Rahatsız ediliyorum, Sureler pek etkili olmuyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sabetay

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, bir süredir her gece olmasa da uykuya daldığım sırada rahatsız ediliyorum, kulağıma bazı sesler geliyor ve vücudumun her yerinde iğneleme tarzı birşeyler oluyor. Gece yatmadan önce Ayetel kursi, nas vb. Sureler okuyorum. Rahatsız edildiğim anda da okuyorum ama pek bir etkisini göremiyorum. Bunları yaşarken rüya halinde değilim, bilincim açık oluyor. Değerli fikirlerinizi öğrenebilirmiyim?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bilinçaltınız'dan kaynaklanan bir durumdan da olabilir hemen bir varlık saldırısına bağlamamanızı öneririm

Ayetel kürsi yi nasıl okuduğunuza göre değişir birde doğrumu okuyorsunuz ? İnsanlar buna pek dikkat etmiyor ancak farkında olmadıkları hataları olabilir okuyanların.

Birde islami olarak yardım almak sadece dua okumakla olmaz mesela Kuranda buyrulur ki " sabrederek ve namaz kılarak Allahtan yardım isteyin "
Bu başınıza gelenler imtihan gereği de olabilir hz.eyyubun 40 yıl hastalıkla boğuştuğunu hatırlayalım.

Bir dua okuyarak yardım görmeniz için birazcık ona görede bir hayat yaşamanız lazım.

Ben size bakım yaptırmanızı öneririm varlıksal bir durummu yoksa bilinçaltından kaynaklanan bir durummu bunun anlaşılması lazım bakım için urum veya yule ile iletişime geçebilirsiniz.

Biran önce huzur bulursunuz inşallah

freakfelon

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Eğer durum gerçekten spritüel bir varlıkla alakalıysa bunun için yapabiliceğiniz şeyler zaten sitede daha önce açılmış konulardır dikkatli bakmanızı araştırıp öğrenmenizi tavsiye ederim ancak bendede oluyordu benim psikolojikti :) kendinizi birşeylere vermeniz gerek örneğin dizi izleyin bana iyi gelir yada arkadaş gruplarınızla buluşup sosyal anlar yaşayın örneğin gitar çalıp şarkı söyleyin vb. dizi izleyecekseniz birsürü dizi var yabancı dizi sitelerinde size uygun olanı okuyup izleyin iyi geleceğini düşünmekteyim tavsiye; Last man on the earth,Supernatural gibi dizilerdir yada animediziler meşgul olabileceğiniz binlerce şey var dünyada kafanızı başka şeylere vermeye çalışın yine geçmese bana özelden ulaşın bende kesin çözüm olan tekniği size anlatırım.:Angel_anim:

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Merhaba.Vücutta iğnelenme,karıncalanma gibi durumlar psikolojik hastalıklarda da olabiliyor.Ses duymada buna dahil.Farklı boyuttaki varlıklardan olduğunu düşünüp kendinizi daha fazla ürkütmeyin,tetiklemeyin.Panik ataktır demiyorum tabi (asla burdan böyle bi teşhis mümkün değil,haddimde değil)ama ateş basması,karıncalanma,titreme vb.panik atağın yüzlerce etkisinden birkaçıdır.Buda sizin için bir örnek olsun,geçmiş olsun.

whiteswan0381

Kayıtlı Üye
Öncelikle psikolojinizi toparlayın. Surelerin etkisi sizin inancınız ile birlikte kendinize oluşturacağınız kalkan inancınız ile doğru orantılıdır. Size kendi kendinize uygulayabileceğiniz ayetel kürsi çemberi veya bunu genişleterek imajine yöntemi ile kendinizi korumaya almanız olacaktır. Forumda bu yöntem olması lazım korunma çemberi diye arayın bulacaksınız. Aynı uygulamayı kendinizce genişleterek de yapabilirsiniz, veya aynı şekilde ayetel kürsiyi her okuyuşunuzda toplam 8 olacak, her surenin sonundaki vela yeuduhum ve hıfzıhuma huvel aliyyul aziym kısmını 170 kez tekrar edip aynı şekilde çemberi genişleterek kendinizi korumaya alabilirsiniz. Varlıksal bi durumsa bazen okumaların titreştirdiği enerjiler yeterince etkilemeyebilir. Belkide inançsız okuduğunuzdan yada tereddüde düştüğünüzden olabilir bence. Yöntemi deneyip denememek sizin insiyatifinizde olmakla birlikte ilk önce doktora görünün sinir sisteminizle ilgili nöron etkileşimleriyle ilgili bir probleminiz yoksa ki uyuşma karıncalanmanın şiddetli olması size iğne batıyor hissini verebilir acı eşiğiniz düşük de olabilir bu yüzden. Çözüm olmaz ise işin ehli birine bakım yaptırın zaten size izlemeniz gereken yönergeleri söyleyecektir musallat vs. Bir durum var ise.

sabetay

Kayıtlı Üye
Öncelikle cevaplarınız için tek tek teşekkür ederim. Sosyalleşme konusunda şunu söyleyebilirim, gayet sosyal biriyim, üniversite öğrencisiyim bütün günüm okul da ve arkadaşlarımla geçiyor, sosyal aktivitelerim var. İlk açıklamamda belirttiğim tetiklemeler, iğneleme vb.şeyler gün içinde veya her zaman olan birşey değil, sadece bu tarz durumlarda oluyor. Durumun Psikolojik olabilme durumu da var, ki umarım psikolojik dir. İnanç durumuna gelince, dindar biri olmasam da, inançlı biriyim ve dini ritüelleri de biliyorum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Öncelikle cevaplarınız için tek tek teşekkür ederim. Sosyalleşme konusunda şunu söyleyebilirim, gayet sosyal biriyim, üniversite öğrencisiyim bütün günüm okul da ve arkadaşlarımla geçiyor, sosyal aktivitelerim var. İlk açıklamamda belirttiğim tetiklemeler, iğneleme vb.şeyler gün içinde veya her zaman olan birşey değil, sadece bu tarz durumlarda oluyor. Durumun Psikolojik olabilme durumu da var, ki umarım psikolojik dir. İnanç durumuna gelince, dindar biri olmasam da, inançlı biriyim ve dini ritüelleri de biliyorum.
Arkadaşların dediği gibi psikolojikte olabilir lviv in dediği gibi panik atak belirtiside olabilir herşeye rağmen emin olmak için bakım yaptırmanızı öneririm psikolojik bir durum ise bilinçaltı terapisiyle bu durumu büyük sorunlara yol açmadan çözersiniz

Salaman

Banlı Kullanıcı
rukye ayetlerini dinle tepki verirsen istemsiz cindendir tepki vermez isen sen oku suya iç bişi olmaz sa senin kafandandır o.

augury

Kayıtlı Üye
Bence her şeyin başı inançsızlık. Yani bir inancı olmalı insanın. Her şeyi reddediyorsan bile, benim inancım bu, inanmıyorum dersiniz. Ayrıca dua etmek sadece zorda kalındığında yapılacak bir eylem değildir. Surelerin etkisini görmüyorum demek çok yanlış bir ifade olmuş. Onun yerine etkiye kendinizi siz açmalısınız. İnançlıysanız hiç şüpheniz olmadan okuyun. Şüpheniz varsa da başka türlü korunma yolları var. Sitede defalarca söz edildi. Araştırıp kolaylıkla bulabilirsiniz.

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
Bence bir doktora başvurmanız sizin için daha sağlıklı olabilir. Örneğin horlamada gündüz olmaz bazı yorgun gecelerde olur. İçinizi ferah tutun. Varlık olsa böyle hafif tepkimeler olacağını sanmam.

aşk1

Banlı Kullanıcı
insanlar doktora gitmekten korksa da böyle şeyler yaşamaktan yaşamaya devam etmekten korkmuyor. tuhaf. çok tuhaf.

ipeksoy

Kayıtlı Üye
Zaten boyle bir dusunce anlayisiyla surelerin pek bi yardimi olacagini sanmiyorum.

hasan06

Kayıtlı Üye
sorununuz hala devam ediyor mu bende birşey paylaşmak isterim ama sorununuz devam etmiyorsa boşa bilgi paylaşımı yapmayayım....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...