Üçüncü Göz mü emin değilim. Yardımcı olabilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guys

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar birkaç aydır farketmeden yapabildiğim şeyin ne olduğunu bilmiyorum. Üçüncü gözüm tam açık değil fakat geçmişi ve geleceği arada sırada görüyorum. Şimdi asıl konuya gelecek olursak uzun zamandır insanların gözlerinden etrafı görebiliyorum. Sanki onların bedenine girmiş gibi.. Hatta kendime bile bakıyorum ve bunu herkeste yapıyorum. İster yanlarında olayım ister olmayayım. Yanında ben yokken yaşadığı şeyleri göremiyorum, sadece benim gördüğüm zamanki şeyleri görüyorum. Umarım anlatmak istediğimi anlamışsınızdır..

Teşekkürler..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Anlatmak istediğiniz anlaşılıyor da ben bunun üçüncü göz olduğunu sanmıyorum.Geçmiş ve geleceği gòrmede evet,yalnız başkasının bedenine girmek gibi..bu çok daha ileri çok daha başka bişey.Ancak konu çok dikkatimi çekti.Bu tarz bişey okuduğumu daha önce hatırlamıyorum.Üçüncü göz veya değil herneyse sizinki bende istiyorum:)Rica etsem biraz daha açabilirmisiniz yaşadıklarınızı..

guys

Kayıtlı Üye
Anlatmak istediğiniz anlaşılıyor da ben bunun üçüncü göz olduğunu sanmıyorum.Geçmiş ve geleceği gòrmede evet,yalnız başkasının bedenine girmek gibi..bu çok daha ileri çok daha başka bişey.Ancak konu çok dikkatimi çekti.Bu tarz bişey okuduğumu daha önce hatırlamıyorum.Üçüncü göz veya değil herneyse sizinki bende istiyorum:)Rica etsem biraz daha açabilirmisiniz yaşadıklarınızı..
Aslında yaşadıklarım yukarıda anlattıklarımdan ibaret. :) Başka herhangi bir şey yok. Duru görü yeteneğim var normalde. Günlük hayatta yaşadıklarımı insanların gözlerinden görüyorum. Onların bedeninden bakıyorum, hatta kendime bakınca bir garip olduğumu düşünmüyor'da değilim :D

guys

Kayıtlı Üye
Bu rüyada da olur başkasının gözünden veya yüksek bir yerden kendimizi izleriz. Bu arada geçmişe dönüp anılara baktığımızda kendi gözümüzle hatırlamayız geriye çekilmiş gibi kendimizide görebilecek şekilde canlanır anılar. Bunun bir açıklaması varmı emin değilim bende de oluyor.
Aslında evet kendimi görmem anı gibi değil fakat yaşadıklarım ona benzer. Kendimi o kişinin hareketlerine göre görüyorum mesela, bana baktıysa elbette ama bakmadıysa canlanmıyor.

frdkll

Kayıtlı Üye
ya bu kendini başkasının yerınden görme olayı banada olmuyor degıl. Mesela arkadaşımla karsı karsıya otururken ona bısey anlatırken ıkı sanıyelıgınede olsa onun gözünden anlattıklarımı dınlıyorum kendımı goruyorum hareketlerimi izliyorum. Acaba sizinkide böyle bişey mi ?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ben bunun beynimizle alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü bendede olur baskalarındada. Bir odaya yada ortama girildiğinde gözümüzün bulunduğu yerdeki açıyla görürüz ama beynimiz
video çeker gibi ortamdaki her nesnenin yerini kaydeder. Örneğin mimarlara bir oda sağ tarafından bir kac dk gösterilir, tam tersi sol tarafından çizmeleri istenir. Gözümüzün ortama sağdan yada soldan karşımızdan vs. Bakması önemsiz, her yönden bakış açısıyla görebiliriz, sizde arkadaşınızın gözünden değil, onun bulunduğu yerdeki açıyla bakmaya calışıyor olabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...