Aranızda bunu yapan varmı ?

Gangster

Banlı Kullanıcı
kaç gündür aklıma bir fikir takıldı hiç gitmiyor bile, o yüzden size bi sorayım belkı bunun bir adı yada yapanınız vardır.

Aranızda hiç Lucid Rüya İçindeyken Yada Astral seyahat İçinde İken Meditasyon yapanınız vamı.? ?

(bakın önce demiyorum tam içindeyken yapanınız varmı ) deneyen ?

ben daha önce hiç denemedim ama bu gece deneyeceğim,nasıl bir duygu olduğunu yada ne çeşit bir farkındalık vs kazandıracağını çok merak ediyorum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Eğer denerseniz ,ne yaşadığınızı anlatmadan sadece çıkıp çıkmadığınızı belirtirseniz çok sevinirim.
Bunu yapacağınıza göre lucid ruya konusunda tecrübeniz pekçok sanırım:)

Gangster

Banlı Kullanıcı
Eğer denerseniz ,ne yaşadığınızı anlatmadan sadece çıkıp çıkmadığınızı belirtirseniz çok sevinirim.
Bunu yapacağınıza göre lucid ruya konusunda tecrübeniz pekçok sanırım:)

evet çok değişik bir farkındalığım var. resmen rüyayı kapatma açma butonum var :D neyse gerçekten çok merak ettim hafiften uykum geldiği an uyuyacğım. "AP" zaten bu heyecanla asla yapamam :D

kıvep

Banlı Kullanıcı
Astral seyahat ve lucid rüyada düşündüklerinizi kontrol etmeniz gerek, bunu yaparken ayni anda meditasyonu nasıl kontrol ediceksiniz. Gandi bile yapamaz bunu

Mithra

Kayıtlı Üye
Lucidde meditasyon yapınca bilinçaltında bu konu hakkında ne varsa o oluyor genelikle duygular çok yoğun hemde aşırı, yaparken deniz üstüde bağdaş kurmuş güneş hemen karşımdaydı ve güneşe bakıyordum gözlerinizi kapatmayın rüya yada lucid neyse bende her taraf karanlık oluyordu tekrar o olayı aynı şekilde getirmek sıkıntılı esenlikle kalın.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Rüyada nasıl meditasyon yapılır bunu önce anlatın bana bilen varsa bende yapayım genelde rüyalarımda belirli mekanlarda dolaşıyorum hepsi de rüya evreni gibi bişey oldu artık :) ama hiç meditasyon yapmadım

Gangster

Banlı Kullanıcı
Astral seyahat ve lucid rüyada düşündüklerinizi kontrol etmeniz gerek, bunu yaparken ayni anda meditasyonu nasıl kontrol ediceksiniz. Gandi bile yapamaz bunu

peki ya başarırsak, ya gandhinin bilmediği bir yöntem biliyorsam :D .D neyse bu gece aklımda çok delice bir fikir var. yarın buradym :D

Gangster

Banlı Kullanıcı
Lucidde meditasyon yapınca bilinçaltında bu konu hakkında ne varsa o oluyor genelikle duygular çok yoğun hemde aşırı, yaparken deniz üstüde bağdaş kurmuş güneş hemen karşımdaydı ve güneşe bakıyordum gözlerinizi kapatmayın rüya yada lucid neyse bende her taraf karanlık oluyordu tekrar o olayı aynı şekilde getirmek sıkıntılı esenlikle kalın.

hımm denemişsiniz,biraz hevesimi kaçırdınız ama :D gerçekten ya buda diğer herşey gibi evreleri varsa ? ya zamanla açılıp daha çok farkındalık kazanılıyorsa bunu yaparken ?

Mithra

Kayıtlı Üye
hımm denemişsiniz,biraz hevesimi kaçırdınız ama :D gerçekten ya buda diğer herşey gibi evreleri varsa ? ya zamanla açılıp daha çok farkındalık kazanılıyorsa bunu yaparken ?
Bir kere merakımdan denedim gerçek meditasyondaki gibi olmuyor sadece sen ne istersen o var bi nevi resim tablosu sadece sen çizmişsindir

Gangster

Banlı Kullanıcı
Bir kere merakımdan denedim gerçek meditasyondaki gibi olmuyor sadece sen ne istersen o var bi nevi resim tablosu sadece sen çizmişsindir

teşekkür ederim bro, dediğin şeyi zaten biliyorum. ama artık bir bilim adamı gibi davranacağım. mesela hani ne düşünürsek oluyorya. ben normal dünyadaki gibi olmayı,güçlerimin yok olduğunu,normal olduğumu zihnimin boş olduğunu vs düşüneceğim.. her geçen gün yeni bir farkındalık,tecrüne,buldu ve bunlarla "5n1k" yapacağım :D yarın sonucları söyliyeceğim burada büyük ihtimal hiç bir şey olmayacak ama bir ihtimal ya çıkarsa ? :D

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Vallahi ben şimdi anladım:banghead: Lucidden astrale geçiş diye okumuştum.Nasıl başardıysam öyle okumayı:D Meğer konu Lucid ya da astraldayken Meditasyonmuş.Neyse....Ben daha lucide çıkmaya çalışan 1. sınıf öğrencisiyken, bir üst sınıf mevzusu bu öğrenciye ağır :(:(

Mithra

Kayıtlı Üye
Vallahi ben şimdi anladım:banghead: Lucidden astrale geçiş diye okumuştum.Nasıl başardıysam öyle okumayı:D Meğer konu Lucid ya da astraldayken Meditasyonmuş.Neyse....Ben daha lucide çıkmaya çalışan 1. sınıf öğrencisiyken, bir üst sınıf mevzusu bu öğrenciye ağır :(:(
Sayın "lviv angeles" sizden ne tecrübeli nede daha bilgiliyiz sadece iş bana kalırsa "telkin" zikir çeker gibi kendinize ait bir sözcük bulun yeterli ben mesela "rüyadayım" diye tekrarlardım gün içinde, uyurken meyvesini alırsınız.

Gangster

Banlı Kullanıcı
:D :D kafayı duvara vurma ifadesi güldürdü gerçekten .D :D :D
herkesin başarılı olduğu konular elbet vardır. sizinde bizim asla yapamam dediğimiz şeyleri yapıyorsunuzdur mutlaka. sadece her gün kendine en fazla 5 kez rüyamı lan bu acaba ? demen yeterli ayrıca uykuya tam dalarken,(asıl bug bu nokta zaten dalmadan hemen önce :D )

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Sayın "lviv angeles" sizden ne tecrübeli nede daha bilgiliyiz sadece iş bana kalırsa "telkin" zikir çeker gibi kendinize ait bir sözcük bulun yeterli ben mesela "rüyadayım" diye tekrarlardım gün içinde, uyurken meyvesini alırsınız.

:D :D kafayı duvara vurma ifadesi güldürdü gerçekten .D :D :D
herkesin başarılı olduğu konular elbet vardır. sizinde bizim asla yapamam dediğimiz şeyleri yapıyorsunuzdur mutlaka. sadece her gün kendine en fazla 5 kez rüyamı lan bu acaba ? demen yeterli ayrıca uykuya tam dalarken,(asıl bug bu nokta zaten dalmadan hemen önce :D )
Kesinlikle önerilerinizi dikkate alıcam.Lucid den sonrada ilk sizlere yazıcam:)

Gangster

Banlı Kullanıcı
2 kez lucid 2 kez AP içinde denedim hiç birşey olmadı,boşuna denemeyin.

virgo

Kayıtlı Üye
lucid rüyada görüyorum astral seyahat de yapıyorum. ancak bunlar ben istediğim zaman olmuyor..... ne zaman oluyor pekı dıye sordugumda da kendıme fark ettım mı kafam ne zaman boş ise..... o günlerde kimlere bir faydam olmuş ve bunu beni mutlu etmis ise.....dingin ve de dengede kalmıssam.... bu gıbı gunlerde lucid rüya görüyorum....ve de hayatım boyunca gitmek istedigim japonya ya astral seyahatte gittim... ancak.... astral seyahat te bir yere gitmek demek normal rüya daki gıbı tokyo ya gıdıp bır sushı restaurantanında kendını gormek degıldır. astral seyahatlerde bilincte oldugun yeri bilirsin.. yani bana beynım sunu dıyordu... geldın ıste tokyo burası tokyo dasın.....geldin... ve uyur halınde ıken cok mutlu oldugumu ıste artık TOKYO dayımın verdıgı mutlulugu hıssettım.. ve uyandıgımda ise yüzümde gülümseme ve mutluluk hali ile de uyandım...

oneself

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar Astral seyahat ile lucid rüya birbirinden farklı kavramlardır. Saygılarımla.

oneself

Banlı Kullanıcı
Rüyadan rüyaya o rüyadan öteki rüyaya diyerek böyle devam ediyor. Rüyalardan çıkarken ise teker teker sırası ile rüyalardan çıkılması gerekiyor. Çok zor bunu yapabilmek için ilk önce insanın kendisini geliştirmesi gerekiyor. saygılarımla.