10 yıldır devam eden bir çaresizlik..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Flood olacak ama Dua etmeniz size her zaman fayda sağlamaz neden derseniz musallat'ın nedenleri vardır Mesela Erkek arkadaşınızla hiç cinsel ilişkiye girdiniz mi ?zina yani sırf bu yüzden bile başınıza bu musallat olayının gelmesi veya Bu olayların artmasının nedeni olabilir. Veya önceden yaptığınız başka bir hata sonucu size lanet okuyan bir insan nedeniylede olabilir ... Öncelikle nedenini bulmak lazım yani ... Ve o kolyenin sana nasıl geldiği gayet açık kolyeyi atma bu onu kızdırabilir ama köşeye bi yere göremeyeceğin bi yere koy ...

han__ozan

Banlı Kullanıcı
şeddin ? ben bu kelimeyi derde duymuştum..tam hatırlamıyorum ama dabbe filminin bir serisindeydi heralde..ordada bir kıza büyü yapmışlardı hoca büyüleri bulmuştu ama kızı kurtaramadı..kızın akrabaları kıza ağır büyü yaptı tam hatırlamıyorum çok oldu izleyeli ama şeddin yazı olarakmı geçiyodu birimi söyliyodu ama orda geçiyordu herhalde..yaşadıklarınız çok vahim sağlam bir hocadan bu işi allah rızası için yapan kadim bir bilge den yardım almalısınız..

kaptanblack

Kayıtlı Üye
Senin yasadigin seyler kadar degil ama beni sevgilimden ayirana kadar ikimizede yapmadiklari kalmadi daha cok sevgilime yaptilar hatta bir gece uyuyorduk kulagim diye aglayarak uyandi ne oldu diye sordum birisi kulagimi parmaklariyla sıktı dedi ve ben kulagina baktigimda kupesi kulagina girmis kulagi kaniyordu tabi ben bu tur olaylari o zamana kadar cok ciddiye almadigim icinmi bilmiyorum ben internetten cin mektubu diye dua buldum onu yazicidan cikti aldim yastiginin altina koydum bazende bilincsizce ayetel kursu felak nas okuyordum ve her sey daha kotu oldu hic unutmuyorum ayrilmamizdan bir kac gun once ruyamda kisa boylu simsiyah tipini tarif edemiyorum ruyamda yuzume bakti bana alayci bir tavirla guldu dalga gecti resmen benimle ve biz o beni cok severken ben onu cok severken ki hala cok seviyorum on ay once anlamsizca o lanet varliklar yuzunden ayrildigimizi ne ona anlatabildim ne bir baskasina cunku yasamayan insanlar bunu anlayamiyor deli gozuyle bakiyorlar zaten o da bizim bu varliklar yuzunden ayrildigimizi bilmiyor o ne varliktan anlar ne cinden sadece paylasmak istedim sevgiyle kalin

Wiccaaa

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çok üzüldüm.. Malesef böyle ruhunu şeytana teslim etmiş varlıklar dolu. ALlaha sıgınmalıyız..

cherish

Kayıtlı Üye
Araştırıp gerçekten güvendiğiniz bir hoca bulmanız gereken bir durum var ama cin çıkarmak cin yakmak üzerine hoca bulmakta çok zor. Benim kuzenimin ailesi dağıldı, psikolojisi bozuldu. Ailemizde de hafız var ama bu kişinin imanıyla ve aklını muhafazasıyla ilgili. Namaza başlamayı denediniz mi düşündünüz mü bilmiyorum, erken yaşlardan itibaren bu tür şeyler yaşayanların kısmetine kimisi iletişim kurar kimisi karabasan olarak ilişir ilişkilerini bozar. Ama bir başladımı hep sorunlu durum ve insanlarla karşılaşırsınız.
Yaşınızı bilmiyorum 10 yıl çok uzun. İbadet etmesenizde imanınızla ilgili şüphe ve boşluluklar bırakmamaya gayret etmenizi öneririm. Duaların koruyup korumayacağını sorgulamayalım, Allah korur. Sizin psikolojiniz bozulsa bile size yapılan bir büyü varsa size biraz baş ağrısı ve can sıkıntısı verirken yapan kişiye yüzlerce katı zarar verecek şekilde geri döner. Büyü olduğuna inanmakta insanı psikolojik olarak etkiler. Kendinize özel bir koruma yaptırabileceğiniz gerçekten güvenilir birini bulup, korumanızı yanınızda taşıyın, zaten yapılan şeye göre içmeniz içinde bir dua hazırlayacaklardır.
Ek olarak cinlerden korkmayın. Korktuğunuzu anladıklarında daha çok üstünüze gelirler. Panik içinde dualar okumaya başladığınızdada korkunuzu belirtirsiniz zaten. Abdestsiz, besmelesiz gezmedikçe kendinizi emin hissedip, sık sık salavatı şerifleri okuyun sayısız şekilde. Bizden daha zeki veya güçlü olduklarını düşünmeyin, ancak bilinmez korku yaratır. Yok etmeyi, yakmayı vb. uygulamalardan ziyade sizin alanınızı kullanmalarını engelleyecek şekilde günlük yaşantınızı düzenlemeye çalışabilirsiniz. Banyoya girme adabı, tam olarak çıplak yıkanmamak gibi şeyleri de araştırabilirsiniz..
Vücudunuzdaki denge içinde burda masterlar olduğunu sanıyorum kundalini reiki ile uyumlanmanızın çok faydalı olacağını düşünüyorum. Özgüveninizde oluşan tahribattan, bilinçaltı ve bilinçdışı ile sizi pek çok konu yanı sıra, uyku kaliteniz, iç organlarınız, beyin kimyanız herşeyi dengelemede faydalı olacaktır.
İnşallah kısa süre geçmesi için dua edelim

Wiccaaa

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çok teşekkür ederim görüşlerin için şuan 21 yasındayım namaz kılıyorum bir süredir. Haklısın sorgulardım hep duaları artık sorgulamadan inanıyorum..

İnsallah birdaha yaşamayacğaım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...