Evleneceğimiz Kişiyi Rüyada Görmek İçin

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Anadoluda çok yaygın olarak yapılan bu inanca göre önceden yaptığınız tuzlu bazlamayı gece yatmadan önce yiyip hiç su içmeden ve kimseyle konuşmadan sağ tarafınıza dönerek yatıyorsunuz.Daha sonra içinizden evleniceğiniz adamı yada bayanı görmeyi diliyorsunuz.Rüyanızda size su veren kişinin evleniceğiniz insan olduğuna inanılır.Bazlamanın zehir gibi tuzlu olmasına ve hepsini bitirmenize gerek yok.

Bazlama yapmayı bilmeyen arkadaşlarımız için nasıl yapıcaklarınıda anlatıyım 2 yemek kaşığı kadar un 1 çay kaşığı tuz ve biraz su koyup karıştırarak yumuşak bir hamur elde ediyorsunuz.Yuvarlak bir şekil verdiğiniz bu hamuru yağsız tavada pişiriyorsunuz

"Alıntı"

hopefull06

Kayıtlı Üye
Ben bu yöntemi şöyle biliyorum: 7 kişinin evinden 1 er avuç un aşırıyosunuz :) bir dul kadının evindende 1 avuç tuz aşırıyosunuz :) ama asla haberleri olmayacak, bu unları ve tuzu suyla yoğurup ekmek (bazlamada ekmek sonuçta :) ) yapıyorsunuz ve Aron un dediği gibi niyetlenip rüyaya yatıyorsunuz.. Rüyanızı denedikten sonra un ve tuz yürüttüğünüz kişilerden hellalik alıyorsunuz :) Bunu doğu karadenizli birinden duymuştum..

kocero6666

Kayıtlı Üye
Deneyen arkadaşlar varsa deneyimlerini duymak isterim :)

Omorfodora

Kayıtlı Üye
İş
İstanbul Üniversitesi'nde Felsefe Öğrencisi....
Arkadaşım bunu denemişti. Çocuğun yüzü göremedi ama ona uzanan damarı esmer kolu hala arar :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Biz iki kardeş yıllar önce denemiştik.İkimizde bişey görememiştik:boat:Bide üstüne gece vakti tuzlu yedim tuz selülitin canı kanıdır diye egzersizi artırmak zorunda kalmıştım.:devil2:Bunun yerine dualı uygulamalar bence daha başarılı.

Omorfodora arkadaşın dikkat etsin ,her esmer kola aldanmasın:cowboy:.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Biz iki kardeş yıllar önce denemiştik.İkimizde bişey görememiştik:boat:Bide üstüne gece vakti tuzlu yedim tuz selülitin canı kanıdır diye egzersizi artırmak zorunda kalmıştım.:devil2:Bunun yerine dualı uygulamalar bence daha başarılı.

Omorfodora arkadaşın dikkat etsin ,her esmer kola aldanmasın:cowboy:.
Galiba evde kalacaksınız :D Hadi hayırlısı :D

kgn

Kayıtlı Üye
Çok güzel hareketlerde bir skeçte vardı

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Bu uygulama biraz eksik anlatılmış. Öncesinde hıdırellez zamanı 3 gün veya 3 perşembe oruç tutmanız gerekiyor, orucunuzu açtıktan sonra su içmemelisiniz. perşembe gecesi tuzlu birşey yiyerek uyuyorsunuz. Uyumadan niyet ediyorsunuz. O yıl içinde evlenecekseniz rüyayı görüyorsunuz. Yani her yıl yeniden yapmanız gerekir.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Böyle uygulamalar tamamiyle beyni şartlandırma usulü oluyor. Büyü gibi. Beynimizi büyülüyor ve tütsülüyoruz.

(Müslümanlar için başka bir yöntem) Hiç masrafa ona buna gerek yok. İki rekat istihare namazı var internette bulabilirsiniz. Bitince net bir niyet ile "Allah ım bana evleneceğim insanı göster" diyorsunuz ve sağ tarafınıza dönüp hiç konuşmadan yatıyorsunuz.
Bitti bu kadar.

İlk gece göremezseniz sünnet üzere 7 gece üst üste yapın. Onda da göremezseniz 40 gece yapın. Mutlaka göreceksiniz.

Ya da 1000 Kevser i şerif i okuyorsunuz ayni niyeti ile uyuyorsunuz. Normal bir Müslüman genelde ilk gün göremiyor. Yalnız başınıza biraz zor ama deneyin Allah tan ümit kesilmez. Bir Allah dostu dua etse belki bir şeyler görürsünüz yine. Destek şart.
7 güne kesin görürsünüz.

Bunları yaparken ki püf nokta irade ve sabır.
O yüzden kimse göremiyor. İnsan fıtratı çok bozuldu. Doğruluk dürüstlük gibi erdemlerden çok uzaklaştık. Sabırsızlık had safhada, ahlak yok. Bunlar taleplerimiz in gerçekleşmesini engelliyor.

Evrene doğru düzgün enerji göndermeyenin talepleri haliyle gerçekleşmiyor.
Herkesin anlayacağı dilde olay tam olarak budur.

İyi forumlar.

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
İlk gece göremezseniz sünnet üzere 7 gece üst üste yapın. Onda da göremezseniz 40 gece yapın. Mutlaka göreceksiniz.

Ya da 1000 Kevser i şerif i okuyorsunuz ayni niyeti ile uyuyorsunuz. Normal bir Müslüman genelde ilk gün göremiyor. Yalnız başınıza biraz zor ama deneyin Allah tan ümit kesilmez. Bir Allah dostu dua etse belki bir şeyler görürsünüz yine. Destek şart.
7 güne kesin görürsünüz.
Çok teşekkürler, deneyeceğim.
İnşallah hayal kırıklığına uğramam gerçeklerle erken yüzleşince ?
Hayaller ve hayatlar misali...

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
ben geçen gece rüyamda kendi düğünümü gördüm .tabi damadı da uzun sarışın eli ayağı düzgündü ama pek beğenemedim umarım gerçekleri görmemişimdir yoksa hayal kırıklığı olur .

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Çok teşekkürler, deneyeceğim.
İnşallah hayal kırıklığına uğramam gerçeklerle erken yüzleşince ?
Hayaller ve hayatlar misali...
Elbette dene. Hiçbir şey kaybetmezsin.
Ama her şartı yerine getirdiğin halde göremesen de, Allah ın muradı görmemen üzerinedir.
Çünkü evleneceğin şahsı görmenle bazı imtihaları ıskalayabilirsin.
Farklı bir çok olasılığın aynı anda devreye girmesi ve devreden çıkması söz konusu oluyor.
Kader çok karmaşık bir olgu.
Rica-minnet kapısı her daim açık hatta dua da ısrarcı olmakta fayda var ama son tahlilde yeis e düşmekten Allah hepimizi korusun.

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Böyle uygulamalar tamamiyle beyni şartlandırma usulü oluyor. Büyü gibi. Beynimizi büyülüyor ve tütsülüyoruz.

(Müslümanlar için başka bir yöntem) Hiç masrafa ona buna gerek yok. İki rekat istihare namazı var internette bulabilirsiniz. Bitince net bir niyet ile "Allah ım bana evleneceğim insanı göster" diyorsunuz ve sağ tarafınıza dönüp hiç konuşmadan yatıyorsunuz.
Bitti bu kadar.

7 güne kesin görürsünüz.

Bunları yaparken ki püf nokta irade ve sabır.
O yüzden kimse göremiyor. İnsan fıtratı çok bozuldu. Doğruluk dürüstlük gibi erdemlerden çok uzaklaştık. Sabırsızlık had safhada, ahlak yok. Bunlar taleplerimiz in gerçekleşmesini engelliyor.

Evrene doğru düzgün enerji göndermeyenin talepleri haliyle gerçekleşmiyor.
Herkesin anlayacağı dilde olay tam olarak budur.

İyi forumlar.

Merakımdan soruyorum; insan beyni bilmediği bir şeyi hayal edemez. Rüyalarımızda gördüğümüz insanlar öncesinde tanıdığımız belki de sokaktan geçerken gördüğümüz insanlar. Eğer evleneceğimiz kişiyle tanışmadıysak veya daha önce görmediysek onu rüyamızda görmemizin ihtimali yok.

Bugünden itibaren bunu uygulayacağım bakalım nasıl bir sonuç alacağım.

Tuğbacan

Kayıtlı Üye
Böle birşeyi denemedim ve bana sacma geldi denemem de amabir gece istihareye yatmıştım tüm içtenlikle niyet etmiştim o gece rüyamda birini gördüm akrabamdı, ama şuan o başkasıyla evli yanı demek istediğim rüyalarla kıyaslamayın Aksakallı dede insan tipi renk bunlar boş fikrimce.. uyandıgınız an yorumlayın o işe heveslisisiniz değişmişsiniz nasıl bir enerjiniz var nasıl bir moddasınız o şekilde yorumlayın...