Titreşme yerine daha değişik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fako

Kayıtlı Üye
Astral seyhat üzerine bir aydır çalışıyorum bu hafta ilkkez bir belirti aldım tam odaklanıyorum ve bedenimi hissetmiyorum o anda bir parmağım kendi kendine kalkıyor ve kasılıyo yani durup dururken serçe parmağım yada herhangi bir parmağım bir anda ben yapmadığım halde hareket ediyor sanırım bu bir ilerleme ancak bu olunca dikkatim dağılıyor bu belirtimi ilerliyormuyum yoksa bu bir terslikmi

augury

Kayıtlı Üye
1 ay boyunca üzerine çalıştığınız halde astrale çıkamadınız mı?
Bence atladığınız basamaklar var en baştan tekrar bir araştırıp neyi atladığınızı bulmayı tavsiye ederim.
Ayrıca parmağın hareketi bence bir belirti değil ama sizin korkular üzerine bedeninizin tepkisi olabilir.

İyi forumlar..

AJA

Elit Üye
1 ay kısa süre diyebiliriz.Yıllarca uğraşıp çıkamayanlar var.Bunların çoğu korkudan kaynaklı çıkış sorunları.Teknik elbette olmalı fakat dediğim gibi kimi istemdışı yaşar kimide ''yıllarca'' çalışır çıkamaz. :)
Soruya gelince kas hareketlerinize takılmayın.Bir dahaki çalışmanızda olmaz.Hatta çıkış öncesinde ılık duş alıp rahatlatan müzik dinleyin.İyice gevşeyememişsiniz demek ki.Denemeye devam daha ilk adımlardasınız.

İyi forumlar.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Hiç lucid rüya deneyimi yaşadınız mı?Eğer yaşamadıysanız size tavsiyem önce lucid rüya için çalışın sonra astrale yönebilirsiniz.Astral gerçekten zordur.Ben 2-3 ay uğraşıp yapamayıp bırakmıştım :)

fako

Kayıtlı Üye
Lucid ben isteyerek yapamıyorum beceremiyorum farkında olmadan arada yapıyorum

RyanCooper

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba,ben bu yazdığınızdan endişelendiğinizi çıkardım.Öncelikle endişeleniyorsanız şimdi söyleyeceklerimi yapmanızda fayda vardır..Astral seyehat yapmak için gerçekten konsantrasyonunuzun iyi olması gerekiyor daha sonrada korkusuz,cesur ve inançlı olmalısınız ben yapacağım, yapıyorum! diyeceksiniz.. Yani beyninizdeki endişeyi silip süpüreceksiniz.Endişe ruh intiharıdır,endişe daha çok korkudur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...