Enokyan Ayininden Sonra Kazanılan Psişik Güçler..

Tengrikut

Kayıtlı Üye
Esenlikler dilerim, bir arkadaşımla acemi olarak Enokyan ayini yaptığımızda enerji emilimi vs. olmuştu bir nevi başarısızdı, 2. defa Pentagram vs. çizerek Element ruhlarını çağırarak yaptık ve başarılı oldu... Ayin sırasında Chaos Elementini gördüm... (Rengi Mor-Siyah) Tekrarladık ve sürekli sokak lambalarının altından geçerken sönmesi veya aniden ışık saçması, bu (Yanıp-Sönme,Gidip-Gelme) durumları girdiğimiz her yerin ışıklarında oluyor, bunun sebebi nedir ve kahve falında sürekli çıkan Antik Mısır Tanrı'ları özellikle Anubis ve Bastet piramitler vs. aydınlatırsanız sevinirim, okuduğunuz için teşekkür ederim, esen kalın...

cherish

Kayıtlı Üye
cevabı sabırsızlıkla bekliyorum bu tür bir enokyan ayini yapmamakla birlikte sokak lambalarının sürekli yanıp sönmesi birşeyin işaretimir :) ben 10 yıldır alt yapı sorunlarına yoruyodum bu durumu..işin şakası bi yana insanlar hazır olduklarında ancak ruhsal gelişim çalışmalarına başlarlar ama bahsettiğiniz renkleri görmek için 3. gözünüzün açık olması yeterli

augury

Kayıtlı Üye
Sokak lambasıyla ilgili bir konu açmıştım. Onaylanmasını bekliyorum. Benzer durumu bende yaşıyorum ama bir ayin deneyimim olmadı. Enerji yüksekliğinden kaynaklandığını düşünmüştüm. Bakalım hem bana hem size neler söylenecek..

Tengrikut

Kayıtlı Üye
Yorumlarınızı görerek çok mutlu ve esen oldum, Ayinden öncede oluyordu fakat az, sürekli değil, şimdi her an bir gariplik oluyor :) Biri aydınlatsa dahada sevineceğim falımda sürekli çıkan Antik Mısır Tanrı ve Sembolleri nedir? dinen Şamanist'im ne işim var Antik Mısır'la :)

origanum

Yönetici
Enokyan ayini acemilikle yapılmaz kaldı ki enokyana inisiye olmayan zaten yapamaz, inisiye olan da kendi aralarında usulüne uygun yapar ve yaptım diye de ortaya çıkıp söylemez, eceline susamadıysa tabi.
Her türlü enerji frekansı yoğunluğu sokak lambalarını yakıp söndürebilir, sıradan bir durumdur.
Majikal olarak herhangi birşey yapmadınız ama yaptığınızı sandığınız şeyi yaparken enerji dolaşımı olduğu için lambaların enerjisi ile etkileşime girmiş. Elektrik enerjisine bir nevi parazit olmuşsunuz. Falda çıkan semboller de beklentilerinize yüklediğiniz anlam sonucunda görülebilir, bilinçaltı enteresandır, yapar.

Tengrikut

Kayıtlı Üye
Sayın Yöneticim Esenlikler dilerim.. öncelikle yorumunuz için minnettarım, biz arkadaşımla Şamanist'iz, Kızılderili 90 yaşındaki Şaman bize çalışmaları vermeden öldü ilk önce Ongonu'muzu (Erk Hayvanı - Koruyucu Hayvan Ruh) Bulmamızı söylüyordu, bizde çalışma olmadığı için Enokyan'a yöneldik, Ecel; bu sahte dünya kafesinden kurtulup Gök Tengri'ye uçmaktır bizim için sorun yok :) Eğer Şamanlığa yönelik veya Şamanlığa'da uyan çalışmalar sunarsanız mutlu oluruz, Esen kalın, Tengri Kut versin..

Rüyalarımızda rüzgar sesinde konuşan varlıkların bize bilmediğimiz Enokyan metinleri öğretmesi ve üstümüze üflemeleride, bizim parazit oluşumuzdan mıdır sayın Yönetici?, yardımcı olursanız seviniriz..

origanum

Yönetici
Şaman (kam) olunmaz, şaman doğulur zaten ama şamanizme inanırsınız yani şamanist olursunuz o ayrı konu. Zaten kam olmak kaderiniz olsa idi o yaşlı şaman size bilgi vermeden ölmezdi. Yalnız satanizmin bir kolu olan enokyan ile gök tanrı ne alaka? Yeraltı tanrısına yöneldim deseydiniz anlardım. Çelişmiyor mu? Bir uç olmadı tam aksi uca yöneleyim düşüncesi ilginç geldi de. Uçmağa varmak istediğiniz makam konusunda söylediklerinizle yaptığınız tam zıt.
Ben şaman değilim, bu yüzden çalışmalarını yapmadığım için birşey söyleyemem size. Keşke yardımcı olabilseydim de iyi dileklerinizi alabilseydim.
Rüyanızda birileri size enokyan metinleri söylüyorsa bunlar karanlık tarafa ait varlıklardır, sizi kendileri için kullanacakları, enerjinizi sömürecek bir malzeme olarak görmüşlerdir. Siz parazit değilsiniz ki ne şekil anladınız öyle? Lambaların yanıp sönmesi, lambadaki elektriğe dışarıdan uygulanmış bir enerjidendir, tıpkı eski model TV seyrederken dışardan geçen Anadol marka bir araba veya motosiklet yayına cızırtt diye parazit yapardı eskiden o hesap bir radyo dalgası çakışması gibi demek istedim.

Tengrikut

Kayıtlı Üye
Cevabınız çok güzel sağ olun var olun, biz ilk başta bu tür çalışma aramaları yaparken Enokyan'a denk geldik ve Satanizm'le bir bağlantısı olduğunu bilmiyorduk, Şu metin şu Gücü verir gibi açıklamalar vardı biraz araştırdık karanlık hiç bir yöne denk gelemedik uygulamaya geçtik, fal'a baktığımızda (acemi zamanlarımızda) Yılan bize saldırıya geçerken ilginç ama bir Kanguru kafasını ezmiş ve zararla geri dönmüş, o zaman metin okuduktan sonra baş ağrısı halsizlik gibi durumlar ilk defa olmadı devam ettikçe rüyalar garipleşmeye başladı, John Dee'nin Melek demesini aslında Düşen Melekler olduğunu anlayamadık o vakit, bize ne önerirsiniz? vaktinizi çalıyorum kusura bakmayın, iyi dileklerimiz sizinle, ilginiz yeterli, okuduğunuz için teşekkürler beklemedeyim...