Lucidden Başkasının Rüyasına Girmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizliherif

Kayıtlı Üye
Merhaba, internette araştırdım fakat detaylı bir yanıt bulamadım. Öncelikle böyle bir şey mümkün müdür? Mümkünse tam olarak nasıl gerçekleşiyor ?

sarone

Kayıtlı Üye
Lucidden değil,Astral Seyahat ile girildiğini okumuştum. Araştırırsanız birçok konu bulabilirsiniz.

enesrko

Banlı Kullanıcı
Astral seyehatten giriliyor fakat lucid'den hiç duymadım.

Mithra

Kayıtlı Üye
Kardeşimle bir yıl önce denedim etkili olabileceğini düşünerek aynı odada yattık sonuç malesef negatif kardeşimin sadece zihnimdeki görüntüsü geldi birde ben içimden ne geçirirsem onu söylüyordu luciddeki amaç kendi dünyanızın patronusunuz veya sizin filminiz, yönetmensinizdir.Farklı uygulumalarla gidilirmi yada yapıpta uygulamayı verebilecek kişi yoktur heralde esenlikle kalın.

kıvep

Banlı Kullanıcı
En fazla, ayni anda ayni rüya görülüyor, kontrol yok rüyada sadece uyandığında görmüş oluyorsun. Mesela diğer kişiyle bir ağacın altında oturduğunu görüyorsun, diğer kişide ayni şeyi görüyor ama rüya anında kontrol olmuyor. En fazla bu mümkün.
Lucidle değilde, astral seyahatle girildiğini bende duydum ama biraz fantastik geliyor, yani biri benim rüyama girse, benimde hazırda rüya görüyor olmam gerek, bende o sıra hoşgeldin diye konuşucakmıyım, film gibi pek inandırıcı gelmiyor bu konu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...