Videodaki Durum Gerçek mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

weasley

Kayıtlı Üye
arkadaşlar öncelikle bu tarz konuların nereye açılacağını bilmiyorum. yanlışsa uyarırsanız sevinirim. aşağıya linkini koyduğum video gerçek midir sizce? ve gerçekse bu adama neler oluyor? aydınlatırsanız çok sevinirim. videonun içeriği rahatsız edici. etkilenenlerin izlememesini tavsiye ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=tpEYcEuM06c

emre6155

Banlı Kullanıcı
Bu konularda çok daha tecrübeli ve bilgili üyeler daha iyi bilirler fakat benim görüşüm gerçek değil

Gangster

Banlı Kullanıcı
atılan bütün yorumları üşenmeden okudum,ülkelerinde gerçekten TWD gibi bir zombi dizisi varken bu şekilde basit bir montaj yaptıklarına bol bol küfretmişler zaten. Kaynak zaten Deepweb ki buda Subliminal buda eşittir saçmalama + prim.

wwwiiitttccchhh

Kayıtlı Üye
Gerçek olduğunu sanmıyorum.Yani mantıklı bir şekilde düşününce böyle şeyler görmüş yaşamış bir insan veya arkadaşları veya herhangi biri diyelim bunu paylaşmaz düşenemez aklına gelmez ve bu videoların Türkçe versiyonunuda bolca gördüm :D

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Çok korkutucu görüntü gece saatlerinde hiç iyi gitmedi

AJA

Elit Üye
Paylaşıcak konu mu bulamadınız bu ne iğrenç bir şey..

codzombi

Kayıtlı Üye
2 buçuk dakikamı çaldın. iğrenç ve o kadar gereksiz . ve ayrıca bunun gerçek olduğunu bilsen ne olur bilmesen ne olur hiç bir şey kazandırmayacak . kusura bakma ama boş şeylerle zaman katletmişsin

weasley

Kayıtlı Üye
Farkettiysen alt kisimda videonun icerigi rahatsiz edici yaziyor. Rahatsiz olacaksan neden izledin? Garip.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Rahatsız edici uyarısı yapıldığı için izlemedim ben, sonra etkilenip şikayet etmem gereksiz olurdu ama merak ediyorum konu ne, ne hakkında yazılı bi özeti yok mu??

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Rahatsız edici uyarısı yapıldığı için izlemedim ben, sonra etkilenip şikayet etmem gereksiz olurdu ama merak ediyorum konu ne, ne hakkında yazılı bi özeti yok mu??
Paranormal Activity kıvamında ama daha amatörce bi çekim ve siyah beyaz görüntü hayâl edin.Odada bir kişi ve o an yaşadıkları gerçekmi değilmi?

donzula

Kayıtlı Üye
Gerçek olması halinde paranormal bir olaya değilde adamın sadistliğine bağlardım bunu ki videoyu çeken kişi de göz yumduğuna göre tamamen montaj denilebilir gibi. Gereksiz bi konu olduğunu düşünmüyorum yine de. Arkadaşımız bu tarz şeylerin gerçekliğiyle ilgili bilgi almak istemiş tahminimce. Ben ruhani bir varlığın bu kadar zarar verebiliceğini düşünmüyorum açıkçası.

Gangster

Banlı Kullanıcı
merak işte . ama çok gereksiz bir konu açmışsın , üzüldüm doğrusu .
bu forumdakiler neden az mesajı olanlara bu kadar art niyetli davranıyor anlıyamadım gerçekten. arkadaş merak etmiş buralarda billir kişi olduğunu bildiği için paylaşmıs. ben ortada üzücü yada boş bir durum göremiyorum, en azından burada bu nedenli efektli videoların gerçekt olmadığını bir çok insan öğrenmiş oldu.

4

43887

Video mide bulandırıcı,görüntüler sadistçe elimize ne geçti...Gerçek olsa kamerayı çekenin hem hastaya karışmaması hem de kapıyı açan gizemli varlığa tepkisiz kalışı enteresan.Sahte olduğu gün gibi ortada,ama hasta adam korku filmlerinde iyi rol yapabilir...

codzombi

Kayıtlı Üye
bu forumdakiler neden az mesajı olanlara bu kadar art niyetli davranıyor anlıyamadım gerçekten. arkadaş merak etmiş buralarda billir kişi olduğunu bildiği için paylaşmıs. ben ortada üzücü yada boş bir durum göremiyorum, en azından burada bu nedenli efektli videoların gerçekt olmadığını bir çok insan öğrenmiş oldu.

Güzel kardeşim , kimseye art niyetli davranmıyorum , şöyle ki forumda durdukça bunlara neden böyle yorumlar yazıldığını anlarsın , görürsün . arkadaşın merak ettiği falan yok yaşı kaç bilmiyorum ama bu tarz videoları merak etmesini anlayamıyorum, boş işler bunlar. bunu demek istiyorum. biri boğazını bıçakla kesmeye çalışması veya paranormal bir aktivite düşünülmeye çalışılmasının sahte olup olmadığını öğrensen ne olur öğrenmesen ne olur zaman artık eskisi kadar değersiz değil, şimdiki zaman çok hızlı geçiyor eskiye göre ve çok kıymetli. karar senin , boş videoları izleyerek onun bunun sahte olup olmadığını öğrenmeye çalışarak zaman katilleri olmak ne kötü. en azından ufkunuzu açan bir şeyler öğrenin , sizi "ölüm"nden sonrasına hazırlayacak bir şeyler.. ölüm ötesini merak edin gerçek spiritüel insanlar olun.

Gangster

Banlı Kullanıcı
Güzel kardeşim , kimseye art niyetli davranmıyorum , şöyle ki forumda durdukça bunlara neden böyle yorumlar yazıldığını anlarsın , görürsün . arkadaşın merak ettiği falan yok yaşı kaç bilmiyorum ama bu tarz videoları merak etmesini anlayamıyorum, boş işler bunlar. bunu demek istiyorum. biri boğazını bıçakla kesmeye çalışması veya paranormal bir aktivite düşünülmeye çalışılmasının sahte olup olmadığını öğrensen ne olur öğrenmesen ne olur zaman artık eskisi kadar değersiz değil, şimdiki zaman çok hızlı geçiyor eskiye göre ve çok kıymetli. karar senin , boş videoları izleyerek onun bunun sahte olup olmadığını öğrenmeye çalışarak zaman katilleri olmak ne kötü. en azından ufkunuzu açan bir şeyler öğrenin , sizi "ölüm"nden sonrasına hazırlayacak bir şeyler.. ölüm ötesini merak edin gerçek spiritüel insanlar olun.

boş iş değilde zevk meselesi diyelim şuna, bu tür şeylerle alakam,bilgim olduğu için en baştan yorum yazdım. ve burdaki çoğu bayan zaten videonun gerçek oldğuna inanıyor yada ilk sanıyelerden sonra korkudan izleyemedi,ben merakım olan herşeyi araştırıp kendimi geliştiryorum zaten o konuda rahat ol.(efektleri vs öğrenmek bilmek her babayiğidin harcı değildir.)
iyi forumlar.

codzombi

Kayıtlı Üye
boş iş değilde zevk meselesi diyelim şuna, bu tür şeylerle alakam,bilgim olduğu için en baştan yorum yazdım. ve burdaki çoğu bayan zaten videonun gerçek oldğuna inanıyor yada ilk sanıyelerden sonra korkudan izleyemedi,ben merakım olan herşeyi araştırıp kendimi geliştiryorum zaten o konuda rahat ol.(efektleri vs öğrenmek bilmek her babayiğidin harcı değildir.)
iyi forumlar.

yolunda başarılar o zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...