Olumlama olmadan yalnızca çekim yasası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biard

Kayıtlı Üye
Selam arkadaslar. Gecenlerde buraya olumlamalarla ilgili sorularimi iceren bir konu actim ve sagolsun bir uye cevap verdi, ona tekrar tesekkur ederim. Simdi ise aklimda baska bir soru var:
Olumlamalari 21 gun yapmak gerekiyor. Ama ben bu kadar sabirli degilim. Acaba olumlamayla hayatima cekmek istedigim seyleri cekim yasasini kullanarak daha kisa surede cekmem mumkun mu?
Evet olumlama da cekim yasasi bir nevi ama ben sadece dusunerek ve hissederek yapilandan bahsediyorum.
Bir de olumlamayla yapmak istedigim kendie guven ve kendini sevme konulari sadece kendime guvendigimi vs. dusunerek ve bunu icten hissederek olumlama olmadan yaparsam olur mu?
Tesekkkur ederim. Sevgiler.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Çekim yasasını kullañın tabiki.Olumlamalı yada olumlamasız.%100düşünce gücü nü okumanızı tavsiye ederim.Secret serileride( Meta,Power ve Günlük Öğretileri)de okumalısınız bence.
Nefertiti'nin açtığı konuda yazmıştım,olumlamalara karşı kendimi bende ikna edemiyorum.
Kendine güvende zaten olumlama yapsanızda bunu içerde,benlikte hissetmezseniz olumlama işe yaramaz.Birde kendine güven için eft çalışması yapabilirsiniz.Bilinçaltı engellerini kaldırmada etkilidir.Eft bilgisi forumdada mevcut.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
İnanç güçlü bir enerjidir eğer bunu kullanabilirsek şaşılıcak sonuçlar elde edebiliriz diye düşünüyorum ama bunu imajinasyonla desteklemek gerek diye düşünüyorum ama 21 gün olumlama yapmaya sabredemeyen bu arkadaş bu imajinasyon çalışmalarına hiç gelemez sanırım.

İnsan bazı şeylere uğlaşmak için çalışmalı hazıra beklememeli dünde bir yorumumda dedim güzel bir sözümüz var tarihimizden gelen " Baba himmet desen sana derler ki oğul hizmet "

biard

Kayıtlı Üye
Sorun sadece sabirsizlik degil aslinda. Olumlama yaparken rahat hissetmiyorum. Bazi takintilarim var. Sizin verdiginiz cevaplardan olumlama yapmadan sadece dusunce gucuyle de yapabilecegimi cikardim. Zaten the secret i okumustum. Eft e bakacagim. Tesekkkur ederim.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Düşünce gücü derken ben düşündüm hadi olsun diye birşey yok :)

Düşünce gücünü kullanmak içim olumlamaya ihtiyaç var imajinasyona ihtiyaç var
en kesin düşünce gücü şu şekilde olur olumlama yaparsın ama olumlama yaparken istediğin şeyi "zaten olmuş " olarak düşünürsün " olucak " değil zaten olduğuna inanırsın ama tam bir inanç benzetme yada misal değil zihnin buna tam inanıcak bu inançla olumlama yaparsın ve ozaman sonuç elde edilir bu zihinde biraz zor birşeydir yani bu bile bukadar zorken sen çıkıp ben 1 saniyede düşündüm ve olucak gibi beklemen boşa vakit kaybı demektir.

Yaptığın çalışmaya saygı duymalısın yasalar bu iş zamana yayılı diyorsa buna saygı duyucaksın ve bu çalışmaya odaklanıcaksın.
Bir anda birşey gerçekleştirilen çalışmalar için bile öncesinde uzun süreli hazırlık aşaması gereklidir, yapacağın işi seviceksin gönlünü vermezsen olmaz o iş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...