Rüyadan sonra kısa bir gülümseme

Bilgiliİnsan

Kayıtlı Üye
Ben küçüklüğümden beri akşam 4-5 gibi okunan bir ezan vardır hep o ezan ilen uyanırdım rüyalarımda garip varlıklar görürdüm ve hepside cana yakınlardı hep oyunlar oynardık şuan yaşım 19, 17 yaşımda garip bir karara vardım ateistlik ALLAH'A inancım yoktu simdiye kıyaslarsak simdi eskisi gibi müslümanım ALLAH'A şükür neyse 17 yaşlarımda yaşadığım olay gene garip varlıklar görüyordum 3 kişilerdi ama bunlar benden daha büyüktü belliki birden bire elinde tespih salayan kişi bir av köpeğinin bıldırcını görünce bekleyişi gibi durdu diğerleri'de etrafa bakıyorlardı 2 sn olmadan hemen aşağı doğru koştular hızlıca bende o ara spor yapıyorum galiba karşıdan tempolu yürüyen bir kadın vardı ona bakarken çimlerden hızlıca bir kişi geçti garip bir kılığı vardı.Kadının üstüne zıpladı bıçak ilen karnını deşti kadının karnından sıcaklıklar yükseliyordu o kişi kadının sadece bağırsaklarını çıkardı sadece ve bana doğru baktı çok anlamsızca kahkaha atıyordu içim ılık ılık oldu bağırsağı bumerang gibi bana fırlattı ve boynuma düğümlendi aniden bayıldım ezan vakti idi yine kafamı geriye doğru kırtlatıyım derken yatağımın ucunda o garip kılıklı adamı sadece bıçağıyla gördüm zar zor gülümsüyordu ve bana bir kelime söyledi hepsi aklımda değil ama şöyle bir şey dediğine eminim (Mamy zamiar zobakćy) söyledi ve toz oldu gitti.Anlamını hiç bilmedim ama zaman zaman onu hafıza kazınmış gibi hisediyorum mesela güneşe çok bakıp sonra aradan 1-2 dakka sonra gözüm kararır onu görürmüşüm gibi oluyorum.

augury

Kayıtlı Üye
O kadar çılgın rüyalar görüyorumki her birini kafama taksaydım eğer adım atamazdım sanırım :D Çok etkilenmişsiniz, bilinçaltına işlemiş. Gayet normal.. Ama sözleri bilemiyorum.

Bilgiliİnsan

Kayıtlı Üye
Ben küçüklüğümden beri akşam 4-5 gibi okunan bir ezan vardır hep o ezan ilen uyanırdım rüyalarımda garip varlıklar görürdüm ve hepside cana yakınlardı hep oyunlar oynardık şuan yaşım 19, 17 yaşımda garip bir karara vardım ateistlik ALLAH'A inancım yoktu simdiye kıyaslarsak simdi eskisi gibi müslümanım ALLAH'A şükür neyse 17 yaşlarımda yaşadığım olay gene garip varlıklar görüyordum 3 kişilerdi ama bunlar benden daha büyüktü belliki birden bire elinde tespih salayan kişi bir av köpeğinin bıldırcını görünce bekleyişi gibi durdu diğerleri'de etrafa bakıyorlardı 2 sn olmadan hemen aşağı doğru koştular hızlıca bende o ara spor yapıyorum galiba karşıdan tempolu yürüyen bir kadın vardı ona bakarken çimlerden hızlıca bir kişi geçti garip bir kılığı vardı.Kadının üstüne zıpladı bıçak ilen karnını deşti kadının karnından sıcaklıklar yükseliyordu o kişi kadının sadece bağırsaklarını çıkardı sadece ve bana doğru baktı çok anlamsızca kahkaha atıyordu içim ılık ılık oldu bağırsağı bumerang gibi bana fırlattı ve boynuma düğümlendi aniden bayıldım ezan vakti idi yine kafamı geriye doğru kırtlatıyım derken yatağımın ucunda o garip kılıklı adamı sadece bıçağıyla gördüm zar zor gülümsüyordu ve bana bir kelime söyledi hepsi aklımda değil ama şöyle bir şey dediğine eminim (Mamy zamiar zobakćy) söyledi ve toz oldu gitti.Anlamını hiç bilmedim ama zaman zaman onu hafıza kazınmış gibi hisediyorum mesela güneşe çok bakıp sonra aradan 1-2 dakka sonra gözüm kararır onu görürmüşüm gibi oluyorum işin garip tarafı her uyandığımda kısa bir gülümserim istemsizce