Sokak Lambalarının Sönmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

augury

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşım bana sokak lambalarının altından geçtiğimde lambaların hepsi değil ama bir ya da birkaçının söndüğünü söylemişti. İlginç olan şu ki; bu durum hiç dikkatimi çekmedi. Hatta bu durumun ondan kaynaklanabileceğini söylemiştim. O da bunu kabul etmedi ve durumu bana yöneltti. Sonraları bir baktım, gerçekten de lambalar benim enerjimden etkilenircesine sönüyorlar. Bu durumun nedenini tam olarak bilemiyorum. Enerjim yüksek olduğundan(?) böyle bir durum yaşıyorum diye düşündüm.

Bu durum ile ilgili bilgisi, deneyimi, fikri olan arkadaşlarım cevap verirseniz çok sevinirim.

origanum

Yönetici
Enerji yüksekliği demek tam da doğru olmaz, enerji dalgalanması daha açıklayıcı bir ifadedir. Kontrolsüz olarak da lambalar yanıp söner.

cherish

Kayıtlı Üye
aynısını bende yaşıyorum uzun yıllardır. uzun gece yürüyüşlerine çıkmamakla birlikte :) bu genelde yanımda enerji akışı oluşturabildiğim kişiler varken oluyor..hatta o insanları düşünürken sorularıma hiç aklımdan geçmeyen cevaplar verdikleri oluyor..ama deli demesinler diye kimseye böyle şeyler yaşayıp yaşamadıklarını bana cevap verip vermediklerini filan sormuyorum

augury

Kayıtlı Üye
Peki, rica etsem, enerji dalgalanması dediğiniz durumu açıklayabilir misiniz?

Tutulma

Kayıtlı Üye
Sokak lambaları sürekli olarak yanmazlar,fasılalı olarak kendini soğutma amaçlı yeknesak bir şekilde sönerler.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Sokak lambaları sensörlü değil mi, insan geçince yanıyor, nasıl sönsün??

augury

Kayıtlı Üye
Sayın Tutulma; bahsettiğiniz durumu bende biliyorum. Ama sürekli olarak kendilerini soğutma işlemleri bana mı denk geliyor? Tuhaf geldi. Teşekkür ederim.

Sayın Kıvep; sokak lambaları sansürlü değil. En azından burdakiler öyle değil..

brahma

Kayıtlı Üye
lambalar her zaman yanmazlar arada soğutma amaçlı kendilerini söndürürler denilmiş fakat tam sizin geçtiğiniz sırada kapanma anının yaşamasının bile manidar olduğunu düşünüyorum.odanızdaki lambaya yoğunlaşın bir süre , titreşim yaşanıyorsa tesadüften ibaret değildir

kıvep

Banlı Kullanıcı
Benim lambalarda ben gecerken yanar hep, bunda doğaüstü bir vaka aramalımıyım?
Küçücük çocuğuökaranlık diye geçmek istemediği sokaktan, biz gecince ışık yancak, sansürlü bu diye zorla geçirmiştim. Yanmıştıda, Hep yanar çünkü sansörlü olduğunu düşündüğümden yanacağına olan inancım tamdı :D
Lambaların kendilerini soğutmak için sönmesi mantıklı geldi, birde bazen sinekler, uçan böcekler vs oluyor onlarda cızıl cızıl lambaları yanıp sönmesine neden oluyor.
Eğer doğaüstü bir durumsa, kendi oda lambanızda fln deneyin çok ilginç cidden :)

augury

Kayıtlı Üye
Benim lambalarda ben gecerken yanar hep, bunda doğaüstü bir vaka aramalımıyım?
Küçücük çocuğuökaranlık diye geçmek istemediği sokaktan, biz gecince ışık yancak, sansürlü bu diye zorla geçirmiştim. Yanmıştıda, Hep yanar çünkü sansörlü olduğunu düşündüğümden yanacağına olan inancım tamdı :D
Lambaların kendilerini soğutmak için sönmesi mantıklı geldi, birde bazen sinekler, uçan böcekler vs oluyor onlarda cızıl cızıl lambaları yanıp sönmesine neden oluyor.
Eğer doğaüstü bir durumsa, kendi oda lambanızda fln deneyin çok ilginç cidden :)

DOĞAÜSTÜ bir durum aramıyorum. Enerji herkeste, her nesnede olan bir şeydir, doğaüstülük yok. Ben sadece yoğunluktan mıdır sorusuna cevabımı aramaktayım. Konuyu çok uzatmak istemediğimden sokak lambalarından söz ettim sadece. Tabii bununla sınırlı değil.
Ama malesef odamdaki lambama henüz hükmedemiyorum. Yoksa yattığım yerden istediğim an söndürür, istediğimde yakardım.

kıvep

Banlı Kullanıcı
genel bir terim olarak doğaüstü dedim. Enerji dalgalanmaları ve kinezileri kapsıyor bu terim. Dahada uzar, böyle uzun uzun yazsamıydım keşke doğaüstü demek yerine.
bir konu açılınca aklımızdaki neyse onu paylaşır konuşuruz, ansiklopedi gibi soru sor, cevap ver sistemine dahil değilim.
Ben zaten neyin sorusunun cevabını aradınız hiç anlamamışım. Aklımdaki neyse direk konuşur gibi yazarım, altında ince anlamlar imalar arayıp sinir yapmayın boşuna.
Birde forum kurallarında büyük harfle yazmak, bağırmak anlamına gelir, eğer daha net göreyim diye yazdıysanız ben küçük harfleride ayni şekilde görüyorum

augury

Kayıtlı Üye
Lambaların sensörlü olduğundan bahsedip '' Benim lambalarda ben gecerken yanar hep, bunda doğaüstü bir vaka aramalımıyım? '' diye sorunca bir düşündüm. Siz doğaüstü vaka aramayın, nitekim lambalarınız zaten sensörlüymüş. Ama bizim sokaktakiler ya da kampüs lambaları değil malesef..

Büyük harf kullanımının bağırmak anlamına geldiğini unutmuşum. Sadece dikkatinizi o kelimeye çekmek için kullanmıştım.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Neden doğa üstü vaka aramayayım? Öyle bir cümle kurmuşmuyum bakın
psişik yeteneklere inanmasam bu forumda olmazdım. Size inanmasam, konunuza yazmaz, bakar gecerdim,
Yorumum olumsuz değildi, aksine siz olumsuz yorumladınız.
Cümlelerimi birbirine ekleyip, kendi negatif duygularınızla yanlış bir değerlendirme olmasın.
Ben dediğim şeyi açıkça yazdım, artık nasıl değerlendirdiğiniz sizin ruh halinize bağlı. Genede negatif bakmayın bu kadar.

Kara Şaman

Banlı Kullanıcı
İş
Åžamanizm&Paganizm
Bu Sokak lambaları ve odamın lambası hakkında uzun zamandır deneyimlerim var... hatta bizim ara sokaktaki 1 lambayı bozmayı başardım hiç yanmıyor :) Diğerkilerde de kırpma gidip-gelme durumu var, odamın ışığı bazen istemsiz yanıp sönüyor kırpıyor, eğer odaklanırsam inanın abartısız disko gibi oluyor oda :) ve şunu da belirteyim bunların olması Enokyan ayinlerinden sonra başlamıştı... Teşekkürler...

op_ma

Kayıtlı Üye
merhabalar :)
bahsettiginiz sey bana da oldu. bir arkadasimla birlikte gectigimiz yollardaki tum sokak lambalari sonerdi. Hatta bir keresinde otururken ve kapidan disariya cikmak uzereyken 'korkuyorum sokak lambalari yine sonecek' demisti ve biz disariya cikar cikmaz bir patlama esliginde tum elektrikler kesilmisti.
oncelikle uzerinde fazla durmanizi, buna takilmanizi tavsiye etmem. elbette ki bir frekansiniz ve sadece kendinize ozgu enerjiniz var, bunu farketmeye basladiysaniz iyilik yolunda kullandiginiz surece gerisi gelecektir ve sokak lambalari kucuk bir ayrinti olarak kalacaktir.

sokak lambalari bizim de basimiza gelenden sonra arastirdigimizdan ogrendigimiz kadari ile yari iletkenli sensorlerle yanip sonuyor. yani sogutma amacli sonmuyor, ihtiyac halinde yaniyor demek daha dogru. hava karanlikken yaniyor, isik gordugunde sonuyor. ben sizin bsiniza gelenin tesaduf olmadigini dusunuyorum, tabi bu nacizane fikrim.

Kara Şaman

Banlı Kullanıcı
İş
Åžamanizm&Paganizm
Enokyan ayinlerine devam ediyoruz bakalım nereye kadar gidecek böyle, bir yol gösteren olsa o saf enerjiyi kullanacağım da nerde, peçeteyi oynatan Lord Voldemort kesiliyor kibir bürüyor :)

miya88

Kayıtlı Üye
sokak lambalarını bozmanıza gerek yok evınızde kalkıpta yada kumandayı alarak açıp kapamayıpta enerjınızı kullanarak yapmanız yeterlı olucaktır..evındekı lambayı yada avızeyı yada başka bı cıhazı calıstıramayan bırı sokak lambasını yanıp sonmesını etkı edemez cunku sokak lambası kac volt oldundan haber bıle degıller sanırım sokak lambası bı evdekı lambanın gücünden daha fazladır arkdaslaar...:)

defne408

Kayıtlı Üye
Ayni olay benim başima da geliyor ama her zaman değil ben de enerji yoğunluğuyla ilgili olduğunu düşünmüştüm.

Kara Şaman

Banlı Kullanıcı
İş
Åžamanizm&Paganizm
Sayın Miya, insanın öz gücü de hepsinden fazladır, bazen istemsizce kullanıp etki edebiliyoruz demek istediğim oydu, tabi bu öz güç'ün açılması bende dediğim gibi Enokyan ayinlerinden sonra oldu, küçüklükten beri olan bir şey değil yani...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...