3.göz gerçek mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dragon10

Kayıtlı Üye
aura görüyorum benim 3.gözüm açık fln filan gibi konular var. 3.göz gerçekmi yani var mı açık olan beni buna inandırabilecek olan?

4

43887

sn dragon10 sitemize yeni üyesiniz,evet sitemizde 3.gözle ilgili bilgiler mevcut ilk önce konuları okuyup irdeleyip ,daha sonra aklınızda halen takılı kalan sorunuz varsa ona göre yöneltirseniz sorunuzu daha iyi olur...İyi formlar.

Teykel00

Banlı Kullanıcı
hayır arkadaş yanlış anlaşılmış :) " Aura görüyorum ", " 3. gözüm açık " gibi yazılar görüyorum demek istemiş.Aura gördüğünü iddia etmemiş aslında. :) Kardeşim tabi ki 3. göz vardır.Bunu gidip tarikat ehli kişilere sorabilirsiniz fakat verdikleri bilgilere çok da güvenmeyin.Ben sordum, 3. gözden ve enerjiden bahsediyor ama isimlerinin bunlar olduğunu kabul etmiyor. Anlatımı şöyle : " Mürşidin iki kaşının arasından nur akıyor (burada nurdan kasıt enerji) fakat dediğim gibi kendisi bunu kabul etmiyor) Ve sen bu nuru 15 dakika boyunca vücuduna yüklüyorsun " diyor. :) bilgelik yolundaki Jâhiller :)

Dragon10

Kayıtlı Üye
hayır arkadaş yanlış anlaşılmış :) " Aura görüyorum ", " 3. gözüm açık " gibi yazılar görüyorum demek istemiş.Aura gördüğünü iddia etmemiş aslında. :) Kardeşim tabi ki 3. göz vardır.Bunu gidip tarikat ehli kişilere sorabilirsiniz fakat verdikleri bilgilere çok da güvenmeyin.Ben sordum, 3. gözden ve enerjiden bahsediyor ama isimlerinin bunlar olduğunu kabul etmiyor. Anlatımı şöyle : " Mürşidin iki kaşının arasından nur akıyor (burada nurdan kasıt enerji) fakat dediğim gibi kendisi bunu kabul etmiyor) Ve sen bu nuru 15 dakika boyunca vücuduna yüklüyorsun " diyor. :) bilgelik yolundaki Jâhiller :)

" Aura görüyorum ", " 3. gözüm açık " gibi yazılar görüyorum demek istemiş. evet böyle demek istedim
ben şimdi aura mı emin değilim normal oda ışığında bedenimin 2 cm çevresinde kırmızı ışık görüyorum ama başka bir yerde görmüyorum şimdi aura görmek 3.gözle alakalıysa yani böyle birşey varsa 3.gözüme odaklanmayı deniycem

AronArcher

Banlı Kullanıcı
3.goz bir cakradir ce enerji akisini saglar ve bazi ruhani varliklari algilamamiz artar,farkindalik artar.Aman dikkat tv,sinema sayesinde 3.gozde yanlis anlasilmistir.Eger aura gormek istiyorsaniz tavsiyem 7 cakranizi acip meditasyon yapip tekrar denemek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...