cinlerden kurtulmak yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jerenimo09

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar tam uyumak üzere iken varlik beni rahatsız ediyor ve uykumdada beni rahatsız ediyor ayetel kursu korunma çemberi yapiyorum ise yaramiyor bu arada dine karesi çok zayifladim bazen islamin yada başka bir dinin doğru ilmadigini düşünüyorum yaradanin varligindan suphem yok sadece zihinsel olarak da bu tür sorularla kendinle savaş halindeyim ickide kullanıyorum acaba rahmani olduklarından mi ayetel kursu çemberi ise yaramadi dahasi bundan kurtulmak için neler yapabilirim arkadaşlar net olsun cevaplarinuz şimdiden tesekkurler

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bir çok yerde şöyle birşey söylenir nekadar doğru bilemicem insan dini duygulardan uzaklaşırsa enerjisinde düşüş meydana geliyormuş,misal bazı insanların özel çalışmaları yoktur enerji için ama enerjisi yüksektir hayatında barındırdığı özel disiplin sayesinde böyle olduğu düşünülüyor,dini prensiplerin insanın enerjisini yükselttiği bilinen birşeydir,misal önceden geceleri kuran vs. okuduysanız şimdi o saatlerde uyumaya yatmanız rahatsız edilmenize sebep olabilir bu benim yorumum yanlışta olabilir.
Sizin için dinler doğrumu değil mi bu düşünce hayatınızda neye göre sarsıldı bu vb. şeylerde birşey bilmediğimiz için bir yorumda bulunamıyoruz kelamcıların bu konudaki eserlerini okuyabilirsiniz.

Cin musallatı için ise bir uzmandan yardım almanız lazım size bakım yapılıcak yapılan bakım sonrasında ise uygulanıcak şey belirlenicek,bunun için site sahipleriyle iletişime geçmenizi öneririm

kıvep

Banlı Kullanıcı
Dua işe yaramadı ne demek?
Siz okuyamamışsınızdır, yanlış yaptığınız bir yer vardır mutlaka.
Bir şey işe yaramadı demektense önce kendime bakarım nerem doğru yanlış diye.
Siz önce elinizdekini en doğru şekilde, tüm inancınızla uygulayın. elinizden gelen herseyi inanç ve emeğinizle alnınızın akıyla yaptınız mı??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...