Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Uzaylılar Tarafından Kaçırılanlar Ve Kaçırılanlara Takılan Mikroçipler

Paylaş

Rep Puanı : 1089
    Ettiği Teşekkür
    1.171
    251 mesaja 543 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı Bulut_atlası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim hatırladığım rüyalarım daha farklı özel bir muayanede olmadım hiç ama genelde onları rüyamda dışarıda görüyorum birsürü insan gökyüzüne bakıyoruz birsürü ışıklar oluyor yolda tanımadığım insanlarla yürüyorum ve havayı hissedebiliyorum belki paralel evrene geçmişimdir diyorum yada onları gördüğümüz anıları pararel evrene mi gönderiyorlar acaba orası bu hayatın tersi olan bir yer nedense benim üzerimde hiç deney yapıldığını görmedim belkide kaçırılmamışımdır
    Ben de hiç muayene hatırlamıyorum Bulut_atlası. Aynen seninkine benzer rüyalarım oldu bütün insanlar dışarda onlar geliyor, tanımadığım özellikle rus birkaç kişi var ne alakaysa..kaçırılıyoruz gemideyiz bize kızgın gibiler sanki. Yaşadıkları yerin havasını soluyorum vb.. Fazla da ayrıntıya girmek istemiyorum CaNDyCaTt in anlattıklarından dolayı etkilenmedim desem yalan olur..Ama hiç muayene olurken ya da ona benzer bir konumda görmedim. belki de hatırlamıyorum. Ama kötü olmasınlar ya ben onları hep iyi ve pozitif hayal etmiştim

Düşünmek olmasaydı hangi ruh girerdi bedene, ruhu özgür yapan düşünmek değil de ne

2. fransula Üyemize teşekkür edenler:
    Bulut_atlası (20.04.2015)

Rep Puanı : 1007
    Ettiği Teşekkür
    628
    271 mesaja 421 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

Alıntı fransula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de hiç muayene hatırlamıyorum Bulut_atlası. Aynen seninkine benzer rüyalarım oldu bütün insanlar dışarda onlar geliyor, tanımadığım özellikle rus birkaç kişi var ne alakaysa..kaçırılıyoruz gemideyiz bize kızgın gibiler sanki. Yaşadıkları yerin havasını soluyorum vb.. Fazla da ayrıntıya girmek istemiyorum CaNDyCaTt in anlattıklarından dolayı etkilenmedim desem yalan olur..Ama hiç muayene olurken ya da ona benzer bir konumda görmedim. belki de hatırlamıyorum. Ama kötü olmasınlar ya ben onları hep iyi ve pozitif hayal etmiştim
    Hayır hayal edin kimse sizin hayallerinizi engelleyemez kimse hayal ettiği için yargılanamaz sadece şüpheyle yaklaşın ama belli mesafe bırakın aranızda çok yaklaşmayın yanarsınız demek istiyor candcatt aslında mantıken de böylesi daha doğru olur birşeye bağlanırsan onun hakkındaki tüm hataları gözardı edersin ve güme gidersin kıvamı tutturmak lazım

Bir tren bekliyorsun. Seni uzaklara götürecek bir tren… Trenin seni nereye götürmesini umduğunu biliyorsun, ama emin değilsin. Ama önemi yok. Bir trenin seni nereye götüreceğini nasıl umursamazsın? Çünkü birlikte olacaksınız.

4. Bulut_atlası Üyemize teşekkür edenler:
    fransula (21.04.2015)

Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    3
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

Bu konuyu bence ciddiye alin, avrupa 2020 yilinda insanlara cip takmayi planliyor ki bu amerikada suan baslamis durumda.. ve amerikaya ilk defa gidecek olanlar herhangi bir amerikan ulkesine giris yaptiginda butun parmak izleri alinip gozleride kopyaladiklarini duydum..

6. vosvos Üyemize teşekkür edenler:
    Selenit (08.02.2016)

Rep Puanı : 20109
    Ettiği Teşekkür
    2.049
    1.002 mesaja 2.259 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    146

Bir kadın var bende de teyze yaşlarda modern kısa saçlı gri takım giyiniyor ve onu rüyamda her gördüğümde ikna etme çabasında ,yılda bir iki kez gelir hep...Bir türlü beceremedi ama

Babamdan yapılmış bir korkuydu dünya,ben o zamanlar yalnızlığı gece sanırdım..

Rep Puanı : 19
    Ettiği Teşekkür
    9
    8 mesaja 9 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Bu konuyla ilgilenenler için,

https://www.youtube.com/watch?v=AXkWkM1PJMc
    öteki gündemin bir bölümünde bu konuyu detaylı ele aldılar mikroçipler dışında kaçırılma ve saklanan kanıtlarla ilgili de güzel konular geçiyor.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. vuslt