Sanirim şizofrenim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VirtiualHuman

Kayıtlı Üye
Uyandım herzamanki gibi sakin bir gündü kalktım kahvaltımı yaptım üstümü başımı değiştirdim dışarı çıkıcam yatak odasından haşır huşur tabiri caizse sesler geliyor bi irkilme oldu tabi gidiyimmi gitmiyimmi diye düşünürken ağırca kapıyı araladım ve iki simsiyah gölge havada süzülüyorlardı bi kaç saniye baktım gerçekmi değilmi diye kendimi bile tokatladım yok olmuyo bunlar tabi bi kaç saniye içerisinde olan bişey ilk tepkim yuvarlanarak kaçmak oldu kapıya doğru koştuğumda tekrar gölgeleri gördüğüm yere geri döndüm ve bu 5 defa tekrarlandı gidemiceğimi anladıktan sonra hiçbişey yapamadım beynim donmuştu gölgeler havada farklı şekiller alarak birleştiler ve bi silüet oluşturdular bişeyler konuştu fakat anlamadığım bir dildi sonra havadan ağır bir şekilde yere süzüldü bana elini uzattı yapabileceğim hiçbişey yoktu kaçamıyordum korkudan cevap veremiyordum onu yok edemiyordum yapabileceğim tek şey onun istediklerini yapıp bundan kurtulmaktı elimi uzattım ve sanki çok şiddetli bir deprem olurcasına heryer sallandı gölge patladı heryere saçıldı ve yok oldu bunlar hala gerçekmi değilmi diye düşünüyorum bi ara mutlaka psikoloğa gidicem şuan evimdeyim ve daha kötüsü yatak odasındayım durumumu düşünemezsiniz :D

Sonmajici

Kayıtlı Üye
Affınıza sığınarak bir şey sormak istiyorum, şizofren olduğunuzu düşünüyorsanız bunu neden doğa üstü olaylar kısmına yazdınız.Ayrıca yaşadığınız kötü bir olay veya duygusal dengesizlikler böyle şeyler görmenize neden olabilir. Bunlardan hemen şizofren olduğunuz kanısına varmak veya bunları doğaüstü şeylere bağlamak ne kadar sağlıklı?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bir daha böyle bir şeyle karşılaşırsanız iletişim kurmak, temas etmek gibi ilgi çeken ama gereği olmayan aksiyonlara girmeyin. İnancınız ne ise ona göre duanızı edin görmezden gelin. Dini inancınız yoksa kendi enerjiniz ve doğa enerjisinin harmonisinden gelen gücü hissetmeye ve bununla kendinize kalkan kurup o kalkanın genişleyip bulunduğunuz alanı sarmasını sağlayın. Dini inanç olsun veya olmasın, bu doğa ile canlıların uyumundan meydana gelen gerçek ve çok güçlü bir enerji türü vardır bunu kullanmayı öğrenin.
Gölge varlıklar çeşitli biçim ve hallerde olur. Bunlar iyi, kötü ve nötr etkili olabilir. İnsanların genel olarak karşılaştıkları negatif etkilere haiz olanlardır. Bunlar bazen bilinen cin türlerinin faz değiştirmesi neticesinde, bazen yaşayan insanların çalışmalarından kaynaklı, bazen uzaydaki bazı diğer canlıların hologramın bir tık ötesi bir teknoloji eseri olsa da, genellikle farklı bir türdürler. Gölge yapılı şeylerden, bilginiz ve korumanız yoksa uzak durun, merak edilecek bir şey yok.

Sonmajici

Kayıtlı Üye
Affınıza sığınarak bir şey sormak istiyorum, şizofren olduğunuzu düşünüyorsanız bunu neden doğa üstü olaylar kısmına yazdınız.Ayrıca yaşadığınız kötü bir olay veya duygusal dengesizlikler böyle şeyler görmenize neden olabilir. Bunlardan hemen şizofren olduğunuz kanısına varmak veya bunları doğaüstü şeylere bağlamak ne kadar sağlıklı?

Galiba fevri cevap verdim. Size bunu söyledikten 4 gün sonra bende onları gördüm. siyah bir gölgeydi kahkaha atıp üzerime oturdu, kilitlendim. Konuşmaya çalıştım sesim tam çıkmıyordu sonra elimi hareket ettirdim ve zarar vermek istercesine parmağımla dokundum ve sizde olduğu gibi yok oldu. İnsan yaşamayınca anlamıyormuş.

miya88

Kayıtlı Üye
bir tıpçı olarak bu konuşmalar dıkkatımı cektı herkesde bir şizofrenım yok şizofrensın almış basını gıdıyo bu ısın uzmanı doktorlar varken herkes kendı kararını kendı verıyo bunun teshısını koymak kolay bı olgu degıldır arkadaşlar ...helekı net basında oturupta nette yapılan bır yoruma bakılarak karar verilmez..ve evet birşeyden etkılenmıs olabılırsınız tamamen sızınde farkınızda olmadığınız bırsey sızı etkılemıs olabılır o yüzden bu durum sıklaşırsa bır uzmana gorunmenız gerekır onlar zaten neyınız olduğunu yapılan tetktler sonucu analız edıp soyleyıceklerdır..yahutta bırseyınız yok dıyeceklerdır..nasılkı kaslarınız ağrıdığında bıle doktora gıdıyorsanız buda normal bırseydır bunun ıcınde gıdebılırsınız ..sevgılerımle..

byrosa

Kayıtlı Üye
Anlatmış olduklarınız, şizofrenlik belirtileri değildir. Bu konuda emin olabilirsiniz yine de daha detaylı bir cevap ve kesin kanıtlar elde etmek istiyorsanız doktora görünmeniz gerekmektedir. Tıbbı yardımlara ihtiyacınız olabilir, iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...