Daha önce yaşadığım musallatım için elimde olan videosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wiccaaa

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Başka bir alana daha konuyu açtım fakat ; emin değilim burayada açmak istedim.
Daha önceki konumu bilenler vardır bilmeyenler girebilirler. Musallatın video görüntüsünü çekmiştim. Kendi gözlerimlede gördüm onu.
Lütfen dalga geçecekseniz yorum yapmayın gerçekten hassasım. İnanmak zorunda değilsiniz saygı duymak zorundasınız...

Bilgili arkadaşların yorumunu bekliyorum..

http://dosya.web.tr/N5dwYO

Wiccaaa

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bana bir site önerirseniz oraya yüklerim nereye koyabilirim videoyu..
Virüslü değildir kendi pcmden yükledim.

cherish

Kayıtlı Üye
dolap gibi şeyin arasından görünen kırmızıya dönük gölge gibi mi?

Wiccaaa

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Gölge değil aslında tam kendisi. Önce gülüyor daha sonra kırmızı gözleri ve cevresi sarı olan gözlerini gösteriyor sağa sola dönderiyor gözlerini..
Pc ye indirip bakın youtube görüntü kalitesini düşürüyor cünki orjinali apaçık

Wiccaaa

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hayır bir gece öncesi dolaplarım açılıp kapandığı için bantlı haliydi dolaptan ses gelince bandı açtım tam orta rafına bakın. Gülüyor daha sonra kırmızı büyük iri gözlerini yakınlaştırıyor ve sonra yine ağzını yaklaştırdıgını gordugum an kapadım kapagı kaydıda cok kısa evet keşke daha uzun cekseydim ama onu çekmem bile bir mucize.

codzombi

Kayıtlı Üye
devamlı ağzı sırıtıyor şeye benzettim komik bir şeye benziyor

cherish

Kayıtlı Üye
ben indirmiştim videonun yönü farklıydı gördüm evet..önceki konuyu okumamış olsam iyi montajlanmış bir video diyeceğim :/
ben bu şekil bi suretle karşılaşmadım çok ürkütücü gerçekten meydan okuyor ifadesi de fena..

codzombi

Kayıtlı Üye
o varken bir de nas felak ihlas gibi duaları okuyun bakalım ne tepki verecek

Wiccaaa

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Dikkatli inceleyiniz. Göz ve ağzı var. Evet dalga geçer gibi ben o anda hiç korkmamaya çalıştım sessiz kaldım. Dua bile etmedim hani kızdırcak bişey yapmadım ağzını çokça açınca dayanamıcam bu eziyete artık dedim ve kapattım kapıyı.. Artık üzülmüyorum alışmıştım baya oluyor bunu çekeli şuan durumum iyi. Malesef neden 10 senedir bunu yaşadığımı cözemiyoruz ama inşallah Yule ile çözeceğim ;)

Wiccaaa

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
codzombi ben ilk ve son kez böyle karşımda canlı gördüm. Dua okumadım o an sakin kalıp yoksaymayı denedim pek katlanılcak şey değil 35 sn katlandım..
Ama karabasan anında ben aayetel kürsi okuyunca oda okuyordu dinden çıkacaktım az kalsın sonra sonra baktım ki gerçekten Allaha tam anlamıyla sığınmıyorum bunu çözünce düzeldi sanırım bilmiyorum 10 senedir nedir bu olayları dediğim gibi bu hafta Yule'nin yardımı ile cözeceğim.

AJA

Elit Üye
Hiç bakmayacağım gece yarısı şimdi sarmasın bizede :D Tanışmak ıstemiyorum :D
Codzombi sen bena bunu bir anlatı ver .

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Gördüm bende Wiccaaa.Bana erkek siması gibide geldi.Velhasıl gördüm:)
İlkinde telefondan açtım hiç belli olmuyor,pc de rahat anlaşıldı.Ben böyle şeyleri çok merak ederim.Göremesem çatlardım:D

AJA

Elit Üye
Gördüm bende Wiccaaa.Bana erkek siması gibide geldi.Velhasıl gördüm:)
İlkinde telefondan açtım hiç belli olmuyor,pc de rahat anlaşıldı.Ben böyle şeyleri çok merak ederim.Göremesem çatlardım:D
Tabi izlemek ayrı mesela karşılaşınca da aynı şeyi dermisiniz bilemem.Videoyu izmemedim.Tam birşey diyemiyeceğim gerçek mi değilmi.Gündüz bakarım .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...