Kendinize inanın

VirtiualHuman

Kayıtlı Üye
Büyü yapmayı öğrenmeye çalışan havas ilmini olsun aklınıza gelebilecek herşey bunun anahtarı benliğinizle bir bütün olmak ve o benliğinize yüreğinizden inanmak Herşeyi başarabilirsiniz bunlar sözde kalıyor fakat uyguladığınız zaman cidden anlıyacaksınız ama ilk başta buna başlamadan evvel ne olacağım sorusuna cevap vermeniz gerekiyor olmak istediğiniz mimarmı bir rock yıldızımı yada bir büyücümü veya bi psişikmi aklınıza gelebilecek her türlü şey ilk önce bunu yapmalısınız bunu yaptığınız zaman önce bir derin araştırma yapın acaba bu yapacağım şeyin bana bir zararı olurmu veya beni sarsacak şekilde etkilermi bunlarada cevap verdikten sonra eğer hiçbir sıkıntı yoksa araştırmalarınız harmanlayıp kendi yolunuzu çizmelisiniz BAŞARIYA GİDEN YOL kolay olmayacak bir sürü engellerle karşılaşacaksınız birsürü kötü durumlarla ama size tavsiyem asla pes etmeyin son nefesinize kadar savaşın hayatda bu zaten doğar büyür yaşar ve ölürsün pes etmeyip devam ederseniz 2 yol karşınıza çıkacak birtanesi iyi birtanesi kötü bunu seçmek size kalmış bu yapacağınız işin temelini belirler ve ilerde karşınıza çıkaracak şeyleri......

Unutmayın hayat ileriye bakarak geçmiştende ders çıkararak yaşanır

Asla pes etmeyin......

İyi forumlar arkadaşlar

kıvep

Banlı Kullanıcı
Emek, çalışmak ve pes etmeme en sevdiğim konuya değinmişsiniz.
Hiç birşey çalışmadan olmuyor ama insanlar genelde büyünün ve psişik yeteneklerin mucizeci bir şekilde sihir gibi olduğunu sanır
Ama aslında herşey gibi bunlarda çalışmanın ürünü, emek vermeden hiç çalışmadan bende bir yetenek varmı diye merak ederler
Doğuştan gelen mucizeler değil bunlar,Eğer içimizde doğuştan bir tohum varsa, onu sulamadan hiç bir karşılık bulamayız.
Günde 10 saat ciddi bir şekilde düzenlice çalışan insanlar var, ciddi bir emek ve mücadele var. Hiç pes etmeyenler ömürlerini buna adamış insanlar var
Kendi yolunda çalışarak ilerleyen böyle insanlara saygı duyarım, bazısı ünlü tv ve internetten görürüz bazısı haberimiz olmadan ölür ama çalılan insanlar saygıyı hak ederler...

Teykel00

Banlı Kullanıcı
benim inanç konusundaki durumum biraz magduriyet içerdiği için farklı aslında :/ ama başarı ve inançtan da söz etseniz, tavsiyem cin, havas, büyü vb. konulardan uzak durun canımdan çok sevdiğim birinin başı kötü varlıklarla dertte :( ve sadece büyüyle uğraştığı için bu durumda :(

( Bu üyeliği tanıyanlara not: Üyeliğin sahibi kişi şu anda askerdedir.Ben eski bi üyeyim, hesap emanettir.Yok yere yasaklanmazsa sevinirim) iyi forumlar.

VirtiualHuman

Kayıtlı Üye
Herkesin kendi bileceği iştir ne ekersen onu biçersin sözü boşuna söylenmemiş