arkadaşlarımın benim hakkımdaki rüyaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aysegulk

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarım sürekli beni rüyalarında gördüklerini söylüyorlar. Geçenlerde bir arkadaşım rüyasında köpeğe benzer bazı yaratıkları parçaladığımı ve bir arkadaşının çenesini ellerimle ayırdığımı görmüş. Bundan birkaç gün sonra bir arkadaşımda rüyasında kapkaranlık bir ormanda yürüdüğümü görmüş. Üzerimde siyah uzun ve garip bir elbise varmış. pesimden ormana geldigini ve benim ondan kactigimi soyledi. sadece birkaç saniye duraklayip bos bos suratina bakiyormusum ve sonra aniden kayboluyormusum. En sonunda arkasinda belirivermisim ve aniden uyanmis. Bu tur ruyalari surekli goruyorlar. Üstelik cok farkli kisiler. Bilgisi olan varsa paylasabilir mi ?

cherish

Kayıtlı Üye
onların sizi rüyalarında gördükleri günlerde onları düşünüp düşünmediğinize dikkat ettiniz mi?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hayır olsun ruyanız.Ben bu ruyalarda ruyaları gören insanların karakterini merak ettim.Sizin için nasıl insanlar bunlar?Onlarla ilgilini izleniminiz olumlumu olumsuzmu?
Birinin çenesini ellerinizle ayırmışsınız ya...Bende mesela bazı insanların ruyamda ağzını" caart" diye yırtmak istiyorum:hang: Yani bu insanların sizin bilincinizde,kalbinizde yerleri nedir?

augury

Kayıtlı Üye
Eğer uyumadan önce meditasyon, zihin seyahati vs. gibi enerjinizi harcadığınız faaliyetler yapıyorsanız ve işlemi bitiremeden uyuyakalıyorsanız; enerji kanalınız açık kalıp insanların rüyalarına sızmanıza neden olur. Bir gece odaklanıp bir şeyi düşünürken uyuyakalmışım ve o günün sabahında birkaç kişi seni rüyamda gördüm iyi misin diye mesajlar atmıştı.

cherish

Kayıtlı Üye
Eğer uyumadan önce meditasyon, zihin seyahati vs. gibi enerjinizi harcadığınız faaliyetler yapıyorsanız ve işlemi bitiremeden uyuyakalıyorsanız; enerji kanalınız açık kalıp insanların rüyalarına sızmanıza neden olur. Bir gece odaklanıp bir şeyi düşünürken uyuyakalmışım ve o günün sabahında birkaç kişi seni rüyamda gördüm iyi misin diye mesajlar atmıştı.

buna katılıyorum tamamen, rüya aşamasında telepati kanalı açık kalıyor :) odaklandığınız kişi iletişim halinde olduğunuz biriyse ertesi gün dönüp böyle şeyler söyleyebildiği gibi rüyaya girip gerçekte söyleyeceklerini önceden söyleyebiliyor

aysegulk

Kayıtlı Üye
evet tabiki ama bu arkadaşlarımla çok samimi olmadığım için gün içinde hiç düşünmüyorum.yorumun için teşekkürler :)

aysegulk

Kayıtlı Üye
Hepte kötü görmüşler. Böyle bir yorum yapmak istemem ama sanki ruhunuzda bir karanlık taraf var ve bu insanlarla rúyada yansımış gibi. Bana öyle geldi tabi sizi tanımıyorum bilemem ilk okuyunca böyle hissettim.

yorumun için teşekkürler :) bende hep karanlık bir tarafımın olduğunu düşünmüşümdür

aysegulk

Kayıtlı Üye
Hayır olsun ruyanız.Ben bu ruyalarda ruyaları gören insanların karakterini merak ettim.Sizin için nasıl insanlar bunlar?Onlarla ilgilini izleniminiz olumlumu olumsuzmu?
Birinin çenesini ellerinizle ayırmışsınız ya...Bende mesela bazı insanların ruyamda ağzını" caart" diye yırtmak istiyorum:hang: Yani bu insanların sizin bilincinizde,kalbinizde yerleri nedir?

teşekkürler :) bu insanları seviyorum gayet iyi insanlar.onlara her zaman sıcak davranırım ama bu şekilde görmelerine şaşırdım doğrusu :) bu arada bende çoğu insanın ağzını caart diye ayırmak istiyorum :))

aysegulk

Kayıtlı Üye

Bu gayet mantıklı geldi ancak uyumadan önce enerjimi harcadigim faaliyetler yapmiyorum yorumun için çok teşekkürler :)

hasan06

Kayıtlı Üye
o arkadaşınızı bir kötülükten koruyacaksınız. rüyanızın anlamı budur.

hasan06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarım sürekli beni rüyalarında gördüklerini söylüyorlar. Geçenlerde bir arkadaşım rüyasında köpeğe benzer bazı yaratıkları parçaladığımı ve bir arkadaşının çenesini ellerimle ayırdığımı görmüş. Bundan birkaç gün sonra bir arkadaşımda rüyasında kapkaranlık bir ormanda yürüdüğümü görmüş. Üzerimde siyah uzun ve garip bir elbise varmış. pesimden ormana geldigini ve benim ondan kactigimi soyledi. sadece birkaç saniye duraklayip bos bos suratina bakiyormusum ve sonra aniden kayboluyormusum. En sonunda arkasinda belirivermisim ve aniden uyanmis. Bu tur ruyalari surekli goruyorlar. Üstelik cok farkli kisiler. Bilgisi olan varsa paylasabilir mi ?
o arkadaşınızı bir kötülükten koruyacaksınız. rüyanızın anlamı budur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...