Aynı anda Aynı şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Uzun bir aradan sonra yeni bir konu.

Her neyse ben her zaman aileden gelen yeteneklerimizin olduğunu düşünmüşümdür .
Ablam edirnede ben ise çanakkalede yaşamaktayım . Dün gece saat 3 e yakın bu sitede gördüğüm "mucuze yaratan kelimeler " adlı konuyu yapıyordum.
trinka vb.
ben ne yaptıysam dün gece 3 te ablama da aynılarını yapmış aynı saatte.
Enochian dilindeki enerji yükseltici bir pratik bulmuştum onu da yazmıştım . benim onu yaptığım saatte ablam da enerjisini yükseltmeye çalısıyormus.

Bu olay nasıl olmuş olabilir ?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Aileden gelen yetenekleriniz olayı açıklıyor gibi..
Bir diğer açıklamasıda Eşzamanlılık olabilir.Eşzamanlılıkta;iki ayrı olayın bağlantılı bir biçimde aynı anda gerçekleşmesidir.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ayni siteye giriyorsanız, yeni konu açıldığında tüm üyeler gibi ablanda ayni anda tıklamış, tüm üyelerle ayni zamanda konuyu okumuştur. ikininiz dışında, sitedeki diğer üyelerde yeni konuyu ayni anda okuyor :)
Yada abla olarak, kardeşini kandırmıştır:)

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
öyle olacagını snmıyorum ablam liseden beri biliyor onlaarı ben yeni gördüm onların evinde internet yok :)

aşk1

Banlı Kullanıcı
mümkün neden olmasın ki bu gibi olarak görmeyi deneyin derim.

shadowmax

Banlı Kullanıcı
Her insan arasında bir bağ vardır ancak siz kardeş olduğunuz için aranızdaki bağ daha kuvvetli . Mesela şu şekilde açılayacak olursak sen enerji yükseltmek için çalışma yapıyorsun ablan da senin enerjiye hissettiğin açlığı senin gibi hissediyor bu tür durumlar kardeş gibi karı koca gibi insanlarda olağan şeyler zihinsel bir bağ olsun veya duygusal bir bağ bu bağlar iki veya daha fazla insanın beyinlerini bir nevi aynı frekansa getiriyor gibi düşünebilirsiniz sizde aynı frekansta aynı düşünceleri geçirmişsiniz ablanızla

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
:cheers2: tesekkurleeer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...