Aynı kişi aynı anda farklı yerde :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan06

Kayıtlı Üye
Henüz 13 yaşında bir genç kız iken, bir ramazan bayramının ilk günüydü (o sıralar filmlerden gördüğüm ruh çagırma sahnelerini bizzat kendim zifiri karanlık bir odada uyguluyordum) .. Misafirlerimiz vardı ve annemle babam onları gecırmek için evin dışına çıktılar, abim ise oturma odasında tv izliyordu..bende herkesten gizlediğim telefonumla sevgilimle konuşmak için (hazır fırsatını bulmuşken) yatak odasına gittim ve odaya gıden kapıların 2 sini de kilitledim ve o kilitli olan 2 kapının arasındada bir kapı daha vardı ..orasıda banyo kapısıydı, kapıları kilitlemeden öncede o kapıyı açık görünce kapamıştım(umarım kapıları anlatabilmişimdir). Neyseki acele bir sekılde tel. İle konuşurken arkamdaki kilitli kapıda bi enerji hissettim, döndüm baktım ki abim kulağını ve burnunu yanı yanağını yüzünün yan tarafını kapının buzlu camına dayamış beni dinliyordu( abim diyorum çünkü üzerindeki kıyafetler aynıydı,yuzude aynıydı sadece kulagı ve burnu fazlaca buyuk gıbıydı). Dinlerken nefes alıp verişi camı buğulandırıyordu.ben de abim beni yakaladı korkusuyla onume donup teli kapadım, arkamı dondum kapıya dogru gıttım kapıyı acmaya calıştım bi aceleyle kilitlediğimi hatırladım. Ve diğer kapının da kilitli olduğunu hatırladım. Abim o kapıyı acamadan o araya girip benı dınleyemezdi, bir baktım ki banyo kapısı da acılmış :S bir koşu içeri gittim baktım abim hala tv izliyordu, annemler eve yeni giriyordu, hersey çok normaldi..
Arkadaşlar içinizde bu tarz birşey yaşayan varsa lütfen paylaşsın, ve sizce bu gördüğüm şey neden abim kılığındaydı ve neydi ?? ve banyodan gelmişti bu şey her neyse :S ve ramazan bayramı günü nasıl gelebildi? Dini bir günde?
cin çağırma davetiyene kulak veren bir varlık şanslıymışsın ki sana musallat olmamış zaten abin olsaydı o kişi öyle yüksek bir enerji hissetmezdin zaten bunu sen yaşadın sen daha iyi bilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...