hoca kitap açtırmak isteyen kişiye neden bakmak istemez?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
düşünün bir insan hocaya kitap açtırmaya gitmiş ve hoca ona sana bakmam demesinin sebebi nedir? yoksa o kişi büyümü yapmıştır bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilirseniz sevinirim...

cherish

Kayıtlı Üye
hocayı bilmiyorum ama kahve falını biliyorum, gerçekten görebilenler bazılarının falının sürekli değiştiğini söylerler. Bakılacak kişinin yaşadığı hayat üstündeki gözlerin olumsuz etkisi de olabilir bakacak kişiye, duayla değişebilecek kötü şeyler de hissediliyor olabilir..yıldıznamede gelecekle ilgili bilgiler almak istiyorsanız bununla ilgili olabilir...
düşük bir ihtimal sizin frekansınız bakacak kişininkiyle eş veya daha yüksekse siz de o kişinin bilgilerini duyabilirsiniz..bakım yapılan kişinin enerjisine göre bakım yapan kişi farklı oranlarda yorulur diye biliyorum

gümüş

Kayıtlı Üye
Benimkisi de okunmaz. Büyü ile ilgilisi yok bildiğim kadarı ile..

kıvep

Banlı Kullanıcı
Banada bakamıyorlar, nedeninede ya enerjimin düşük olması yada evrende korumalı enerji olmamız.
İki şekilde de bakımı yapan kişi enerjimizi göremiyor, karşında hiç insan yokmuş gibi silik oluyoruz yada bakımı yapan rahatsız oluyor
Ben insanlara neden falıma bakılmıyor diye zorla sorduğumda bu şekilde cevaplar almıştım. Yada bakmayı beceremediklerinden atmışta olabilirler tabi :D
Öyle tespitler var ama kesin nedeni bende merak ediyorum??

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Çok ilginç.Merak ettim açıkçası.Bende böyle bir şey olmadığına eminim ama.Sayın Aja taaa buralardan elimde ki izi bilmişti :D Yani sanırım böyle bir şey.

gümüş

Kayıtlı Üye
Çok merak ettim niye böyle? Ayıp olmasın diye sormicaktımwfakat merak ağır bastı. Sizce niye bakamıyorlar?

Bir dönem takıntı yapmıştım- anlamak istiyordum,yani başkalarında açık ve bende neden kapalı diye- ama bütün yanıtlar olasılık / varsayım niteliğinde -kesin şu demek çok mümkün değil görünüyor.Dense zaten çözümü gelir. Denemediği için ucu kapalı soru sanırım.Daha sonra bunda olağan üstülük aramayı bıraktım ve hatta böylesinin kendim için daha hayırlı olduğuna karar verdim. Hayat ne getirse hazır olmaya gayret ediyorum artık.

Banada bakamıyorlar, nedeninede ya enerjimin düşük olması yada evrende korumalı enerji olmamız.
İki şekilde de bakımı yapan kişi enerjimizi göremiyor, karşında hiç insan yokmuş gibi silik oluyoruz yada bakımı yapan rahatsız oluyor
Ben insanlara neden falıma bakılmıyor diye zorla sorduğumda bu şekilde cevaplar almıştım. Yada bakmayı beceremediklerinden atmışta olabilirler tabi :D
Öyle tespitler var ama kesin nedeni bende merak ediyorum??

Yukarıdaki cevabıma devamen sizi alıntıladım: olasılıklar içinde "farkında olmadan" kendi enerjilerinizi içe çekme-kapama ihtimali de var ya da istemsiz frekans değiştirme- yani okunmak istememe- ama bu da bir olasılık- kesin yanıt demek çok bana mümkün gelmiyor. Fal bazen ama bir kaç kez gittiğimde- sen artık sadece kahve içmeye gel-fala gelme dediler -zorlanma nedenleri ben miyim (enerjim mi ) yoksa çıkmıyor diye parana yazık demeye mi getiriyorlar o kısmı çözemedim. öyleyse öyledir deyip geçiyorum artık +

kıvep

Banlı Kullanıcı
Çok falcılara giden bir insan değilim ama gençlik yıllarımdaki o hevesle fal konusu için heyecan yapıp gittiğim olurdu, şu an bakılmamaya alışkınım ama ilk zamanlar genede kendimde kusur bulmayı, yada nedenini kendime bağlamayı düşünmedim, hep bakamıyorlar diye kızdım. Az biraz ip ucu yakalasa bakımı yapan kişi ordan hikayeler türetebilirdi ama o kadar ip ucu bile bulunamıyor fal için, direk bakmayanlar dışında, fala biraz başlayıp sonra bakamıyorum diyenlerde oldu. Genel olarak neden ben? Diye hiç düşünüp üzmedim kendimi
Ya bakan karşısındaki beni göremiyor yada dediğiniz gibi cidden kendimizi saklıyor olabiliriz. çünkü fal bakımı dışında ufak tahminler bile tutmaz bende alıştım artık :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu kitap açtırılamayanlara bakım büyü vs de yapılamıyordur herhalde,bu durumu yakından yaşayanlara sormak lazım tabi ki ama uzaktan kulağa hoş geliyor :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Çok falcılara giden bir insan değilim ama gençlik yıllarımdaki o hevesle fal konusu için heyecan yapıp gittiğim olurdu, şu an bakılmamaya alışkınım ama ilk zamanlar genede kendimde kusur bulmayı, yada nedenini kendime bağlamayı düşünmedim, hep bakamıyorlar diye kızdım. Az biraz ip ucu yakalasa bakımı yapan kişi ordan hikayeler türetebilirdi ama o kadar ip ucu bile bulunamıyor fal için, direk bakmayanlar dışında, fala biraz başlayıp sonra bakamıyorum diyenlerde oldu. Genel olarak neden ben? Diye hiç düşünüp üzmedim kendimi
Ya bakan karşısındaki beni göremiyor yada dediğiniz gibi cidden kendimizi saklıyor olabiliriz. çünkü fal bakımı dışında ufak tahminler bile tutmaz bende alıştım artık :)
Ben 5 yıl önce açtırdım,üstelik bu alanda isim olan,kaleminin iyi olduğu iddia edilen,vergi ödeyerek 20 yıldır bu işi yapan profesyonel biriydi.(Yani en azından pakete baktığımda dışarıdan janjanlı ,sağlam,kallâvi bir yıldızname kitabı okuyucusu bulmuştum,bulduğumu sanmıştım.)
Benim kitap açıldı açılmasına da( dualarla falan açılıyor ),açan okuyamadı ki..:(
Dediğiniz gibi aslında bir ipucu yakalasa belki arkası gelicek ama yok,olmadı.Bende de bu durum var,"Kitap açma "dersek buna ,tam terim buysa,açılıyor güya ama bence açılmıyor.Zira benimle alâkasız,geçmiştede ve geçen 5 yıllık süredede alâkasız.
Aslında kitap açılması demek,beni benden iyi bana anlatmak demektir.Bu fal değil çünkü...Yıldızname kitabı bu.Diyeceğim ben gerçek okuyucuların çok ama çok nadir olduğunu ,"açılmıyor"demelerinin sebebinin birazda bu olduğunu düşünüyorum.Bu böyle basit bir iş değil.
Konuyu fal boyutuna indirgemek istemem ama tek bir örnek vermek isterim.Günümüzde herkesin su falı bakabilmesi gibi birşey bu.Trajikomik ya:devil2:

kıvep

Banlı Kullanıcı
Aynen bende fal mı desem emin olmadım, bakım sözünümü yazsaydım acaba. Yıldızname de dahil hepsi diyebilirim. Fal diyerek hepsini kast ettim.
Hatta bilgilerimin yanlış olduğunu bile düşünüyorum, adım doğum yılım mı yanlış biliyorum, bir bakımcıda öyle biri yok eminmisin demişti, çok korkunç dimi :(
Ama konu sahibini korkmasın, falsız kuru bi hayat dışında, olumsuz bir yönü yok bence, büyü değildir :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bende büyü olduğunu düşünmüyorum.Dediğiniz gibi ,
sadece fal hevesi insanın kursağında kalıyor hepsi bu:)
O bakan kişide çok iddialıymış.Öyle biri yok ta ne demek?Bu kişinin bakım doğrultusundaki geçmiş birikimini çok merak ettim.Neye dayanarak içinize böyle bi şüphe tohumu ekiyor ki??

kıvep

Banlı Kullanıcı
]

Kötü niyet olduğunu sanmıyorum, falı bakılamayanlara anladığım kadarıyla enerjisi hissedilemiyor, yok gibi geliyor. Ne diceklerini şaşırıyorlar bakımı yapanda nedenini bilmiyodur
Büyü vs. İşlemez denmesinin sebebi, evrende ölü enerji gibi olması olabilir.
Ya çok normal güçlü bir enerjisi varken kişi istemli yada istemsiz kendini koruyor. Bu yüzden enerjisi düşükmüş gibi geliyor yada cidden enerjisi düşük.. İki sebebi var böylesi.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Evet bunun net cevabını vermek biraz zor gibi.Kişi bi nevî gardını almış olunca, gelecek enerjiye kendini kapatmış oluyor herhalde..
Anlaşılması zor olduğu kadar,üstünde durup irdeledikçede karışan bi mevzu galiba:):)

gümüş

Kayıtlı Üye
Yurt dışında metal objeden geçmiş yaşam okuyan birine gitmiştim bir de medyuma
İlki verdiğim objeden beni değil beraberimdeki kişiyi okudu- ama gerçekten okudu ( Bunda onunla bağın çok kuvvetli galiba ondan öyle olmuştur açıklaması yapıldı)
İkincisinde- yani o da beni tanıdığını söyleyen ruhlardan mesajlar iletti ve ona inanıyorum çünkü bahsettiği karakterleri tek tek hayatımda- geçmişimdeki yerlerini buldum- ama okuduğu ben değildim beni tanıyanların mesajlarını okudu.
Daha evvel de yıldızname denen ama aslında sanırım bildiğimiz mealde yıldızname olmayan Kitab okumasına gittim, 2 kez
İlki açtı baktı- ve beni evden kovdu. ( Ne gördü bilmiyorum- o gün çok üzülmüştüm ama adam sonra sahtekar olarak haber oldu- ne gördüyse ona sahtekarlık yapma bakayım demiş olabilir düşünüyorum. O yüzden şimdi üzülmüyorum :) )
Diğer okuyan kişi kendi alanında isim yapmış biriydi, o da baktı ve ne para aldı ne bir şey. Uğraşmalar var ama üzerinde çok güçlü koruyucular da var- ben işlem yapamam evimi başıma yıkarlar- benlik veya başka insanlık bir şey yok dedi ve yolcu etti. O zaman için tabi insan kafasında yazıyor- bu ne ya böyle filan diye,bakımcılar- okuyucular öyle durumlarda ne görüp irkiliyorlar bilmiyorum- çünkü onların gördüklerini ben görmüyorum. Ancak diğer yandan gördükleri neyse benden çok kendileri ile ilgili diye düşünmeye başladım zaman içinde. Görücü- bakıcı olmadığım için bu yönde analiz yeterliliğim yok-ancak kendi yaşantımda olanları biliyorum ve kendi yaşantımda irkiltici negatiflikler anomalilikler yok-olması gerektiği gibi akıyor her şey. Geriye bakıcı kalıyor dönüp bakılacak bu durumda olayın adını koymak için yani seçeneği kalıyor. Bakıcı- görücü insanlar yorumlar katmadan konu maalesef eksik ve eksik kalıyor +)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bende bunu çözemedim.Kişi hayatına baktığında bi anormallik yoksa bakım yapan kişilerin anormal tepkileri neden?Zaten kaçı hakkıyla yapıyor ki...Bunuda ayrı bi konu açarak sormak gerek.
Yalnız yurtdışında metal objeden okuma yapan odaklandığım nokta oldu.Benzer birşeyi şöyle yaşadım.Kardeşimle bakımımızda bende bi noktada şüphede kalan bakıcı, kardeşimin bakımında benim hakkımdaki konuda emin olmuştu.Böyle bir durum söz konusu.Birlikte bakıma gittiğimiz yakınımızda, kendi bakımımızda görünmeyen o kişide net görünüyor.Kitabı açılmayanlar bir yakınlarıyla giderek böyle bi yolu deneyebilirler belkide..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...