Uzaylılar Tarafından Kaçırılanlar Ve Kaçırılanlara Takılan Mikroçipler

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
[video=youtube;klnxpztuGQQ]https://www.youtube.com/watch?t=171&v=klnxpztuGQQ[/video]

MİKROÇİPLER

Uzaylılar tarafından kaçırılma olaylarıyla ilgili raporlarda bahsedilen ortak noktalardan biri de, uzay gemilerine alınan kişilerin birtakım fiziksel testlerden geçirildikleri ve vücutlarına ince, uzun iğnelerin enjekte edildiğidir. Bu iğnelerin ucunda, kimi zaman 0.25 cm’den daha az bir çapa sahip, ince metalik toplar bulunmaktadır. Vücuda enjekte edilen bu iğneler çıkarıldığında uçlarındaki topların yerinde olmadığı görülmüştür. Kaçırılma deneyimi yaşayan kişiler, “mikroçip” adı verilen bu parçaların burunlarına, kulaklarına, sinir uçlarına ve hatta göz kapaklarına yerleştirildiğini söylemektedirler.

Kaçırılanların bazıları, bu küçük topların, yine benzer bir operasyonla vücutlarından geri çıkarıldığını rapor etmişlerdir.

Uzaylı mikroçiplerinin varlığı, ilk kez 1967 yılında, Betty Andreasson adlı Massachusetts’li kadının uzaylılar tarafından kaçırılmasıyla duyulmuştur. Andreasson, dünya dışı varlıklar tarafından kaçırıldığını ve uzaygemisinde yapılan tıbbi incelemeler sırasında burnunun içine küçük, sivri uçlu bir topun yerleştirildiğini açıklamıştır.

Eylül 1986’da, saygıdeğer bir bilim gazetesi olan Nature’de, İngiltere Oxford Üniversitesi jinekologlarının bir raporu yayınlanmıştır. Raporda, doğum öncesi rutin kromozom testinden geçen bir kadın hastanın jenital sıvısında esrarengiz bir cismin bulunduğu belirtilmektedir. Tanımlanamayan bir maddeden yapılmış olan ve küçük noktalardan oluşan bu cisim, sadece 10 mikron ölçüsünde olup, şimdiye kadar tespit edilebilmiş tüm mikroçiplerden daha küçüktür.

MİKROÇİPLERİN VÜCUTTAN ÇIKARILMASI

Uzaylı mikroçipleri, 1994 yılından beri cerrahi operasyonlar yoluyla vücuttan çıkarılabilmektedir. Ayak parmağı, el, çene, dış kulak gibi organların içinde sinir uçlarında rastlanan bu cisimlerin, sadece top biçiminde olmadığı, pek çok başka biçime de sahip oldukları görülmüştür: üçgen, çubuk, tel, vb…Kimi zaman bu cisimlerin bulunduğu yerler üzerinde yara izlerine rastlanmıştır. Bazı vakalarda çıkarılan bu cisimler bir koza şeklinde olup, içinde fosfor yeşili ışınlar yaymaktadır.

1995 yılının Haziran ayında, California’lı Pediyatrik Tıp Doktoru Roger Leir, bir UFO sempozyumu sırasında, kaçırılma olayları hakkında bir rapor sunan Houston’lu UFO araştırmacısı Derrel Sims’le tanışmıştır. Bir pediyatri (ayak hastalıkları) uzmanı olan Dr. Leir, Sims’in sunuşunda uzaylılar tarafından ayağının içine yabancı bir cisim yerleştirilmiş bir kadından bahsetmesinden oldukça etkilenmiş ve olayı incelemek istemiştir.

Patricia Damly adlı bu kadının ayak röntgenini inceleyen Dr. Leir, ilk bakışta bu cismin ortopedik cerrahide kullanılan paslanmaz çelik materyallerden biri olduğunu düşünmüş, fakat Patricia’nın daha önce herhangi bir ayak ameliyatı geçirmemiş olduğu ortaya çıkmıştır. Kadının ayağında bulunan bu esrarengiz cismin uzaylılar tarafından kaçırılmasıyla ilgili olma ihtimali hem Sims’i hem de Leir’ı oldukça etkilemiş; Dr. Leir, söz konusu hasta California’daki kliniğine getirilirse bu cismi ayağından ücretsiz olarak çıkaracağını duyurmuştur. Sims Leir’e, elinin içinde benzer bir yabancı cisim bulunan Pat Parrinello adlı kadından da bahsetmiş ve ona kadının el röntgenini göndererek fikrini sormuştur.

Dr. Leir’a gönderilen Damly ve Parrinello’nun röntgen filmleri radyologlarca incelenmiş; sonuçta her iki cismin de metalik olduğu, kesinlikle doğal bir kist ya da benzeri bir oluşum olmadıkları anlaşılmıştır. Bu iki kadın, vücutlarındaki yabancı cisimleri çıkartmak üzere Ağustos 1995’te Dr. Leir’in kliniğine gelmişlerdir.

Patricia Damly, Ekim 1969’da, Teksas’ta uzaylılar tarafından gemiye alındığını, fakat olayla ilgili çok az şey hatırladığını anlatırken, Pat Parrinello geçen 42 yıl içinde pek çok UFO gözlemi yaptığını belirtmiş ve kaçırılma olayının 1954 yılında, kendisi henüz 6 yaşındayken gerçekleştiğini açıklamıştır. Parrinello, elindeki yumruyu 1971 yılında geçirdiği trafik kazasının ardından çekilen röntgenleri görene kadar fark etmediği söylemiştir.

Damly’nin ayak parmağında bulunan ince, üçgenimsi cisim 1 saatlik bir ameliyat sonunda çıkarılabilmiştir. Domates çekirdeği büyüklüğündeki cismin etrafında oluşan gözle görülebilir ince bir doku, cismi vücutta bulunduğu süre boyunca kaslardan izole etmiştir.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bizimkiler hala aşk meşk peşinde başka ırklar tabiki gelişir onlar devamlı bilimsel araştırma yapıyorlar ne güzel zeki varlıklar güvenebilsem konuşmak isterdim.

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Uzaylıların sadece kendilerinden korkmayacak insanlara göründüğünü hatta onlarla belli bir süre sonra irtibata girdiğini interneti,teknolojik olan herşeyi ve hatta çok daha ötesini çok iyi kullandıklarını biliyorum. İrtibata geçmek istersen sadece korkmadığını ve güvendiğini onlara inandırman gerek Bulut atlası

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Uzaylıların sadece kendilerinden korkmayacak insanlara göründüğünü hatta onlarla belli bir süre sonra irtibata girdiğini interneti,teknolojik olan herşeyi ve hatta çok daha ötesini çok iyi kullandıklarını biliyorum. İrtibata geçmek istersen sadece korkmadığını ve güvendiğini onlara inandırman gerek Bulut atlası

Sonrada bu güvenin karşılığında bulut atlası arkadaşımızı mikroçip ile şereflendirsinler :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Öldüm gülmekten :D mikroçip ile şereflendirilme doğru, burda kaçırılıp mikroçiplenmekten söz ediyoz, gelde güven şimdi :D

AJA

Elit Üye
Neden kötümü bilime katkı sağlıyorsun :D insanlar Dünyada hangi ilaçların sağlık yalanı altında kobay olarak kullanıldığını ele alırsak vay uzaylıların merhametine..

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Komik oldu gerçekten ? şereflendirme mevzuu..arkadaş istekli olunca bende yöntemini yazdım ? yare-i yarim

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Yok o mikroçipleri benim vücut atar kesin kabul etmez :) sayın candycatt ben zamanında birçok kişiyle internetten irtibata geçmiştim ve farklı insanlardı galiba aralarında birkaç tane dünyadışından varlık tanımış olabilirim :) korku derken korkmuyorum ama karşıma da dürüst olan kimse çıkmadı şimdiye kadar ve birçok kimlik uydurdular genelde o yüzden ne olduğunu tam bilemiyorum tanıştığım ve tanışacağım kişilerin ya yine yanılırsam diye bir tereddüt var yoksa rüyalarıma bakarsak çoğu zaman temas yaşadığımı hissediyorum.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Benim planlarım sheldon cooper la yarışır zaten. Yangında, elektrikler kesildiğinde, deprem olduğunda, savaş çıktığında ve sel bastığında hatta zombi saldırdığınde bile adım adım ne yapıcağım planlanmış ve tatbikat yapılmıştır. Bi uzaylı kaçırmasında ne yapılır kalmış onuda düşünmekteyim. Ki olası uzaylı kaçırması benim için en zoru olucak, yoldaki fareyi bile kedi sanıp kış diye peşinden kovalamış biriyim, ortam değerlendirmem zayıf, benim uzaylının uzaylı olduğunu anlamam bile ilk adım mesela
Konuyu sulandırmak istemem ama gayet ciddiyim, sonuçta kaçırıldım diyen bir sürü insan var. Onlara yalancı demek gelmiyor içimden. Bu yüzden Gercek Olarak düşünüp her an herşeye hazır olmak en iyisisi :)

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Sevgili Bulut atlası emin ol uzaylılar daha tehlikeli üç harli lere göre.. Çünkü sağı solu belli olmaz onların. Gerçek niyetlerini asla belli etmezler. O yüzden uzak durmanı tavsiye ederim. Ben bizzat bir kaç olay yaşamış biriyim bu konuda. Sen ne kadar merak edersen o kadar yakın olurlar sana, çünkü onlar insanların beynini okuyor..hislerini duygularını biliyorlar..hem görüntü itibariyle de görmeni tavsiye etmem, bir kaç türleri var onların da goruntu olarak ama hiçbirini görmesen daha iyi..ben uzak durmanı tavsiye ederim..arkadaslar şaka ile karışık mikroçip le şereflendirmeden bahsetmişler, uslup yanlış ama doğruluk payları var,uzaylıların ne yapacağı belli olmuyor.ve ihanet edersen onlara sonun ölüm oluyor. Bunları bil lütfen.

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Bu tarz konular dalgayı kaldırmaz sana öğretmediler mi wwwiiitttccchhh ;) ki sen de bunu acı şekilde yaşayacaksın. Ciddi bi şekilde yorum yapıyorum ,alaylı bir cvp alıyorum..birazda dinden bahsedeyim Allah , senin bu dünya da alay ettiğin yada kınadığın her ne varsa onu sana yaşatmadan seni öldürmeyecek. Bunu bil. Ozaman da ben sana sorarım nasıllarmış diye ;)

kıvep

Banlı Kullanıcı
CaNDyCaTt;30130:DBu tarz konular dalgayı kaldırmaz sana öğretmediler mi wwwiiitttccchhh ;) ki sen de bunu acı şekilde yaşayacaksın. Ciddi bi şekilde yorum yapıyorum ' Alıntı:
Korkuttunuz gece gece...
Uzaylılar hakkında konuşunca şizofren sanılmaktan korkulduğundan konu pek rağbet görmemekte ama içten içe herkes ciddi bu konuda merak etmeyin :)

fransula

Kayıtlı Üye
Bu tarz konular dalgayı kaldırmaz sana öğretmediler mi wwwiiitttccchhh ;) ki sen de bunu acı şekilde yaşayacaksın. Ciddi bi şekilde yorum yapıyorum ,alaylı bir cvp alıyorum..birazda dinden bahsedeyim Allah , senin bu dünya da alay ettiğin yada kınadığın her ne varsa onu sana yaşatmadan seni öldürmeyecek. Bunu bil. Ozaman da ben sana sorarım nasıllarmış diye ;)

İnanılmaz tedirgin oldum.:eek:fftopic: Eğer bir mahsuru yoksa neden böyle düşündüğünü açıklayabilir misin? Yani ne yapacaklarının belli olmadığını, öldürdüklerini, tehlikeli olduklarını nerden biliyorsun? Gerçekten tedirgin olduğum için soruyorum.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Sevgili Bulut atlası emin ol uzaylılar daha tehlikeli üç harli lere göre.. Çünkü sağı solu belli olmaz onların. Gerçek niyetlerini asla belli etmezler. O yüzden uzak durmanı tavsiye ederim. Ben bizzat bir kaç olay yaşamış biriyim bu konuda. Sen ne kadar merak edersen o kadar yakın olurlar sana, çünkü onlar insanların beynini okuyor..hislerini duygularını biliyorlar..hem görüntü itibariyle de görmeni tavsiye etmem, bir kaç türleri var onların da goruntu olarak ama hiçbirini görmesen daha iyi..ben uzak durmanı tavsiye ederim..arkadaslar şaka ile karışık mikroçip le şereflendirmeden bahsetmişler, uslup yanlış ama doğruluk payları var,uzaylıların ne yapacağı belli olmuyor.ve ihanet edersen onlara sonun ölüm oluyor. Bunları bil lütfen.
Biliyorum burada dünyada yaşamamın bir nedeni olduğunu düşünüyorum bazen neden burası çünkü burası yedi kat atmosfer altında güvenli bir gezegen ve zaten bende birtakım şeyler hissediyorum onları ve bu tür şeyleri hiç bilmediğim zamanlarda bile hissediyordum ama iyileri de vardır elbet herkes kötü olsaydı şu an dünya istila altında olurdu kötülükleri durduran iyilikler de vardır elbet

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Evet kesinlikle haklısın kıvep herkes kolaylıkla yorum yapmamalı? ama korkulacak birşey yok onlar kime gideceklerini çok iyi seçerler..

Fransula tedirgin olmana gerek yok eğer uzaylılarla irtibata geçmeyi düşünmüyorsan..nedenine gelince uzaylılar konsey şeklinde yaşarlar onların da başkanlaRı yardımcıları vs. leri var..isimleri ve görevleri var.. Ama türkçe konuştukları zaman yada yazdıkları zaman da eski türkçe terimleri ile hitap ederler.Dalga geçilmekten hoşlanmazlar, ciddilerdir işkoliklerdir ve sana gorunup gelen muhtemelen emir usülü sana gelir. Konsey baskanınında haberi olur. Neyse daha fazla onlar hakkında bilgi vermem beni tehlikeye atar. Asıl konuya gelelim.. Uzaylılar yönetmeyi sever, senınle arkadas olmak için gelmez, mutlaka bir amaç için gelirler,örneğin deneyde seni kullanırlar veya sana çip takarlar veya senin insanlığını kullanıp bu dünya ile ilgili kendi çıkarları için birşey yaptırırlar.fakat onların sozunden çıkarsan, onlara itaat etmezsen, varlıklarını kanıtlamaya çalışıp onlarla uğraşıRSan veya kazara birine zarar verirsen olay süsü verip öldürürler seni yada kendi mekanlarında öldürürler. Nerden biliyorum.. Kendi yaşadıklarım da var gözümün önünde kaçırılan ınsanlar da var.doğa olaylarına katkıları da var, bızzat ben şahit im.

Bulut atlası onların iyileri oldugunu sanmıyorum.hepsı bır amaç için yaşıyor
Ve amaçları zaten yeryüzüne inebilmek,bizim gibi yasayabilmek ve dunyayı ele gecırmek, yönetmek.. Uzun lafın kısası uzak durmak gerek.

Şuan bunları buraya yazdığım içinde ben tedirgin oldum arkadaşlar, okunduktan sonra silmeyi bilmiyorum ama bu yorumu silmem gerek.nasıl sileceğim konusundada yorumunuzun altında bilgi verirseniz sevirim. ?

castiel23

Kayıtlı Üye
Benim düşüncem onlar bazılarımızı zaten çoktan alıkoydu iznimiz olmadan.Bence bir çok kişi hatırlamıyordur bile yaşadıklarını.Bu olaylar trans halinde veya yarı-rüya şeklinde gerçekleşebilir.Başıma bi olay geldi ama eminde değilim rüya ile gerçek arasıydı.

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
castiel23 bu konuda haklısın..emin olmadığın her neyse gerçek olma ihtimali çok yüksek. Ben hatırlayanlardanım diyebilirim.ilk başta bu şekilde başlamıştı bendede..

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
castiel23 bu konuda haklısın..emin olmadığın her neyse gerçek olma ihtimali çok yüksek. Ben hatırlayanlardanım diyebilirim.ilk başta bu şekilde başlamıştı bendede..
Benim hatırladığım rüyalarım daha farklı özel bir muayanede olmadım hiç ama genelde onları rüyamda dışarıda görüyorum birsürü insan gökyüzüne bakıyoruz birsürü ışıklar oluyor yolda tanımadığım insanlarla yürüyorum ve havayı hissedebiliyorum belki paralel evrene geçmişimdir diyorum yada onları gördüğümüz anıları pararel evrene mi gönderiyorlar acaba orası bu hayatın tersi olan bir yer nedense benim üzerimde hiç deney yapıldığını görmedim belkide kaçırılmamışımdır :)

hasan06

Kayıtlı Üye
samanyolu galaksisinde sadece ama sadece dünyada yaşam var başka gezengende yaşam yok demek hatta ve hatta başka galaksilerde de yaşam yok ama sadece dünyada yaşam var aslında bana çok bencilce geliyor