''chupacabras'' Meksika'da Uzaylılar (Reptilian)

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 6642

Resimdeki şey çupakabra yani köylüler öyle olduğunu düşünüyor.
'' Chupacabra, İspanyolca keçi emici anlamına geliyor. Keçi emici adının verilmesi, Porto Rico'da meydana olaylarda evcil keçilerin vücutlarında çeşitli izler ve yaralar bulunması ve neredeyse vücutlarındaki tüm kanın tamamen çekilmiş bir şekilde bulunmasından sonra olmuştur. Benzeri olaylar ilk olarak Porto Rico ve Meksika da görülmüş, daha sonra ABD, Şili ve Nikaragua'da da benzer vakalara rastlanmıştır.

Her ne kadar bu tip bulgular olsa da meydana gelen evcil hayvan ölümleri tam olarak açıklanamamış ve olayların üstündeki sır perdesi tam olarak kaldırılamamıştır. Asıl adı El Chupacabra olan bu varlık söylenene göre Latin Amerika'da küçükbaş hayvan ve kümes hayvanlarına saldırıp kanlarını tüketene kadar içtikten sonra bırakıyor. Tam olarak ne olduğu hala bilinmese de ortada birçok teori var. (1)''
Ekli dosyayı görüntüle 6643
Meksika'daki insanlar bunun efsanevi bir yaratık olduğunu düşünüyor. Bizde bazı teorilere göz atalım. Çupakabra'yla ilgili birçok teori(2) vardır. Bunlardan bazıları;

-Uzaylı teorisi: bu teoride iki ayrı düşünce vardır.
1. Çupakabra yer yüzünde test edilen yabancı bir silahtır. (Sanmıyorum.)
2. Dünyayı ziyaret eden bir uzaylı veya uzaylı bir hayvan. (Acaba..?)

İsterseniz diğerlerine de bakalım. (Aslında pek işimize yaramayacak ama olsun.)
-Hükumet deneyi teorisi: Devletin yaptığı genetik deneylerin istenmeyen sonuçlar vermesi.

-Zaman yolcusu teorisi: Gelecekte oluşabilecek genetik deney faciası için bizi uyarmaya gelen bir zaman yolcusu (Kafayı yemiş bunlar.)

- Yaban hayatı teorisi: yabani hayat sürenlerin cilt hastalıklarına yakalanması ve insanları korkutması. (Biraz HANZO kafası olmuş ama buda olamaz.)

- Vampir teorisi: Vampirlerle benzer özellik göstermesi ve genelde insanların Çupakabra'nın gece avlandığını düşünmesi teorinin oluşmasını sağlamıştır. (Bu birazda olsa mantık ama büyük ihtimal siz buraya kadar bile okumadınız.)

EVET!.. Meksika'daki uzaylılar ve Çupakabra diye bir başlık açtım ve size Çupakabra'yla ilgili bazı bilgiler verdim, unutmayın ki bu bilgiler kesin değildir sadece bazı grup insanlar tarafından oluşturulan düşünce topluluklarıdır.

Yine bir yaratık ve yine Meksika;
Ekli dosyayı görüntüle 6644
''İlk yaratık, 2007 yılında Meksika'da bir çiftçi tarafından bulundu ve öldürüldü. Cansız bedeni incelendikçe; tuhaflıklar, birbirini izledi. Kimine göre uzaylı, kimine göre henüz keşfedilmemiş bir hayvan türü. Bilim insanları ise "DNA'sı yok" diye şaşkın. Kimine göre ise her şey tartışmalı. Ne var ki şimdilerde bir ikinci "yaratıktan" daha söz ediliyor.''
[video=youtube;4TQ3L2KBBWQ]https://www.youtube.com/watch?t=93&v=4TQ3L2KBBWQ[/video]
Yorumu gönderen: müge çi, 30.03.2015 15:16:14:
''Arkadaşlar bunların hepsi doğru bende 2 sene önce mutfağımda gördüm bir tanesini yakaladım sonra elimi ısırdı peşinden koştum yuvalarına ulaştım ama bana kimse inanmadı hastaneye yatırdılar beni çok çektim(3)''

Burasıda meksika;
Ekli dosyayı görüntüle 6645
Amerika'nın New Mexico eyaletinde inanılmaz bir olay yaşandı. Bir uzaylı amatör kameraya bir kadını kaçırırken yakalandı. Kız arkadaşı Jenna Hawser ile yaşayan Jeff Norris gece görüşlü kamerası ile uzaylıyı böyle görüntüledi.(4)

MEKSİKA VE UZAYLILAR
Reptilian denilen uzaylı varlık insanların kanıyla beslenir daha doğrusu korktuğumuz, üzüldüğümüz, strese girdiğimiz anlarda kalp atım sayısı ve kan basıncı yükselir, kasların gereksindiği kandaki oksijen ve şeker oranı artar.(5) (Belki şekerli seviyorlardır.) Bu yüzden reptilian'lar uyusturucuyu severler. Neden bazı türdeki uzaylı varlıklar Meksika'yı tercih ediyor. Çünkü Meksika'da uyuşturucu üretimi ve tüketimi oldukça fazladır. Ülke baştan aşağı uyuşturucu baronlarıyla sarılmıştır. Uyuşturucu etkisinde olan insanları reptilian'lar kolaylıkla ele geçirebilir, hatta büyük uyuşturucu baronlarını reptilian'ların yönettiği düşünülmektedir. Reptilianlar kendi aralarında işaret diliyle (sembolizm), insanlarla telepatik olarak iletişime geçer. Reptilian'ların işaretlerinde en çok kullandıkları simge yılan simgesidir ve Peru'da uyuşturucu kullanan insanlar yılan gördüklerini iddia ederler. Bu yüzden dolayı Meksika'da birçok uzaylı varlık gözükmekte ve yakalanmaktadır. Amerika, Rusya gibi bu işlerle uğraşan ülkeler bu olayların duyulmasını istemezler duyulduğunda ise ellerinden geleni yaparak ya olanı yalanlar yada inandırıcılığını kaybetmek için başka yalan haberler çıkartırlar. Uzaylılar var ve çok yakında herkes buna inanacak. Uzaylılarla ilgili verilen bilgiler en az 60 yıl öncesine dayanıyor, şuan da okuduğunuz her şey büyük devletlerin insanları uzaylılara alıştırması ve bu durumu normalleştirme çabasıdır. şu anda karşımıza çıkan bilgiler 60 yıl öncesinin bilgileriyse şu anda devletlerin uzaylılarla olan ilişkisi kim bilir hangi safhadır.

Kaynak ;internet.