Adını bilmediğim birini bulabilir miyim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Yolda gördüğüm birini bulmam lazım ama ne yapabilirim hiç fikrim yok aynı yerde de değil sadece aynı ilçedeyiz. Tanıyan arkadaşım da yok. Böyle bir uygulama var mı açıkçası bilmiyorum ama yardım ederseniz gerçekten çok iyi olur. Bu arada diyebilirsiniz git sorarak bul aynı yerlere git vs her şeyi yaptım ancak bulamadım. Onu kendi alanıma nasıl çekebilirim tekrar görebilirim ?

Sadraz

Kayıtlı Üye
Şahıs kiz mi erkekmiydi? Yas ortalamasi? Gordugun saat, gun ne idi? Hava nasildi? Sakin mi telasli miydi? Seni farketti mi?

aşk1

Banlı Kullanıcı
yok artık dediğim bir konu :D

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Mobesa kameralarını ele geçir ordan görüntüyü al nüfus idaresinde yüz görüntüsünden arama yaptır adı soyadı öğren :)

Devleti hackleme yolunda başarılar dilerim.

Gangster

Banlı Kullanıcı
elinde kitap varmıydı ? o halde o çevrede bir okulda okuyordur. üstünde bilmem bu varmıydı o zaman böyle bi yerden geliyordur gibi araştır. haftanın aynı günü aynı saatlerde ilçede dolaş gez biraz muhakkak rastlarsın.

ben sana sölimmi sonuc ne olacak. zamanla tabi.. : yha ama bn sni arkdş olrk göryrm.s.s

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Umarım bu konuda saptırılıp tekrar çöplüğe gönderilmez :)

Sadraz

Kayıtlı Üye
Kızdı, yaş ortalaması benimle aynıydı gördüğüm saat 6 idi hava güzeldi, pazar günüydü ve beni fark etti.

Senin yasin kac? (istersen ozelden yaz) aksam 6 diye varsayiyorum. Rahat bir bicimde mi ilerliyordu? Peki oranin nufusu ne kadar? Daha onemlisi islek bir alanda mi gordun yoksa arka sokaklardan birinde mi?

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Senin yasin kac? (istersen ozelden yaz) aksam 6 diye varsayiyorum. Rahat bir bicimde mi ilerliyordu? Peki oranin nufusu ne kadar? Daha onemlisi islek bir alanda mi gordun yoksa arka sokaklardan birinde mi?

Teşekkür ederim ancak bunları neden soruyorsunuz ? :)

Sadraz

Kayıtlı Üye
Bunu anladım ancak ne kadar çok filtre olsada bu birşey kazandırır mı ?

Simdi yasiniz 18 diyelim. Kiz buyuk ihtimal o saatteavm tarzi bi yere gider yada bir eglence ortamli bir yere. En kotu ihtimal bir mcdonalds tarzi yer.

Yasiniz 35-40 var ddiyelim. O zaman kadin, giyim, parfum veya bot/ayakkabi tarzi tercih edilen bir yere gitmis olabilir. Yani kesin birsey diyemem ama en azindan ihtimali cogaltmaya calisiyoruz.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Çok tehlikeli insansınız yeminle :D :D
Yoldan geçen masum insanın suçu ne :) denk gelmiş size, ama kendi halinde yaşayan normal insan işte, neden böyle takıldınız ki,yazık sizden haberi bile yok.
Bu işin sonu takipçi sapıklığa kadar gider benden sölemesi, en iyisi o kız bendim diyimde konunun peşini bırakın :D

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Amaç elbette ki sapıklık değil sadece tanışmak istiyorum :D istihareye yatınca bulunma ihtimali var mıdır ?

Sadraz

Kayıtlı Üye
Umut kırmak istemem de...Bu samanlıkta iğne aramak.Yanılan ben olayım.

Burada haklisin İviv ama insan en azindan cabaladigini gormek istiyor. Yalniz etrafta bir eglence merkezi avm yada benzeri seyler varsa yada kizin arkadasinin evi covarlardaysa yeniden gorme ihtimali cok yuksek.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye

AJA

Elit Üye
Burası parapsikoloji forumu ve sizin isteğiniz neyle alakalı ? Bir düşünün neyin sorusu bu ? Sordunuz güzelde sorunuz o kadar bağımsız ve bir manada anlamasız ki.Kırılmayın.Ama lütfen biraz silkelenin.Sorunuz yaşınızla alakalı.İlgi alanlarınızı kontrol edin.Belkide soruyu yanlış yerde soruyorsunuz.
Hiç tanımadığınız birini bulmak gibi bir soru ancak şaka olabilir yada canınız sıkılıyor burda konu açtınız.
Bugüne bugün bir maji yapılırken bile isim şart iken siz dalga geçiyor gibi bir kez gördüğünüz birini sorarak ne yapıyorsunuz sizce ?
Not : Lütfen konu açarken 2 kez düşünelim.

Sevgiler iyi forumlar. Yeterli yanıtlar geldiğinden konu kilitlenecek.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Burası parapsikoloji forumu ve sizin isteğiniz neyle alakalı ? Bir düşünün neyin sorusu bu ? Sordunuz güzelde sorunuz o kadar bağımsız ve bir manada anlamasız ki.Kırılmayın.Ama lütfen biraz silkelenin.Sorunuz yaşınızla alakalı.İlgi alanlarınızı kontrol edin.Belkide soruyu yanlış yerde soruyorsunuz.
Hiç tanımadığınız birini bulmak gibi bir soru ancak şaka olabilir yada canınız sıkılıyor burda konu açtınız.
Bugüne bugün bir maji yapılırken bile isim şart iken siz dalga geçiyor gibi bir kez gördüğünüz birini sorarak ne yapıyorsunuz sizce ?
Not : Lütfen konu açarken 2 kez düşünelim.

Sevgiler iyi forumlar. Yeterli yanıtlar geldiğinden konu kilitlenecek.

Bir moderatörün gelip bu konuyu kilitleyeceğini tahmin ediyordum o yüzden sorun değil ancak konuyu sıkıntıdan açmadım bunu konunun başında normal şartlarda yapılabilecek her türlü şeyi yaptığımı belirtmiştim. En azından insan kendini çabalamak zorunda hissediyor ben belki buradan tavsiye gelebilir diye düşündüm o yüzden bu konuyu açtım. Majikal çalışmalarda isim gerekiyorsa o zaman bunu bilmemem sorun olmuş olur o zamanda sıkıntıdan veya ilgi alanlarımı kontrol etmem gerekmez diye düşünmekteyim. Ancak ben bunun farkındaydım illa majikal bir çalışma istemiyordum konuyu istediğiniz gibi kilitleyebilirsiniz sevgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...