Bazı olayları unutturmak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sadraz

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Bir 8 kişilik gruba, bazı kişilerle olan anıları unutturmamız mümkün mü? Yada o olayın başka bir kişiyle olmuş yanılgısına varılması? Yada hatırlamakta zorlanılması?

Daha önce yapılmış mıdır? Bir şey yedirmeden içirmeden yapılabilinir mi? Yoksa, uzaktan yapılması mümkün mü?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Gurup için birşey diyemem ama tek bir kişiye verilen bir sırrı unutturmak için dua vardı.Dilersen hangi kitapta olduğunu bulup yazabilirim.Yalnız detayını ,yani yedirmemiydi,okumamıydı hatırlamıyorum .

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bir arkadaşım bu unutturma büyüleri ile uğraşmıştı ama yapabildiği tek şey kişinin ilgili kişiye karşı fazla umursamaz olmasıydı oda belli bir süreye kadar.

Bence bunu yapabilmek mümkün ama bunun ayrı bir sırrı var ve birileri bunu kötülük için kullanılabilineceği hesaba katılarak bu konudaki bilgileri saklı tutmuşlardır mesela düşünün birisi sırf fesatlık olsun diye yıllarca ygs gibi sınavlara hazırlanan kişilerin bildiğini unutturmak için de kullanabilir.
Bence bu bilgiler hep saklı kalmalı

Sadraz

Kayıtlı Üye
Gurup için birşey diyemem ama tek bir kişiye verilen bir sırrı unutturmak için dua vardı.Dilersen hangi kitapta olduğunu bulup yazabilirim.Yalnız detayını ,yani yedirmemiydi,okumamıydı hatırlamıyorum .

Yani sadece kendi sırrını mı? 8 kişiye de teker teker yapmak fayda etmez mi?

Kötülük ile yapılan herşeyin inanıyorum ki bir cezası da vardır. Karma, kader adı ne olursa olsun, hakkı varsa o mevkiye ulaşacağına eminim. Ama dediğiniz mantıklı. Böyle bir şeyin olmamasını aslında pek inanmıyorum. Sanırım cin veya benzeri varlıklarla olanlar yapabilirler. Bir kaç yerde öyle okudum ama tam bir bilgiye ulaşamadım.

Ben araştırmaya devam ediyorum. Bulursam buraya yazarım ki herkes bilgilensin, cünkü böyle çok konu buldum forumda bir çoğu da cevapsız kalmış.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşım bu unutturma büyüleri ile uğraşmıştı ama yapabildiği tek şey kişinin ilgili kişiye karşı fazla umursamaz olmasıydı oda belli bir süreye kadar.

Bence bunu yapabilmek mümkün ama bunun ayrı bir sırrı var ve birileri bunu kötülük için kullanılabilineceği hesaba katılarak bu konudaki bilgileri saklı tutmuşlardır mesela düşünün birisi sırf fesatlık olsun diye yıllarca ygs gibi sınavlara hazırlanan kişilerin bildiğini unutturmak için de kullanabilir.
Bence bu bilgiler hep saklı kalmalı

Bence saklı kalmamalı herkesle paylaşılma yapan yapabilir yapamayan yapamaz

kıvep

Banlı Kullanıcı
8 kişilik gruba unutturmak için enerjimi ve zamanımı tüketceğime, kendime unutturup rahat ederim,
Sen unutursan hatırladığın olay artık seni ilgilendirmiyor olur, f
hatırlamadığın bir şey için kimse seni suçlayamaz, mesul tutamaz, utandıramaz yada hesap soramaz. Sorsada unuttuğun için umursamazsın.hatırlatmaya çalışsalarda unutursun gene,
Neden 8 kişi unutsun istiyorsun, olayın sonuçlarından kurtulmak içinse kendine unuttur en iyisi.
Zaten bu kadar kalabalığa böyle bir şey yapmak için canavar enerjisine sahip bir uzman olmak gerek.
Yapabileceğin en mümkün şey kendin unutmam.

Sadraz

Kayıtlı Üye
8 kişilik gruba unutturmak için enerjimi ve zamanımı tüketceğime, kendime unutturup rahat ederim,
Sen unutursan hatırladığın olay artık seni ilgilendirmiyor olur, f
hatırlamadığın bir şey için kimse seni suçlayamaz, mesul tutamaz, utandıramaz yada hesap soramaz. Sorsada unuttuğun için umursamazsın.hatırlatmaya çalışsalarda unutursun gene,
Neden 8 kişi unutsun istiyorsun, olayın sonuçlarından kurtulmak içinse kendine unuttur en iyisi.
Zaten bu kadar kalabalığa böyle bir şey yapmak için canavar enerjisine sahip bir uzman olmak gerek.
Yapabileceğin en mümkün şey kendin unutmam.

Bu da bir bakış açısı. Aslında daha çok oluyor mu olmuyor mu diye merak etmiştim. Aratmıştım ve kesin bir sonuç bulamadım.
Aslında, sorun benle ilgili değil aslında. Bir arkadaşın yaşamını daha iyi sürdürebilmesi için.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bu da bir bakış açısı. Aslında daha çok oluyor mu olmuyor mu diye merak etmiştim. Aratmıştım ve kesin bir sonuç bulamadım.
Aslında, sorun benle ilgili değil aslında. Bir arkadaşın yaşamını daha iyi sürdürebilmesi için.

Konu ne bilmiyorum tabi
Ama, şimdi ben size yaşadığınız bir olayı anlatsam ve sizde hatırlamasanız ne kadar etkilenirsiniz??
Diyelim ki, ben size bir insanı öldürdüğünüzü söylüyorum ama siz asla kabul etmiyor öldürmedim diyorsunuz, çünkü hafızanızda cinayetle ilgili en ufak bir anı kalıntısı bile yok.
Unuttuğunuz için yaptığınızı asla kabul etmez, sizi suçlasalarda rahat rahat yaşamaya devam ederseniz.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yani sadece kendi sırrını mı? 8 kişiye de teker teker yapmak fayda etmez mi?

Kötülük ile yapılan herşeyin inanıyorum ki bir cezası da vardır. Karma, kader adı ne olursa olsun, hakkı varsa o mevkiye ulaşacağına eminim. Ama dediğiniz mantıklı. Böyle bir şeyin olmamasını aslında pek inanmıyorum. Sanırım cin veya benzeri varlıklarla olanlar yapabilirler. Bir kaç yerde öyle okudum ama tam bir bilgiye ulaşamadım.

Ben araştırmaya devam ediyorum. Bulursam buraya yazarım ki herkes bilgilensin, cünkü böyle çok konu buldum forumda bir çoğu da cevapsız kalmış.
Evet bir sır içindi bu dua.Benim ihtiyacım olmadığı için okumadım.Çok didik didik ettiğim için biliyorum.Dediğim gibi 8 kişi için hiçbir fikirde bulunamam.Etki eder mi etmez mi? Hepsini ayrı ayrı okumak yorucuda olabilir.Bilemiyorum.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Sekiz kişiyi öldürmek daha az zaman ve enerjisini alıcaktır kanaatimce.

AJA

Elit Üye
Tek çözüm toplu hipnoz.Tabi o sekiz kişiyi nasıl bir araya getirir başlarına uzmanı koyarsınız bilemem.

Sadraz

Kayıtlı Üye
Konu ne bilmiyorum tabi
Ama, şimdi ben size yaşadığınız bir olayı anlatsam ve sizde hatırlamasanız ne kadar etkilenirsiniz??
Diyelim ki, ben size bir insanı öldürdüğünüzü söylüyorum ama siz asla kabul etmiyor öldürmedim diyorsunuz, çünkü hafızanızda cinayetle ilgili en ufak bir anı kalıntısı bile yok.
Unuttuğunuz için yaptığınızı asla kabul etmez, sizi suçlasalarda rahat rahat yaşamaya devam ederseniz.

Kıvep bence sen futbolcu olsan, kaleciler çok çekerdi senden. Hep ters köşe yapıcaktın kalecileri. Düşünce açınla beni ters köşe ettiğim ilk sefer değil bu. Haklısın aslında, en azından 2 kişi bence unutsa iyi olacak. İki çok yakın arkadaş.

Evet bir sır içindi bu dua.Benim ihtiyacım olmadığı için okumadım.Çok didik didik ettiğim için biliyorum.Dediğim gibi 8 kişi için hiçbir fikirde bulunamam.Etki eder mi etmez mi? Hepsini ayrı ayrı okumak yorucuda olabilir.Bilemiyorum.
Aslında, ayrı ayrı zamanlarda biraz daha fazla vakit ile okumak bence daha mantıklı. Nasılsa hepsinin bir defada unutmasını istemiyoruz.

Sekiz kişiyi öldürmek daha az zaman ve enerjisini alıcaktır kanaatimce.

İşin sonunda seri katil olucaz galiba :D

Tek çözüm toplu hipnoz.Tabi o sekiz kişiyi nasıl bir araya getirir başlarına uzmanı koyarsınız bilemem.
Bunu da düşünüyorum aslında ama kaç seans gerekir ki toplu hipnoz için bir defada halledebilir mi?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Senin durumun vahim benden demesi :D
Sen bu sevdadan vazgeç en iyisi bu tür bilgiler kolay kolay bulunmaz bilen majisyen varsada çıkıp söylemez.
Majisyenler bir aşık etme büyüsünü bile paylaşmazken bunu neden söylesinler ? O iş zor.

Hipnozlada olmaz adamı hipnoza nasıl oturtucan ? Hadi oturttun adama gel sana bişeleri unutturucaz diyemezsin bir şekilde razı etsende adam bu şartlar altında bir savunma halinde olcak hipnoza alınamıcak.

Sen bu sevdadan vazgeç bence,iki kişide olsa demişsin eğer bir işe bulaştıysan bence valizi topla doğru yurt dışına kaç bu daha kolay :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...