"Uzaylılar Türkçe Konuşuyor"

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
İspanya Gizli Servisi CNI’nin 2003 yılında UFO’lar ve uzaylıları kapsayan ‘çok gizli’ raporunda yer alıyor. Raporda uzaylıların Türkçe’ye benzer bir dil konuşulduğu belirtilmiş.

İspanyollara göre uzaylılar Türkçe benzeri bir dil konuşuyor. 2010 yılında yayınlanan rapora göre, yüzyıllardır dünyayı UFO’lar aracılığıyla ziyaret eden uzaylılar, güneşten 4,3 ışık yılı uzaklıktaki Alpha Centuari gezegen sistemi kökenliler ve çevredeki gezegenleri kolonileştirmeleriyle biliniyorlar.

Raporda, dünyayı ziyaret eden uzaylıların iki cins oldukları, bunlardan birincilerin insana çok yakın özellikler taşıdıkları belirtiliyor.

Bu cinsin çok ileri teknolojiye sahip olduğunun vurgulandığı raporda, uzaylıların telaffuzu Türkçe’ye çok benzeyen bir dil kullandıkları kaydediliyor.

CNI’nın raporunun özellikle ABD istihbarat kaynaklarına dayandıralarak hazırlandığı bildiriliyor.

shado

Banlı Kullanıcı
Neden olmasin "Merihe nasıl kaçırıldım " okumanızı öneririm gerçek bir hikayeymiş.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Orta asyada ki atalarımızın bir kısmının nereye kaybolduğu şimdi anlaşıldı :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bence uzaylılar oldukça güzeller ve genelde yabancı yapımlarda farkındaysanız üç gözlü dört kollu gibi şekillerde anlatılıyor belki de onları bu yüzden çekemiyorlar :D

madasin

Kayıtlı Üye
Bu araştırma ciddi bir araştırmamı acaba? Yani dilbilimciler falan için içindeler mi acaba merak ettim. Biraz araştırdım çok bilgi yok.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Bir belgeselde Çanakkale savaşında bir tepeden dev bir sis bulutunun İngiliz askerlerini yukarı doğru tank ve tüfekleriyle vakumladığını, yukarı çekip yok olduğunu duymuştum. Bana işin aslı tuhaf gelmişti, halada tuhaf geliyor, sanırım Çanakkale savaşını kazanmamızı hazmedemediklerinden böyle saçma bir bahane uydurduklarını düşünmüştüm, yine öyle düşünüyorum :) Hatta dahada ilginci Ulu Önder Atatürk' ün uzaylı olduğunu bile iddia edenler hala var :)

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Hopefull; Kesinlikle haklısınız. Üstelik buna inanan çok insan var , acı olan da İngiliz in yalanına İngiliz değil Türkler inanıyorlar. Türkçe konuşan uzaylılar bir süre sonra kesin kötü uzaylılar diye haber çıkar

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ben bulutlardan da şüphelenmeye başladım :D pk filminde aamir khan buluta saklıyodu uzay gemisini bulutla indiriyordu yere zaten öyle garip şekillere bürünüyorlar ki bulutların gizemini de merak eder oldum :)