Sokak Lambalarının Sönmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cherish

Kayıtlı Üye
Enerjiyi yönlendirmeniz için göz kırpışları diye yorumluyorum. Lambalarla bizde göz kırpıştırırız uzun zamandır bahsetmiştim, yanınızdaki insanla olumlu etkileşimle veya güçlü bağlarla harekete geçen bir enerji..ama söylemeden duramayacağım, yok yere kapanan tableti, servise göndermeye karar verip biraz enerji vererek çalıştırabildim. (biraz teknik bilgimde var, açıp bakmıştım görünen sorunu yoktu)Kesinlikle mucize değil, doğaüstü olarak değil aksine doğal yetenekler olarak bakmamız gereken durumlar. Bu tür etkili bir enerji birikimi varsa öfkeliyken elektronik aletlerinize el sürmeyin, bulunduğunuz ortamlardaki insanların bakışlarından veya yönelttiği düşünce, hislerden olumsuzu vakumluyorsanız topraklama yapma imkanınız varsa topraklama yapın. Enerjiyi hareket ettirdikçe enerji geçirgenleşiyoruz

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bir arkadaşım bana sokak lambalarının altından geçtiğimde lambaların hepsi değil ama bir ya da birkaçının söndüğünü söylemişti. İlginç olan şu ki; bu durum hiç dikkatimi çekmedi. Hatta bu durumun ondan kaynaklanabileceğini söylemiştim. O da bunu kabul etmedi ve durumu bana yöneltti. Sonraları bir baktım, gerçekten de lambalar benim enerjimden etkilenircesine sönüyorlar. Bu durumun nedenini tam olarak bilemiyorum. Enerjim yüksek olduğundan(?) böyle bir durum yaşıyorum diye düşündüm.

Bu durum ile ilgili bilgisi, deneyimi, fikri olan arkadaşlarım cevap verirseniz çok sevinirim.
Garip veya anormal diyebileceğiniz başka bir şey oluyor mu? Tanısı konamayan rahatsızlık veya iyi bir şeye yarayan anomalileriniz var mı?

Kara Şaman

Banlı Kullanıcı
İş
Åžamanizm&Paganizm
Chillout, tam dediğin gibi, bende Tanısı konamayan rahatsızlık var...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Chillout, tam dediğin gibi, bende Tanısı konamayan rahatsızlık var...
Nasıl bir rahatsızlık? Eklemekte fayda görüyorum ki yazdıklarınıza bakarak, sizin üstüne uğraştığınız teknikler ve majikal sistemler var anladığım kadarıyla. Konuyu açan kişiyle durumunuz bir olmayabilir. Bu lambalarla alakalı meselelerin de büyük çoğunluğu, paranormalite dışında tamamen başka şeyler çıkabiliyor. Elbette bir de insanın etkilediği/etkilendiği farklı enerji alanları sonucunda oluşan durumlar da olabiliyor.

Kara Şaman

Banlı Kullanıcı
İş
Åžamanizm&Paganizm
Evet Enokyan ile çalışıyorum, ama Lambaları gerçekten bende çözemedim, konuyu biraz çarpıtıyorum... Genel bir huzursuzluk, aşırı sinir,stres,tersleme vs. Çalışma sonrasında oluşan yanma, göz altları şişmesi ve morarması ( Siyaha yakın bir ton ) sadece bu konulara ilgili yakınlarımla aramın iyi olması, diğer herkesle aramın bozuk olması ( ailem dahil ) biraz fazla konuştum yeni yetme seviyesine koymayın, bunlarda benim anlam veremediğim etkiler ama ne olursa olsun yürüyorum, bir bildiğiniz varsa buyurun... Not: Bu belirtilerden pişman falan değilim çare falan aramıyorum, sadece nedeni :) İlginiz için teşekkürler, Esen Kalın...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evet Enokyan ile çalışıyorum, ama Lambaları gerçekten bende çözemedim, konuyu biraz çarpıtıyorum... Genel bir huzursuzluk, aşırı sinir,stres,tersleme vs. Çalışma sonrasında oluşan yanma, göz altları şişmesi ve morarması ( Siyaha yakın bir ton ) sadece bu konulara ilgili yakınlarımla aramın iyi olması, diğer herkesle aramın bozuk olması ( ailem dahil ) biraz fazla konuştum yeni yetme seviyesine koymayın, bunlarda benim anlam veremediğim etkiler ama ne olursa olsun yürüyorum, bir bildiğiniz varsa buyurun... Not: Bu belirtilerden pişman falan değilim çare falan aramıyorum, sadece nedeni :) İlginiz için teşekkürler, Esen Kalın...
Saydıklarınız tanısı konamayacak rahatsızlıklar değil. Siz bu belirtilerden rahatsız olmasınız da, çare aramasanız da zamanla çevrenizdeki herkesin sizden uzaklaşmasını sağlayacak negatif psikolojik etkiler bunlar.

Kara Şaman

Banlı Kullanıcı
İş
Åžamanizm&Paganizm
Toplayalım, sonuç olarak Meditasyon falan mı yapmam gerek düzenli olarak ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Toplayalım, sonuç olarak Meditasyon falan mı yapmam gerek düzenli olarak ?
Meditasyon elbette işe yarayacaktır, bununla birlikte sizi bu kadar negatif etkileyen şeyleri bulup bunların üstüne stratejiler geliştirebilirsiniz.

VirtiualHuman

Kayıtlı Üye
Senin yerinde ben olsam bukadar ilgi çekici bişeye kayıtsız kalamazdım evde mutlaka bi elektronik alette filan denerdim kendimi internetten araştırma filan yapardım yada siteden burdaki insanların hepsinden ayrı bir ses çıkıyor yani sana olan bişeyi bulman için kendini tanımalı ardından o yeteneğini geliştirirsin ki bu sana kalmış burda doğru cevabı bulman biraz demiyimde bi hayli zor

augury

Kayıtlı Üye
Garip veya anormal diyebileceğiniz başka bir şey oluyor mu? Tanısı konamayan rahatsızlık veya iyi bir şeye yarayan anomalileriniz var mı?

Sevgili Chillout; çok şükürki tanısı konulamayan bir rahatsızlığım yok ve anomaliye sahip değilim. Ancak 6 yaşımdan beri anormal diyebileceğim yani herkesin başına gelemeyebilecek tarzda olaylar yaşamaktayım. Zaten bu durum beni tetikliyor kendi enerjim hakkında bir şeyler bulmam için. Sokak lambası da bu konu yüzünden kafamı kurcalıyor.

origanum

Yönetici
Peki, rica etsem, enerji dalgalanması dediğiniz durumu açıklayabilir misiniz?

Kişiler enerjiden yapılmıştır, yani atom moleküllerinden ibaret olduğumuz için elektronlar yörüngede dönerken bazı dalgalanmalar görülür. Buna yol açan hem bizim izotoplarımız hem de etrafımızdaki manyetik alanı etkileyen başka enerjilerdir. Bu durumda lambalar da yanıp sönebilir, elektrikli cihazlar da bozulabilir. Bu doğal olabilir sizdeki gibi yani istemsiz, ancak konsantrasyonla da sağlanabilir, üzerinde çaba gösterip yapabilir bazısı da.

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Bir zamanlar elektrokineziyle baya ilgileniyordum, büyük ihtimalle sen de bu konuda yeteneklisin. Kendini geliştirebilirsin, ayrıca evet sokak lambaları kendilerini soğutma amaçlı söndürürler ama hepsinin de sana denk gelmesi mantıksız gözüküyor. Bence bu konuda yeteneklisin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...