karabasan ola bilirmi

raga861

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim arkadaşa akşamları bir şey geliyor ama çocuğun anlatması garip geldi, dediğine göre gece gelen şey onu izliyomuş ilk geldiği gece sırtı dönük uyurken sırtına yüklenmiş sonrada geldiğini hissediyormuş çocuk korkusundan uyumuyor yattığı zaman da ayetel kürsü okuyo ama belli zamanlarda gelip onu izlediklerini söylüyor bu kara basan olabilirmi ? yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

AJA

Elit Üye
Karabasanı tıp uyku felci diye açıklar.Uyku sırasında yada uykuya geçiş yada uyanma anında olur.Kimi varlık gördüğünü söyler kimi üstüne birinin oturduğunu hisseder vs.İzlendiğini düşünmek yaşamış olduğu durumdan korktuğu için izleniyormuş hissine kapılıyordur.Çok stresli bir dönem geçiriyor olabilir bazi hastalıklarda genelde psikolojik rahatsızlıklarda kullanılan ilaçlar tetikler bunu.Yada ateşli bir hastalıkta yaşanır vs.Örnek çok fazla.
Geldiğini hissediyor sadece gördüğü birşey yok anladığım kadarıyla.Dolayısyla şimdilik kötü bir durum yok.Bir şekilde konudan uzaklaşıp rahatlaması gerekiyor ki korkusundan uzaklaşsın.

raga861

Kayıtlı Üye
bu aralar sıkıntılı bir dönemden geçtiği doğru bende bunları aynen ilettim uyku felci olduğunu dua okuduğunda korunduğunu hissedip rahatladığını ama karabasana bağlıyor hayla

AJA

Elit Üye
bu aralar sıkıntılı bir dönemden geçtiği doğru bende bunları aynen ilettim uyku felci olduğunu dua okuduğunda korunduğunu hissedip rahatladığını ama karabasana bağlıyor hayla
Karabasan olsa bile bu çokta korkulucak bir durum değil bunu kendisine söyleyin.Geçici durum.Bir çok insan yaşar bunu.

raga861

Kayıtlı Üye
bu akşam sizin yazdıklarınızı okutucam ona belki ozaman anlar ve korkusunu yener teşekkürler

raga861

Kayıtlı Üye
bu akşam sizin yazdıklarınızı okutucam ona belki ozaman anlar ve korkusunu yener teşekkürler