Telefon kamerasında gördüğüm şey neydi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

telekinezi06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba telefonun kamerasını açmıştım arka kamera açıkmış ön kameraya geçmesi için telefonun tuşa bastım telefon takıldı o sırada ekrana baktığımda kısa saçlı gözleri olmayan bir şeyin kameraya baktığını gördüm 1 2 saniye baktım kameraya sizce ne olabilir

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Fotoğrafı atabilirsen yardımcı olmaya çalışırız.

AJA

Elit Üye
Buna benzer bir şey bende gördüm.Arkadaşımın evinde vardı Konyada.Anlatırdı hep.Defalarca da şahit oluyorlardı evde olana gidene.Bir gün şakayla onların hep olduklarını duüşündüğü yeri çekmiş.Bir gün bana geldi dedi bak ne görüyorsun ? Arka fonda sadece beyaz duvar var.Yanılmış olacağımı hiç sanmıyorum gördüğüm şeye şok olup al şunu git başımdan diye kızmıştım ki dalga geçerdi genelde yada korkmazdı.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Fotografı çekememiş, sadece ekrandan görmüş öyle mi???
Forograf çektirmeyi hiç sevmem, çektirsemde bakmamam
Ama bu konuyu birde ajanın anlattıklarını duyunca, artık istesemde bakamam fotoraflara, korkuttu gece gece..:S
Diyelim ki gercekten bir şey poz verdi sizin kameraya, nasıl sakin kalabildiniz? Ben olsam evi on kere kırklamıştım :/

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Çıplak gözle görülmeyenler fotoğraf ,kamera vs.çıkıyor demekki..Eski bi korku filmi vardı.Kötü Ruh'tu galiba.Bütün fotolarda herkesin alnında aynı uzun çizgi görünüyordu.Bir sebebi olmalı bunun.Fotoyu merak ettim.

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
İlginç. Hiç başıma gelmedi demekki bu konu varlıklar kameraya alınmaz klişe teoriyi çökertiyor.

telekinezi06

Kayıtlı Üye
Fotoğrafı çekmedim sadece kamerada gördüm. Sakin kalmamın sebebini bilmiyorum gördükten sonra hala oturduğum yerdeydim kalkmadım gitmedim. Her neyse yorumlarınız için teşekkürler.

aşk1

Banlı Kullanıcı
ben sanmıyorum kamera video fotoğraf ile görüntüsünün alınabileceğine. çünkü bunlar o yeterlilikte değil bence. öyle olsa insanlar varlıkların görüntülerini böyle saklı tutmazdı. zihninizin size bir oyunu olabilir büyük ihtimal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...