eski yaşam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thegreat33

Kayıtlı Üye
Eski yaşamlarımızda cadı olup olmadığımızı nasıl anlarız? Bir de akşam yattığımda vücudumda ya küçük kesikler ya da çizikler oluşuyor, bu normal midir?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İkinci soruya cevabım;vücudunuzda kesikler ya da çizikler durup dururken oluşuyorsa ,gün içinde bunların oluşmasına neden olucak bişey yaşamadıysanız,tabiki normal değil.
Dünyaya birden fazla kez geldiğimizi yada geleceğimizi (reenkarnasyonu)düşünmediğim için" cadı " bende yorumsuz.

4

43887

Geçmiş yaşam terapisi (regresyon) uygulayan uzmandan yardım aldığınızda öğrenirsiniz. Regresyonla ilgili konuları araştırmanızı öneririm.İyi formlar.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Gün içinde vücudunuzda kesikler oluşmasına sebep olucak şeyler yoksa ( iş ortamının şartları vb. ) ozaman kendinize bir bakım yaptırın varlıksal bir durum olabilir.
Geçmişte cadı olma meseleniz için ise bende lviv ile aynı şeyi düşünüyorum.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Geçmişte cadıysan, şimdide cadısındır büyük ihtimal. Ayrıca geçmiş yaşamlar çocukken hatırlanabiliyor, hiç eski anılarınzı rüyalarda gördünüz mü???
Çizikler yaralar vs. Hiç iyi bir şey değil ki? Nasıl sakin durabiliyorsunuz? Ben akşam sağlam yatcam, sabah yaralı kalkcam. Kıyametleri koparırdım heralde.
Hiç normal değil, aşırıda garip, yaralanan insan içinde çok kötü bir şey olsa gerek.
Kesilen çizilen insan için bu özel bir durum mu, olsa olsa kurban olur, korkunç maalesef.
Gerçi mantıklı bakarsak gün içinde farkında olmadanda olmuştur, kesiklerin kabul tutması uzun sürdüğünden farkında olmamışsınızdır.
Ben şahsen kaburgamı kırdığımda gün içinde fark etmeyip, sabah uyanınca anlamıştım. Tabikide akşam uykuda kırılmamıştı, sizin yaralanmada böyle gündüz olamaz mı?

thegreat33

Kayıtlı Üye
Benin calisma ortaminda her hangi bir kesici alet veya vucudu cizecek birsey yok fakat her zaman olmuyor ve oyle asiri abartilacak birsey degil bu arada sakin durdugum pek soylenemez ben boyle oldugunda hep arkadaslarimla konusurum bu yaralar nasil olabulir diye hic kimse anlam veremiyor mama ben oyle pek bakimada gitmem kendim de biraz biseyler biliyorum. Bu arada zaman zaman ruyamda degisik seyler goruyorum cadilika benzer ama tam emin olamiyorum. Birde benin inancimda islam fakat eski bir yazida boyle birsey gordum bu yuzden bi sorim dedim

aşk1

Banlı Kullanıcı
Geçmişte cadıysan, şimdide cadısındır büyük ihtimal. Ayrıca geçmiş yaşamlar çocukken hatırlanabiliyor, hiç eski anılarınzı rüyalarda gördünüz mü???
Çizikler yaralar vs. Hiç iyi bir şey değil ki? Nasıl sakin durabiliyorsunuz? Ben akşam sağlam yatcam, sabah yaralı kalkcam. Kıyametleri koparırdım heralde.
Hiç normal değil, aşırıda garip, yaralanan insan içinde çok kötü bir şey olsa gerek.
Kesilen çizilen insan için bu özel bir durum mu, olsa olsa kurban olur, korkunç maalesef.
Gerçi mantıklı bakarsak gün içinde farkında olmadanda olmuştur, kesiklerin kabul tutması uzun sürdüğünden farkında olmamışsınızdır.
Ben şahsen kaburgamı kırdığımda gün içinde fark etmeyip, sabah uyanınca anlamıştım. Tabikide akşam uykuda kırılmamıştı, sizin yaralanmada böyle gündüz olamaz mı?
insanımız böyle kesiklerde sakin. varlıkta sakin hep sakin. bende anlayamadım nasıl böyle olabiliyorlar.
doktora gitmediniz de Allah bilir onun dışında herkese ne ki bu kesikler dediniz herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...