Gördüklerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Uzun zamandır aranızda yokum bu sürede tarotta bakmaya başladım.Bugün erkekler tuvaletindeydim.Ellerimi yıkıyordum.Aynada simsiyah hareket eden gölgeler gördüm.Korkmadım korkudan besleniyorlardı.Ellerimi direk üstüme sildim.Oradan ayrıldım.Bugün evdeyse telefon görüşmesi yapıyordum aynada bir kadın yüzü gördüm yine korkmamaya çalıştım.Ve bu olaylardan biraz önce gece kalkmışım kendi kendime boy aynasının önüne geçmişim aynada kendime bakarak bir şeyler söylemişim 20 dk gibi sonra salona gelmişim salondaki misafir beni izliyormuş.Ona bir 5 dakika bakmışım dik dik sonra bir daha uyumuşum.Ve artık yalnız olduğumda arkamda biri varmış gibi hissediyorum.Bu varlıklar nedir bilmem.Yardım ederseniz sevinirim iyi forumlar :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bunun için önce bakım yapılması gerek diye düşünüyorum gelenlerin ne olduğu anlaşılsın dertleri ne bilinsin yada birşey mi anlatmak istiyorlar vs.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Pek, şimdilik onları benden ne uzak tutabilir?

CaNDyCaTt

Kayıtlı Üye
Bence tarot bakmaya başladığın için 3. Gözün açılmış.fal bakmayı bırakırsan zamanla gördüklerini de görmemeye başlayacaksın. gece uykudan uyanman vs. Bunlar uyurgezerlik te de olur.ki uyurgezerliğin varsa bazı varlıkların sana zarar vermesi daha kolay olacaktır.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Korkudan besleniyorlar diye kim demiş, korktuğun zaman enerjini sacarsın hepsi bu. Korkudan değil, korktuğun zaman savurduğun o enerjinden alıyorlardır, oluyorsa bu olur. Korktuğun zaman enerjini kontrol edebilirsen, ortada beslenilcek bir enerjide sacılmaz.
Uyandıktan sonra yaptıklarınızın farkındamısın, -mışım, demişsin çünkü. Uyurgezer gibi gezip sonra uykuya mı dönmüşsün, seni evde görenlermi söyledi bunu?

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Evet evde gorenler soyledi.O misafir bi odadan cikmis ben aynanin karsisinda kendime bakiyormusum.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Evet evde gorenler soyledi.O misafir bi odadan cikmis ben aynanin karsisinda kendime bakiyormusum.
Uyurgezer olmuşsundur belki, sen ne yaptığını hatırlamadığın için evde yaşadığın kişilerin sana yardımcı olması gerek. Ben bir ara hem uyur hem konuşurmuşum, ne yaptığımı bende bilmiyorum çünkü uyurgezerlere ne yaptığının anlatılmaması gerek, zaten sen hatırlamıyorsun, birde şöyle yaptın böyle dedin diye anlatılınca insanın psikolojisi kötü yönde etkilenir. Sonuçta sabah kalktığında birşey hatırlamayıp normal hayatına devam edebiliyosun dimi? Etrafındakiler uyurgezerken yaptıklarını sana anlatmasınlar, eğer bir daha kalkarsan gene, seni korkutmadan yatırsınlar. Önünden arkanda birşey varmış gibi korkman, bu yaşadığın olay yüzünden etkilenmen. Gece gezip gezip, hiç hatırlamadığı halde başkalarının sana böyle yaptın diye anlatması kimi etkilemez ki?
Uyurgezerlik varlıksal etkilerden olabilir ama panik yapmayalım hemen

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Korkmadın ? ilginç normalde tanımadığın bir insanı bile görsen ne yapacağını bilmediğin için korkarsın.

La-edri

Kayıtlı Üye

Hic kimse durduk yerde uyurgezer olmaz, bence sen kendini biraz daha takibe al kesilmez ise yardim al.

Sormadan edemeyecegim, sizin su evdeki misafir aylar evvel sana gina getirten ayni misafirmi ? :D :D Allah yardimcin olsun her türlü.

VirtiualHuman

Kayıtlı Üye
Tavsiyem odana bi kamera koy ve kendini gözlemle gözlemlediğin şeyleri buraya yaz ki bizde yardım edebilelim

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Yapabileceğin şey enerjini yükselticek çalışmalar yapmak ve kendine inancın doğrultusunda güçlü bir koruma yapmak ve tarotu bırakman konusunda sana tavsiye veren arkadaşın tavsiyesine uymak, bu durum biraz ciddi ihmale etmeden kendinize bakım yaptırın ve uygulanıcak olan yolu biran önce belirleyin

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Uzun zamandır aranızda yokum bu sürede tarotta bakmaya başladım.Bugün erkekler tuvaletindeydim.Ellerimi yıkıyordum.Aynada simsiyah hareket eden gölgeler gördüm.Korkmadım korkudan besleniyorlardı.Ellerimi direk üstüme sildim.Oradan ayrıldım.Bugün evdeyse telefon görüşmesi yapıyordum aynada bir kadın yüzü gördüm yine korkmamaya çalıştım.Ve bu olaylardan biraz önce gece kalkmışım kendi kendime boy aynasının önüne geçmişim aynada kendime bakarak bir şeyler söylemişim 20 dk gibi sonra salona gelmişim salondaki misafir beni izliyormuş.Ona bir 5 dakika bakmışım dik dik sonra bir daha uyumuşum.Ve artık yalnız olduğumda arkamda biri varmış gibi hissediyorum.Bu varlıklar nedir bilmem.Yardım ederseniz sevinirim iyi forumlar :)
Merhaba o siyah varlıkları detaylandırır mısınız?

freaky

Kayıtlı Üye
Eğer tarota bakmadan önce kendinize koruma yapmazsanız başınıza böyle şeyler gelebilir diye düşünüyorum. Kendi inancınız doğrultusunda yapacağınız koruma etkili olacaktır. Bildiğim kadarıyla tarot veya kehanette bulunduğumuz bu tarz şeyler başka varlıklar tarafından son derece dikkat çekici bulunuyo. Arkadaşların da dediği gibi bakım yaptırırsanız iyi olur böylece duruma göre bi yol çizebilirsiniz.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Korkmadın ? ilginç normalde tanımadığın bir insanı bile görsen ne yapacağını bilmediğin için korkarsın.
Artık insan alışıyor ve korkularımı yönetmeyi bilirim

Merhaba o siyah varlıkları detaylandırır mısınız?
Siyah duman şeklindeydiler çok koyu bir siyahtı.2 taneydiler biri aşağı yukarı hareket ediyordu biri durmuştu en son o sağa doğru gittiğinde hızlı bir şekilde ben oradan ayrıldım

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Siyah duman şeklindeydiler çok koyu bir siyahtı.2 taneydiler biri aşağı yukarı hareket ediyordu biri durmuştu en son o sağa doğru gittiğinde hızlı bir şekilde ben oradan ayrıldım
Az veri var. Yüksek ihtimalle tarottan kaynaklanan, kayda değer zararı olmayan varlıklar olabilir, tabi bakmak lazım kesin bir şey demek için. Kadın konusunda şuan bir yorum yapamam anlattıklarınız kadarıyla.
Tarot bakarken veya baktıktan sonra enerjinizin çok düştüğünü hissediyorsanız ara veriniz veya bakmayınız. İlla bakmak isterim ve bu yolda uzmanlaşmak isterim derseniz de, öncelikle kendi bireysel enerjinizi artırmak, kendi enerjinizle güç alan görü yeteneğinizi geliştirmek, bir takım varlıksal korumalara sahip olmak başlıca ve öncelikli şartlardır.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Az veri var. Yüksek ihtimalle tarottan kaynaklanan, kayda değer zararı olmayan varlıklar olabilir, tabi bakmak lazım kesin bir şey demek için. Kadın konusunda şuan bir yorum yapamam anlattıklarınız kadarıyla.
Tarot bakarken veya baktıktan sonra enerjinizin çok düştüğünü hissediyorsanız ara veriniz veya bakmayınız. İlla bakmak isterim ve bu yolda uzmanlaşmak isterim derseniz de, öncelikle kendi bireysel enerjinizi artırmak, kendi enerjinizle güç alan görü yeteneğinizi geliştirmek, bir takım varlıksal korumalara sahip olmak başlıca ve öncelikli şartlardır.

Sahsen enerjimin dustugunu hic hissetmedim.Bu korunma cember acmak mi?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sahsen enerjimin dustugunu hic hissetmedim.Bu korunma cember acmak mi?
Korunma çemberi gibi diyebiliriz. Eğer bunlar bakım varlıklarıysa zaten basit hamlelerle gönderilir ama eğer bakımınıza bunlar yardımcı oluyorsa görü etkiniz %80 gibi ciddi oranlarda düşebilir. Daha önce örnekler oldu. Acemilikten o varlıkları sorgusuz sualsiz gönderince arkadaşların görüleri ve bakımları çok düştü. Sonra sorup öğrenince bunların o işe yaradığını öğrendik. Yani öyle aman aman bir zararları olmuyor tabii bunlar o türdense.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar artık gına geldi.Bugün lavaboda ellerimi yıkıyordum çeşmeyi sıkıca kapattığıma eminim.Çeşme kendi kendine açıldı neredeyse sonuna gelmişti sakince kapattım.Bu ilkte değil,ikide bir bir ürperti geliyor gözlerimi kapattığımda bazı hayvan kafalarını görüyorum.Yine siyah dumanlar geçiyor.Ama bu kadar ileri gideceklerini hiç düşünmemiştim.Ne yapmam lazım bunlardan kurtulmak için.

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Aslında cevap sorunun içinde gizli. :) Tarot bakıyormuşsunuz ki bu 6. çakranızın açık olduğunu gösterir. 6. çakranın hediyelerinden birisi de gözle görülmeyen varlıkları görmektir. :)

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Aslında cevap sorunun içinde gizli. :) Tarot bakıyormuşsunuz ki bu 6. çakranızın açık olduğunu gösterir. 6. çakranın hediyelerinden birisi de gözle görülmeyen varlıkları görmektir. :)
Onlara suları açmayın diye nasıl diyeceğim su faturası fazla geliyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...