Tarot açılımında isimlerin baş harfini bulma

üstünkural

Kayıtlı Üye
tarot açılımı yaptığımızda,arkana majörün 22kartını ebcedle sıralandırınız..örnek, deli kartı A harfi,büyücü kartı B harfi vs şeklinde harflendiriniz...toplamda kabalanın 10 sefirotunun keşişen yoların tamamı 22dir,bu yoların ibrani alfabesine denk düşen 22 harfi görürüz..

aranan kişinin baş harfini bulmak için,bir örnek verelim....
tarot açılımı yaptığınızda , açılımda arkana majör görülürse ,niyet edilen kişinin harfide o kartla açıklanılır.....misal,kelt açılımı ile gelecek kısıma bakılırsa ,aranan kişi gelecekte ve aşk-kısmet konulu bir açlım yapıyorsanız eyer,kıral ve kıraliçe kartları bulur ve bu kartlar bir biri ile uyumlu elementlerle açıklanırsa anlamı evliliktir..kıraql ve kıraliçenin uyumluluklarının yanı sıra aralarındaki arkana majör kartıda onların uyumunu sağlıyorsa bu kartın harfe çevirilmesi ile evlenilecek yada niyet edilenin baş harfi bulunmuş olur..

çalışmalarım devam ediyor..az yanılgıya sebep olacağım sistemi kurdum.. velakin yukarda açıkladığım sistem büyülü bir sistem olduğu için..hala denemelerim açıkladığım konu doğrultusunda devam etmektedir....

bu konuya ek bilgileri tartışma uzadıkça açıklayacağım..

MaHaRa

Kayıtlı Üye
Selamlar;

Emeğine sağlık kardeşim,
çalışmalarının devamında
bizlerde bilgilenir, faydalanırız.

SaSSa

Banlı Kullanıcı
İş
Teacher
tarot açılımı yaptığımızda,arkana majörün 22kartını ebcedle sıralandırınız..örnek, deli kartı A harfi,büyücü kartı B harfi vs şeklinde harflendiriniz...toplamda kabalanın 10 sefirotunun keşişen yoların tamamı 22dir,bu yoların ibrani alfabesine denk düşen 22 harfi görürüz..

aranan kişinin baş harfini bulmak için,bir örnek verelim....
tarot açılımı yaptığınızda , açılımda arkana majör görülürse ,niyet edilen kişinin harfide o kartla açıklanılır.....misal,kelt açılımı ile gelecek kısıma bakılırsa ,aranan kişi gelecekte ve aşk-kısmet konulu bir açlım yapıyorsanız eyer,kıral ve kıraliçe kartları bulur ve bu kartlar bir biri ile uyumlu elementlerle açıklanırsa anlamı evliliktir..kıraql ve kıraliçenin uyumluluklarının yanı sıra aralarındaki arkana majör kartıda onların uyumunu sağlıyorsa bu kartın harfe çevirilmesi ile evlenilecek yada niyet edilenin baş harfi bulunmuş olur..

çalışmalarım devam ediyor..az yanılgıya sebep olacağım sistemi kurdum.. velakin yukarda açıkladığım sistem büyülü bir sistem olduğu için..hala denemelerim açıkladığım konu doğrultusunda devam etmektedir....

bu konuya ek bilgileri tartışma uzadıkça açıklayacağım..

Bu çalışmalarınızla ilgili gelişmeleri yazmanızı merakla bekliyorum.Kolay gelsin :)

WQé

Kayıtlı Üye
Güzel paylaşım. Çalışmaların devamını bekliyoruz ;)

üstünkural

Kayıtlı Üye
çalıştığım sistem,çalışmamın sonuçları tamamlanmadan başka bir sistemin yolunu bana açmış oldu....asalar,kupalar,kılıçlar,tılsımlar,ve arkana majör're tahsis ettiğim (hilalden dolunaya kadarki)gün harflerini kartlara ilştirdim..böylelikle hiç ama hiç sarsılmadan ve yanılmadan isimlerin harflerini bulabilirim..yalnız açık gönülükle itiraf etmeliyim ki,keşfetiğim sistem "harf ve sayılardan birleştirilmesinden kaynaklıdır.. yani makrokosmos ile mikrokosmosun birleşimine benzer bir sistemden öteye geçmez..

SaSSa

Banlı Kullanıcı
İş
Teacher
Çok güzel..Bunları okumak,bilgilenmek isterim üstünkural :)

üstünkural

Kayıtlı Üye
maşallah pusuda bekler gibisin. mesajım foruma henüz ulaşmışken, hemen cevabı görünce:)...her neyse sistemi doğru bir şekilde,yalnız şifreli olması kaydı ile açıklamayı düşünüyorum..yalnız bu sabah değil..çünkü sistemi şifreleyip foruma aktarmam 1 saatimi alır...

SaSSa

Banlı Kullanıcı
İş
Teacher
Benim işim bu sayın üstünkural.Dalga geçmek için moderatör olmuyoruz.Çalışıyoruz şu saatte bile forumda görüldüğü üzere...

Size de iyi çalışmalar..

Bu arada,şifreli bölümler büyü mektebi kısmındadır.Oraya herkes giremeyecektir.Bu talebinizi Urum'a iletiriz.

WQé

Kayıtlı Üye
ama.. ama.. ben şifreli forumlara giremiyorum :(:( yararlanamayacağız yani... neyse yinede teşekkür ederim.. :)

üstünkural

Kayıtlı Üye
Cifire benzer bir bulgudan bahsedeceğim..

1- 28 harfin erkek sayıları asalara,bunların sayıları 14 tür......

2-Geri kalan 2 atlamalı harflerin sayısıda 14 tür,bunlarıda kupalara..

3- 4 atlamalı harfleride kılıçlara ,ki bunlarında sayısı 14tür...

4-Guruptada 8 atlamalı harflerdir ki bunlarda tılsımlara iliştirilir...

5-Arkana major serisine 28 harfin erkek ve dişi harflerden ard arda dizilir...

Şimdi gelelim nasıl çalıştığına..

Kartlarınızı seçicinin önüne 5 gurup halinde sıralı şekilde dizin..

Seçiciye bu guruplara iyi bakmasını,seçtiği ismin baş harfinin hangi guruplarda gördüğünü söyleyin...Örnek vereyim>>Harfleri kartlara iliştirdiğimiz için, seçici kişi direkt kartlardan sırası ile seçtiği ismin baş harfini görecektir..Diyelim Cemil adındaki kişi hakında kartlara soru soracak....Bakıcıya içinden hissetiği ismi açıklamadan Cemil'in C harfini 5 guruptan herhangi birinde C harfini arayacak..Bazen 4 tanesinde yada 3 tanesinde seçilen baş harf bulunabilir....

Cemil'in C si, asalarda ve kupalarda görülecektir...Böylece size şu gurupta(asalar) ve bu gurupta (kupalar)seçtiğim baş harf vardır diyecek...Böylece 1. sıra ve 2. sıranın toplamı 3tür,böylece 28 sıralı harflerin 3. harfi C harfi olduğunu anlar ona göre kültür ve yapı gereği İSİM TAHMİNİNDE BULUNABİLİRSİNDE...Cemil,Ceylan vs isimler gibi isimleri hem sezgisel olarak hemde mantığa dayalı tahminlerdede bulunabilirsin ki bu tür konular egzersiz ister..Akıl ve sezgi bir arada mükemel işler yapmaya olanak sağlar.....Bu arada kupalarda ve asalarda çıkan c harfinin kişiyi dengeli biri olduğunu anlamış olacağın gibi yorumunda bu yönde olması gerek..

Mesela asalarda görülen C harfi kupalarda ve asalarda olması, hem ateş hemde su elementlerini dengeli kulandığını anlatır..vs ...Aslında tarot epey uğraştırıcı ve uzun bir iş...

Buradaki konu madde ve maneviyatın birleşmesi gibi birşey..Deneme yaptıkça göreceksiniz çok güzel sonuçlar olasıdır..Hemde hiç yanılsama olmadan,işinizi mükemel sonuçlandırmış olursunuz.

Bu arada kaç gurupta seçtiği baş harf varsa,onun adedi kadar karıştırılmış kartlardan seçilir ve böylece her çıkan kartla kişinin dileği olur mu olmaz mı tespit edilir ki,sol elle yapılması gereken bir işlemdir.

mucize

Kayıtlı Üye
Çok güzel bilgi denemek isterim. Teşekkürler.

üstünkural

Kayıtlı Üye
ben şifreli şekilde anlatacağımı yazmıştım,ve öylede yaptım...açıkladığım konunun içerisinde bilmece var..bu bilmeceyide yalnız okult konularda bilgili olanlar çözebilir..ne diyim hadi hayırlısı..

WQé

Kayıtlı Üye
Teşekkürler... Eline sağlık ;)

selene7777

Banlı Kullanıcı
sayılarla aram hiç bir zaman iyi olmadı:( harf olayı beni tamamen aştı gibi ben burçlardan gitmeye devam edeyim en iyisi:banghead:

Angel777

Kayıtlı Üye
Bu ne??
De Vinçi şifresi gibi be...
Bunu çözmek için kaç üniversite bitirmek gerek acaba)))))

tuğba1

Banlı Kullanıcı
Merhaba, ben yeni üyeyim tarot hakkında hiç bilgim yok. Bakabileceğimide sanmıyorum.Öyle bir bilgi ve deneyimim hiç olmadı. Buradan baktırma gibi bir imkanım varmı acaba?

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Güzel bir tarot manifestosu . Ama geniş bir hale getirilip açıklanabilir .