Demonla anlaşmak istiyorum Yardım

By_Gece

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar baya bir arastırdım ve kararımı verdim bir demonla anlasmak istiyorum ama doğru ritüelleri bilmiyorum
isticeğim seyler o kadar büyük seyler değil hitabet sanatı ve o demonun yanımda olması yani dost gibi ki bazı demonlar insanlarla dostluk kurabiliyor anlasmak istediğim demon CIMEJES ritüelleri internetten buldum ne kadar doğrudur bilmiyorum
birkaç defa cagırdım ama basarı alamadım en son cagırmamda rüyamda melek gördüm ve cagırma diyordu ama ben cagırmaya 1 kere kafaya koymuşum,
simdi baslıca sorularım sunlar
1 Cımejesi cagırırken doğru renk mum ve doğru koku tütsü gerekiyor? benim bildiğime göre mavi renk mum çam kokulu tütsü
2 Demon çağırma ritüelim belki yanlış olabilir doğru ritüel nedir?

madasin

Kayıtlı Üye
İstediğiniz şey o kadar büyük değil mi? Sıradan bir şey yani. Tecrübeli ve bilgili olanların mesajlarını bekleyiniz bakalım neler yazacaklar . Siyah ya da mavi mum.

Sadraz

Kayıtlı Üye
Neden Demon? Bunlari baska sekilde elde edemez misIn?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ufak şeyler için neden demonla anlaşmak istiyorsun ki ?
İnancını bilmiyorum ancak müslümansan bir demonla dost olman imkansız hatta 3 semavi din mensupları içinde geçerli bu.

Seninle niye dost olsun ki ? Ne verebilirsin ki ona ? Sende hayranlık duyacağı ne olabilir ki sen kendini ona muhtaç hissederken ?

Bir tür başka bir türle dost olamaz,misal basit bir örnek insan köpeklerle dost olur diyorlar bu koca bir yalan insan hiçbir hayvanı dostu olarak görmez sever acır merhamet eder ama dost olmaz dost olsa kuşları kafese kapatmaz dost olsa köpeğe tasma takmaz.
Bu örnekten yola çıkarak demonlarında sizinle dost olmayacağını bilebilirsiniz olmaları için sebep yok yani.

Hitabetinizi geliştirebilirsiniz bunun için varlık çağırılır mı ? Birde bir demon buna nedicek acaba sen benimle kafamı buluyon diyip musallat olursa vay halinize :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ufak şeyler için neden demonla anlaşmak istiyorsun ki ?
İnancını bilmiyorum ancak müslümansan bir demonla dost olman imkansız hatta 3 semavi din mensupları içinde geçerli bu.

Seninle niye dost olsun ki ? Ne verebilirsin ki ona ? Sende hayranlık duyacağı ne olabilir ki sen kendini ona muhtaç hissederken ?

Bir tür başka bir türle dost olamaz,misal basit bir örnek insan köpeklerle dost olur diyorlar bu koca bir yalan insan hiçbir hayvanı dostu olarak görmez sever acır merhamet eder ama dost olmaz dost olsa kuşları kafese kapatmaz dost olsa köpeğe tasma takmaz.
Bu örnekten yola çıkarak demonlarında sizinle dost olmayacağını bilebilirsiniz olmaları için sebep yok yani.

Hitabetinizi geliştirebilirsiniz bunun için varlık çağırılır mı ? Birde bir demon buna nedicek acaba sen benimle kafamı buluyon diyip musallat olursa vay halinize :)

Forumda demonic diye bir üye vardı.Demonlarla ilgili tanıdığım neredeyse en bilgili üyeydi.Bunları anlatmakla geçirdi ömrünü bu forumda neredeyse :) Müslüman olup da demonlarla anlaşmak isteyenler mi dersin,
demonlarla dost olmak isteyenler mi dersin..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bir İnsan ve bir Demon dostluğu??

-Bir ''Demon'' çağırmak için Demonoloji ilmine vakıf olmalısınız. Bu ilme vakıf olmak için ise 40-50 yıl boyunca süren bir eğitim sürecinden geçmelisiniz.
Siz bu eğitim sürecini, ilime vakıf olma sürecini kesip atmışsınız bir de Demon çağırıp dostluk teklif etmeyi düşünüyorsunuz. Yanlış anlamayın ama bu durum sadece filmlerde olur.

-Hitabet sanatı için özel kurslara gidebilirsiniz, böyle bir şey için 40-50 yılınızı vermeyi istemezsiniz diye düşünüyorum.

Etkisiz, gereksiz davetlerle uğraşmak yerine araştırmalısınız, okumalısınız. Sevgiyle Kalın. :)

*Filmler, diziler hatta fantastik romanlar günümüzde insanları ciddi anlamda etkiliyor ve bu etki kesinlikle küçümsenemez bir dereceye ulaştı.*

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Forumda demonic diye bir üye vardı.Demonlarla ilgili tanıdığım neredeyse en bilgili üyeydi.Bunları anlatmakla geçirdi ömrünü bu forumda neredeyse :) Müslüman olup da demonlarla anlaşmak isteyenler mi dersin,
demonlarla dost olmak isteyenler mi dersin..

Evet o üyeyi hatırlıyorum demon der başka bişe demezdi :)

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Demon çağırmakla büyük riskler alırsın ki, kendi dediğin gibi istediğin şeyler o kadarda büyük değil. O yüzden bu riskleri almaya değmez. Hem internetden bulduğun davetlerin bir çoğu eksik ve yalnış. Ama çok istiyorsan sana cin davetlerini öneririm. Çağırması zor değil, mühim olan nasıl korunacağını iyi bilmen. Birde bu işlerden ailen zarar görebilir. bunu da hesaba kat. Kolay gelsin :)

Sadraz

Kayıtlı Üye
Bende demonic adli kisinin yazilarini okudum. Bir prens mi ne cagirmisti (tam hatirlamiyorum. Resmi geliyor gozlerimin onune) O kadar bilgiye ragmen buradan yardim istemeye baslamisti. Sizi asaglamak istemem. Bence illa davet istoyorsaniz bir cin cagirin ki onuda tavsiye etmem. Bence isteklerimizi kolay yoldan elde etmeyi istemek kotu bir sey degil. Cunku dogamizda var. Ama bu kadar kolay yoldan elde etmeye calismak hayatimizi zorlastirir. İyi dusunun derim.

AJA

Elit Üye
Kendinizden ve evrenin var oluş enerjisinden birşeyi istemeyi beceremiyorsanız insan dışı bir varlıktan istemenizin hiç bir faydası yok.

İyi forumlar.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Hitabet sanatı için demona gerek olduğunu sanmam.. İnancınızı bilmiyorum ama demon falan derken boşa zamanda harcayabilirsiniz. Hitabet sanatını geliştirmek için ayna karşısında günde 10-15 dakika kitap okuyun, sanki birilerine hiyap eder gibi, daha sonra aynada kendinize hitap ederek konuşun. Ayrıca vücut dili üzerine kitaplar okuyun, hemen hemen her şehirde vücut dili üzerine eğitim ve seminerler vardır, kendi bulunduğunuz yerde bunları takip edin.. Kısacası istediğiniz şeyler için demona gerek yokki, iyi çalışma ve özgüven yeterli :)