakin olmaya çalış biraz.
Anlattığın durum bana enerji yetersizliği gibi geldi. Enerjin çekiliyor gibi halsiz düşer, boğuluyor gibi ruhun daralır. Etraftaki herşey rahatsızlık verir, nedenini bile bilmeden öfke içinde bulursun kendini. Eğer böyle birnşeybyaşıyorsan enerjin düşüyor demektir.
Ben bunu yaşamadım ama hem teorik olarak belirtinin bu olduğunu biliyorum hemde benimde kardeşim senin bahsettiğin gibi hissettiğini söylüyor.yakınen sizin gibi bir insanla zaman geçirindiğimden diyorum, etrafınızdakileri kırmamak için daha fazla çaba sarf etmeniz gerek.

freaky

Kayıtlı Üye
Sınav stresin her ne kadar yok diyosanda bu durum insanı alttan alttan çok etkiliyo. Bende tekrar hazırlanıyorum ama alttan alttan sınavın etkisini hissediyorum. Negatif enerjiden emin olmak için bi bilenden yardım alman gerekiyo. Ha bunun yanında biliyosun tutulmalar da insanlar üzerinde önemli gelişmelere neden olacakatı, belki bu süreç eski enerjilerdenarınmanya başladığın bi süreçtir :)

VirtiualHuman

Kayıtlı Üye
Boşuna söylenmeyen sözlerden birisi;
Eline,Diline,Beline sahip olacaksın...

Bir gün bu duyguları bastırmayı öğreneceksiniz ama bunu denemeden yapamazsın Nasıl deneyeceğim dostum dersen ki içinden diyosundur sinirleniyomusun gözlerini kapat ve o halin yani seni sinirlendiren şeyin olmadığını düşün bu zaten bi kaç saniye sürüyor öfken tamamen gitmez ilk yaptığında ama yaptıkça düzelecektir

iyi forumlar

meaningofpain

Kayıtlı Üye
Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim iyiki böyle bir forum var iyiki hala duyarlı insanlar var. Sevgiyle kalın :)

hasan06

Kayıtlı Üye
muhtemelen deprosyadasındır önce bir doktora görün ama tabiki kendine ruhsal bakımda unutma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...