Sizce Böyle Bir Güç/Enerji Varolabilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maggielove

Kayıtlı Üye
Merhaba daha önce kendimle ilgili bilgiler verip sorular sormuştum. Dusunce ya da his ile bir baskasina fiziksel zarar ya da etkide bulunulabilir mi ?
En basit ve en yakın örnegini 2 hafta once okuldan eve donerken yasadım daha once de benzeri olaylar yasadim . Metrobusten inip eve dogru yururken cok rahatsiz edici bir sekilde yanimdan motorsikletle yavaslayarak baka kendince bir seyler soyleyerek (art niyetle) . Orali olmadim içimden Rabbim sen koru , akıl fikir ver ve layığını ver diye dua ederek hızla yurumeye devam ettim . Sokağın basindan bu sefer benim karsimdan gelecek sekilde dondu ve yine aynı sekilde ama biraz daha hizli bağıra bağıra geçerken gözgöze geldim ve 1-2 saniyelik göz göze geldigim anda sinirli bir sekilde bakarak İnsALLAH kafani gozunu dagirtir biri diye içimden geçirdim. Daha adam yolunu bitirmeden tam kesiremedim ama belki daha az fazlası olmaz 40-50 metre sonra motoruyla birlikte sesli bir sekilde devrildi . Acikcasi cok fazla uzulmedim ama yinede basimi cevirip cok ciddi bir sey var mı diye dusunmeden de edemedim. Bu şuphesizki İlah-i Adalet. Fakat bu tarz olaylar olabilir mi dusunce/his gucuyle bir baskasina fiziksel,olarak etkide bulunulabilinir mi ?:(:(:(

ipeksoy

Kayıtlı Üye
Bakin sunu aklinizdan cikarin bence ozel gucleriniz ve secilmis kisi, 'ozel' degilsini, hem bu gucler bu dunyaya agir gelir bu zaman icin,
bilirsiniz Rabbimizin sevdigi kullar vardir agilarindan bir kelime cikmasi yetiyor bazen :)

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Bende de arasıra oluyor bu olaylar ama çözmüş değilim hala

AJA

Elit Üye
Bu bedduadır.Evrende de ilahi adeletle işler herşey.Kiminin ki tutar kiminin ki tutmaz .Haksız edene geri döner haklı olana hemen gösterir.İçinizden nagatif duyguyla ah ettiğiniz için bir nevi enerjinizi yönlendirmiş oluyorsunuz.
İyi forumlar :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Motosiklet çetesi gibi ne biçim şey o, burda olsa beddua etmeye gerek yok, toplum hemen müdahale eder.
Böyle bir iki olay için düşünmeyin. Bir olur, iki kere olur beddua tutar, yada şans eseri denk gelmiştir. Bu şekilde elli tane olay yaşarsanız ilginç bir durum olur ama 1 tane olay için düşünmeyin, herkes ömründe bir iki kere böyle beddua tutma vakası yaşamıştır, bunun dışında çok kolay bir şekilde beddua etmeyin :(

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Umarım bir gün sizinle yolda karşılaşmayız:cowboy:Demek ki çok fazla için için yankılanmışsınız o an.Baksanıza anında yaşamışsınız olayı.Ben inanıyorum enerji olayına.Düşünülen şey ne olursa olsun iyi veya kötü çok düşünülüp,odaklandığında büyüdüğüne vb..
İlâhi adalet te var bi yanda.. bazen hemen devreye giriyor.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
yazdıgın hakkıda bi fikirde bulunamıcam boyle seyler var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...