Ne Oldu Durup Dururken ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlarım;
Direkt konuya geçeyim. Ben çok neşeli biriyimdir. Buradaki bazı arkadaşlarım tanıdıklarım bile anlamıştır bunu. Kolay kolay kafaya takmam.
Ortada hiçbirşey yokken bir derdim yokken mutsuz olmaya birşeylerden zevk alamamaya başladım. Herşeyden çok cabuk sıkılır oldum. Bunlar ortada hiçbirşey yokken ufacık bile bir sıkıntım yokken, birden oldu. Eskisi kadar tutkulu değilim her konuda.
Neler yapabilirim acaba neden böyleyim :( ?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bazen durduk yere benimde mutsuzluğun dibine vurduğum oluyor sebepsiz yere.Gayet iyi anlıyorum sizi.Çok iyi bildiğim bir his.Genel olarakta canlı bi yapım var.(sizin kadar neşeli olmasamda idare ederim:))Böyle olduğumda kendimi dinlememeye çalışıyorum.Resim yapmaya başlıyorum hemen.O an o bîtap ruh halinden hemen uzaklaşıp "ben"olabiliyorum şükür ki çok zorlanmadan.
Sizde deneyin derim.

Gangster

Banlı Kullanıcı
kendimden anladığım kadarını söyliyim. asosyallıktendir bunlar hep sürekli sanal dünyada kalmak piskolojiyi çok ciddi şekilde etkiliyor. al telefonunu ara birilerini konuş muhabbeti uzat. diğer odalardada hayat var oralara bi uğra :) öğrenci isen sabahları okulda arkadaşların gözlerin niye kırmızı? ne oldu diye soruyorsa. zaten bilgisayar başında kalmaktan gözlerini pek fazla kırpmadığından vb diyedir. buda asosyallıktır :D

asosyal olup olmadığını bilmeyerek eleştirdim ama tecrübem bu :D

kıvep

Banlı Kullanıcı
Asosyallikten olabilir cidden, bende yanlız kalıp çalışmayı severim ama günlük sosyalleşmemi ihmal etmem, insanların insanlarla enerji paylaşımı, su içmek gibi zorunluluk, biraz arkadaşlarınla konuş enerjin yükselsin eski haline dönersin:)

freakfelon

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hayatınızı programlayın bence herşeyin bir günü saati olsun bu mutsuluk anları yine gelirse meditasyon vb olumlu düşünme çabaları vb işe yaramıyorsa bir yakınınızı arayın onunla konuşun dertleşin halini hatrını sorun iyi gelicektir uyumadan önce meditasyon yapıp kalktığınız sabah hemen su içip sabah egzersizleri yapın çok daha iyi hissedeceksinizdir..

moriarty

Kayıtlı Üye
Bahar depresyonu da olabilir. Su aralar herkes mutsuz genel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...