Cinleri neden göremiyoruz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Belki zaman gelir biz başka bir turu goruruz onlar bizi göremez ?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
cinlerin gerçek görüntüsünü insanlar kaldıramaz,bugüne dek görenler korkudan kalp krizi geçirdi zaten tonlarca haber ve efsanede var. böyle şeylere kafa yormana gerek yok dini inancın ne ise onun kutsal kitabını okuman yada o kitaba inanman yeterli.

Neden insanlar görüntüsünü kaldıramayacak. Çok güzeli var, insana ve ya hayvana benzeyeni var, dumana benzeyen var, çok yakışıklı birine, dedeye ya da tonton bir nineye benzeyeni var. Var da var. Yani görüntüsünden korkacağınıza inanır iseniz ve koşulsuz bu tür bir düşünceye sahip olursanız karşınıza gelen varlığı bir bebek olarak görseniz dahi bilinçaltnızdan besleneceği için bu tür varlıklar o şirin bebeği de korkutucu bir şey gibi algılarsınız. Çünkü bildiğimiz anlamda bir forma sahip değiller. Şekillenebilir bir forma sahipler. Yani dönüşebilirler. Belirledikleri bir görüntü vardır. Genelde o görüntüyü tercih etseler de beslendikleri kişinin bilinçaltından beslenerek bir forma dönüşürler. Yani bir nine görüp kalp krizi geçiren kişileri çok duymadım. :)

Ki zaten bu tür yoğun korkulara sahip olmamızın nedeni de bilinçaltında bulunan ailelerin, toplumun, dinin yoğun etkisinden kaynaklanıyor. Korkulacak bir şey olarak aktarıldığı için böyle korkulara sahip oluyoruz. Bu yanlışlıklardan ve hatalı tavırlardan artık dönmemiz gerek. Etkileri göründüğü gibi şaşırtıcı şekilde ilerliyor.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Neden insanlar görüntüsünü kaldıramayacak. Çok güzeli var, insana ve ya hayvana benzeyeni var, dumana benzeyen var, çok yakışıklı birine, dedeye ya da tonton bir nineye benzeyeni var. Var da var. Yani görüntüsünden korkacağınıza inanır iseniz ve koşulsuz bu tür bir düşünceye sahip olursanız karşınıza gelen varlığı bir bebek olarak görseniz dahi bilinçaltnızdan besleneceği için bu tür varlıklar o şirin bebeği de korkutucu bir şey gibi algılarsınız. Çünkü bildiğimiz anlamda bir forma sahip değiller. Şekillenebilir bir forma sahipler. Yani dönüşebilirler. Belirledikleri bir görüntü vardır. Genelde o görüntüyü tercih etseler de beslendikleri kişinin bilinçaltından beslenerek bir forma dönüşürler. Yani bir nine görüp kalp krizi geçiren kişileri çok duymadım. :)

Ki zaten bu tür yoğun korkulara sahip olmamızın nedeni de bilinçaltında bulunan ailelerin, toplumun, dinin yoğun etkisinden kaynaklanıyor. Korkulacak bir şey olarak aktarıldığı için böyle korkulara sahip oluyoruz. Bu yanlışlıklardan ve hatalı tavırlardan artık dönmemiz gerek. Etkileri göründüğü gibi şaşırtıcı şekilde ilerliyor.

cin'lerin insana benzedikleri söylemini çok duydum hatta bir bakıra işlenmiş cin sureti de görmüştüm eğer söylenen doğruysa,aynı bakır konusunu bir tv programındada gördüm tam bu noktada şunu merak ediyorum bir cinin gerçek görüntüsü mü insana benziyor yoksa bizlere öyle görünmeyimi tercih ediyorlar ?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Irkları, klanlarına ve yaşadıkları yere göre görüntüleri tenleri, fizikleri farklı olur.
Birde o cinlerin gercek görüntüsü insanı delirtir konusunandada, delirme kısmı görüntülerinin korkunçluğundan yada güzelliğinden değil. Gayet insani bir şekilde görülseler bile insanlara dehşetsel bir duygu yaşatabilirler. Ayni anda hem güldüren, hem ağlatan bir his vererek insanı boğucu bir duyguya sürükleyebilirler. İnsanların, kaldıramaması dedikleri şey bu verdikleri his yüzünden olsa gerek.

anemist

Kayıtlı Üye
Titreşimsel rezonans gerçeği ve madde gerçeği ve ayrıca quantum yasaları varken kim kimi görüyor ;) insan 52 hz sahiptir. Ortalama değişir ,örnek 54 hz çıktın ve hayatından bir arkadaşın gitti onu göremezsin neden çünki o senin altında 50 hz kaldı gibi ve bi anda koptu bağlarınız yada o yükseldi sen çıktın vs gibi ..enerji korunumu yasası gereği.. şimdi bu varlıklarda belli bir titreşime sahip onları görebilmek için aynı seviyede olman gerek, mesela bir bilgi daha önce önüne geldi ama anlamadın yada umursamadın çünki o bilgiyle aynı sevide değilsin sonra sen ilerledin dalga boyun frekansın ilerledi bir baktın o bilgi sana tekrar geldi ve idrak ettin ve çözdün hayatına kattın vs.. böyle basit örnekle düşün
bir arkadaşım takmış kafayı göreceğim vs diye gayette bilgilivs , sonra evine gitmiştim oturmaya ordaki yoğun enerji beni itti farkettim titreşimleri dedim ki sen neyi görüyon onlar burda sana kafayı takmışlar o yüzden bilinçdışı onları görmek isteğin fazlalaşmış hayırlı olsun dedim :) görmek şart değil onlarla beraber yaşıyoruz zaten sadece dediğim gibi 'an' içinde farklı formlar ve enerji farklılığı mani olur. Ve enerjiniz o tür enerjiye alışık yada tanımadığı için o süreç sancılı geçer hayatınızın seyri allak bullak olur..bilmeden yapılan her niyet allah korusun akli melekelerinizi kaybettirir. :)

hasan06

Kayıtlı Üye
adem (a.s) yer yüzüne inmeden önce cinler vardı yeryüzünde. adem aleyhisselam geldikten sonra insanların gözüne perde indirildi. sadece ama sadece bu evrene ait bu boyutta olan nesneleri görebiliyoruz. elbette peygamberler , peygamber varisleri ve büyük islam alimleri ve bu ilim ile uğraşanlar istisna . unutmadan elbetteki ordan burdan bir daveti bulup yapıp ve musallat olanlarlar haric.

Gaos

Kayıtlı Üye
Şöyle de bir durum var ki insanlar her şeyi görmüyor,duymuyor vs . örneğin,hayvanların görme-işitmeleri insanlardan farklı. yunuslar,balinalar,yarasaların vs farklı ses iletişim sistemleri var. arı-sinek gibi değişik göz yapısına sahip hayvanlar , yılan gibi ısıya duyarlı hayvanlar var . Bitkilerin de kendi aralarında bir iletişim sistemi geliştirebildiklerini de biliyoruz.

Diğer taraftan ise : Ekli dosyayı görüntüle 6678

Bilimin henüz emekleyen dönemindeki bir gerçek.

miya88

Kayıtlı Üye
çinleri görebilirsiniz bir tıpçı olarak bilimsel araştırmalar yapsanız onları aslında görebildiğinizi söyler ..cin ,cinlenme,cinnet bunlardan gelir ve insanın bir evresidir..yani insanoğlu belli bir enerji ve ısıya bağlıdır hatta yapılan son tektıklerdede artık bırcok yerde bu ısı sayesınde ınsanoglunun hastalıkları teshıs edılır..vücut bellı sabıt ısısının uzerıne cıktıgında kısıde bellı hastalıklar ve bellı bır cinnet halı gozlemlenır..tıpkı cınlenen ınsanlarda bunaltı,ates yukselmesı,hayal görmeler gıbı bunların hepsı ınsanın vücut ısısının bellı bı degerınden yukselmesıyle oluşur..tıpkı cinler insanların içine hükmeder olayıda burdan gelmektedir vücut ısısının yukselmesıyle görülen cinnet halidir..bı nevı buna cinnet hali denır ve ruhlar alemi,cinler alemi,insanlar alemi hepsı aynı olgudur fakat bırbırınden farklı ısıda boyuttadır..daha detaylıda yazmak ısterdım fakat bu kadar yazabıldım ..sevgılerımle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...