Yaşayacağım olayları bir gece öncesinden rüyamda görüyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meaningofpain

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim daha yeniyim forumda tam çözemedim. Size yaşadığım garip bir olaydan bahsedicem. Rüyamda bir şey görürsem ertesi gün yaşıyorum yani daha açık olmak gerekirse araba kazası geçirirsem rüyamda ertesi gün araba kazası geçiriyorum aynı şekilde. Bu art arda oldu bir süre ve tat alamadım hayattan çünkü neyin ne olacağını biliyordum. Çevremdekilere bahsettim ama kimse tam açıklayamadı yardımcı olursanız sevinirim.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Rüyanda gördüğün şeyi ertesi gün yaşamıyorsunuzdur

Yarın yasayacağınız şeyi, rüyanızda görüyorsunuzdur

Yani, rüyanızda gördüğünüz için olmuyor, olacağı için rüyanızda görüyorsunuzdur.

Rüyada görsenizde görmesenizde o olay olucağı varsa olur zaten.

Gercek hayatta yasamakla, rüya bir mi? Önceden ne kadar bilsende rüyada görmek, gercek hayatta yasarkenki ayrıntıları ve tadı veremez.

Neyin ne olacağını, bilsende yasarkenki olayın duygusu farklıdır. Eğer hala hayattan tad alamıyorum diyorsanız, nedeni bu konu değildir.

xforest

Banlı Kullanıcı
Çevrendekilerin açıklıyamaması belki inanmadıklarındandır çoğu zaman gerçek yaşantımız burası kadar ciddi değil bu konularda. Eğer rüyanda sana araba çarptığını görüyorsan ertesi günü önlem al derim ben :) Biraz faydalanmaya bak bence sorun değil bu en azından yaşıyacağın şeylere hazırlıklı oluyorsundur :p

Şaka bir yana bu sık sık oluyor mu yoksa arada birmi? Çünkü çoğu zaman her birimiz bu anı rüyamda görmüştüm diyebiliyoruz. Eğer sorunun böyleyse korkmana gerek yok hepmizin başına gelebiliyor. Ama sık sık hergün hergün bi sonraki gün ne olacağını rüyamda görüyorum dersen belirttiğim gibi bu işten faydalanmaya bak ileride ekmeğini bile yiyebilirsin :D

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Burada tam olarak nasıl bir yardım bekliyorsunuz ki ?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Önceden rüyanızda görmeniz hem iyi hem kötü.Madem rüyanızda gördüğünüz şeyi yaşayacağınızdan eminsiniz olumsuza önlem almanız için bir fırsat bu size.Psikolojik olarakta güzel bişey değil tabi.Çok fazla etkisinde kalır insan.
"Kendini gerçekleştiren kehanet" diye bir açıklamasıda olabilir bu durumun.Yaşayacağınıza dair yüksek inancınız mı olmasını tetikliyor acaba?
Zaten kaderinizde vardır ve uyarı niteliğinde rüyalardır.
Rüyanıza olan inancınız(zihninizin yaratım gücünde çıtada yüksekse) kehaneti doğru yapıyordur.
Gerçekte olayları zihin yaratım gücünüz ,imajineniz güçlümü?Bu konuda kendinizi kollayın derim.Rüya konusunuda aydınlatabilir belki size bu tespit.
Rüyalar çok enteresan.Beyin dalgalarına göre rüya makinelerinin tespitleri oluyordu.Keşke bu yöntem dahada ilerletilebilse...

meaningofpain

Kayıtlı Üye
dönem dönem gidip geliyor bu görme seansları şu sıralar pek rüya görmüyorum görsem de illaki bi işaret çıkıyor gün içerisinde. evet haklısın geliştirebilme şansım varsa geliştiriyim :D

Wiccaaa

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu benim başıma defalarca en ince detayına kadar gördüğüm tüm rüya çıkar ölümse ölüm kazaysa kaza..

Sadece buna engel olamayacağını bil. Kaderi değiştirmek bizim elimizde değil. Gördüğün insanlara uyarını yap bence ama direk anlatma. Olmayacağı warsada olabilir.
Mesela bir arkadasın kız arkadasını aldatıyodur rüyanda gidersin anlatırsın sonucunda ayrılırlar..
Bunlara dikkat et.. Gerçekten kaza vs gibi şeyleri ilet insanlara gerisini iletme..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...