Forumda Yer alan BİLGİLER HERKES GELEBİLİRMİ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jungler

Kayıtlı Üye
Bilgiler yalan yanlıs,ve eksik paylasılıyor herkes dıyorki
o daveti bu daveti ee ortada fol yok yumurta yok abi neyin davası dönüyor gel sen eksik paylaş yalan yanlıs aptal şeyleri alınıtıla yok ya bu nedir forumda doğru kesin bilgi varmı link atarmısınız forumu bırakıcam ya

jungler

Kayıtlı Üye
tabikide biliyorum ama nasıl desem konuların hepsi sahte boş yalan

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Buraya gelenlere verilen ilk tavsiye formu bol bol araştırıp okumasıdır mesela okusaydınız neden eksik bilgi verilmiş bilirdiniz.
Bu forum " ey işi bilmeyenler gelin okuyun ve hemen uydulayın " diye çağrı yapan bir site değil
mesela bilgiler tam paylaşılırsa bu yolu öğrenmemiş birisi siteden bir davet metodu öğrenip davet yaptığında gene bu forma gelip beni kurtarın diyecektir,geçenlerde öyle birşey olmuştu sonra sayın yule sizi okadar uyarıyoruz diyerek konuyu kapattı bence iyide yaptı sen uyarıları dikkate alma kafana buyruk işler yap sonrada beni kurtarın de herneyse konumuza dönelim.
Kişiler başlarını böyle bir belaya sokmamaları için bilgiler eksik veriliyor ama az birşey bile olsa bunun eğitimini alan kişiler o eksiklerin ne olduğunu az çok bilir
o eksik uygulamalara bakarak çalışırlar yeni bir nevi kendilerini geliştirmeleri için,formu bırakıcam demişsiniz ama site sahiplerinin neler diyerek bu formu açtıklarını hiç okumamışsınız sizin formu bırakıyorum demeniz onlar için birşey ifade etmeyecektir çünki onlar kendileri söylüyor insan çekmek için burayı açmadık diye yani buraya çok insan çekilmesi gibi bir gayeleri yok.
Siz bu siteye gelirken site üzerinden tüm incelikleri öğreneceğinizimi düşündünüz ? bu sırlı bir yoldur sırlar hemen herkeze verilmez ben eminim ki buradaki bilgiler daha başlangıç seviyesi bile değildir mesela yüksek maji bölümünde ders niteliğinde anlatılan şeyler var onları okudunuz mu ? orada eksik bilgi yoktur ama sizin beklediğiniz size hemen bir davet celbi çıkarıcaklar sizde alıp yapıcaksınız,yok öyle birşey :) mesela ben bir el sanatları uzmanıyım aynı zamanda mücevher tasarım eğitimi aldım ben bunları hemen birisine neden vereyim ?
Buradan biraz empati yapın sizin davet yaparak başınıza alabileceğiniz binbir çeşit belayı önlemek ve maji eğitimleri alan kişilere ders niteliğinde paylaşımlar olsun diye eksik veriliyor.
Ama buna rağmen sitede muhteşem bilgiler var onların kaçını okuyup sindirdiniz de ancak bir üstadın bilebileceği birşeyi istiyorsunuz ?
Emin olun bu bilgilerin eksik paylaşılması sizlerin hayrına

jungler

Kayıtlı Üye
Bilgi yalan,eksik.
Kendisi dahi denememiş.
Kısacası boş :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Siz galiba bu konuları çocuk oyuncağı sanıyorsunuz. Davet denemek yemek yapmak mıdır?
''Yok dur ilk önce ben tadına bakayım beğenmezsem paylaşmam.''

Forumda yüzlerce kez anlatıldı. Bu konular çocuk oyuncağı değil, ilimdir denildi. Ve ilim davet denemekle öğrenilmez.
İlim sahibi olmayan bir kişi bir kişi davet ucu keskin bıçak gibidir.

Araştırın, okuyun, öğrenin. O zaman hangi bilginin boş, hangi bilginin doğru olduğunu fark edebilirsiniz. Şuan açtığınız konunun ne kadar gereksiz olduğunu fark edebilirsiniz.

Ottom

Banlı Kullanıcı
Şarlatan veya maceracı olma gerçekçi ol!Doğrucu ol
İş
Elektrnk.Hbr.Müh.
Buraya gelenlere verilen ilk tavsiye formu bol bol araştırıp okumasıdır mesela okusaydınız neden eksik bilgi verilmiş bilirdiniz.
Bu forum " ey işi bilmeyenler gelin okuyun ve hemen uydulayın " diye çağrı yapan bir site değil
mesela bilgiler tam paylaşılırsa bu yolu öğrenmemiş birisi siteden bir davet metodu öğrenip davet yaptığında gene bu forma gelip beni kurtarın diyecektir,geçenlerde öyle birşey olmuştu sonra sayın yule sizi okadar uyarıyoruz diyerek konuyu kapattı bence iyide yaptı sen uyarıları dikkate alma kafana buyruk işler yap sonrada beni kurtarın de herneyse konumuza dönelim.
Kişiler başlarını böyle bir belaya sokmamaları için bilgiler eksik veriliyor ama az birşey bile olsa bunun eğitimini alan kişiler o eksiklerin ne olduğunu az çok bilir
o eksik uygulamalara bakarak çalışırlar yeni bir nevi kendilerini geliştirmeleri için,formu bırakıcam demişsiniz ama site sahiplerinin neler diyerek bu formu açtıklarını hiç okumamışsınız sizin formu bırakıyorum demeniz onlar için birşey ifade etmeyecektir çünki onlar kendileri söylüyor insan çekmek için burayı açmadık diye yani buraya çok insan çekilmesi gibi bir gayeleri yok.
Siz bu siteye gelirken site üzerinden tüm incelikleri öğreneceğinizimi düşündünüz ? bu sırlı bir yoldur sırlar hemen herkeze verilmez ben eminim ki buradaki bilgiler daha başlangıç seviyesi bile değildir mesela yüksek maji bölümünde ders niteliğinde anlatılan şeyler var onları okudunuz mu ? orada eksik bilgi yoktur ama sizin beklediğiniz size hemen bir davet celbi çıkarıcaklar sizde alıp yapıcaksınız,yok öyle birşey :) mesela ben bir el sanatları uzmanıyım aynı zamanda mücevher tasarım eğitimi aldım ben bunları hemen birisine neden vereyim ?
Buradan biraz empati yapın sizin davet yaparak başınıza alabileceğiniz binbir çeşit belayı önlemek ve maji eğitimleri alan kişilere ders niteliğinde paylaşımlar olsun diye eksik veriliyor.
Ama buna rağmen sitede muhteşem bilgiler var onların kaçını okuyup sindirdiniz de ancak bir üstadın bilebileceği birşeyi istiyorsunuz ?
Emin olun bu bilgilerin eksik paylaşılması sizlerin hayrına

Bak bu güzeldi bunlara katılmamak elde değil canım kardeşim.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Birincisi burası önüne gelenin atını süreceği, şunu verin bunun bilgisini tam istiyorum dediğinizde önünüze hazırca sunulacak bir yer değil. Bunda bir anlaşalım.

İkincisi zaten yukarıda üyelerimizin ve bizlerin sürekli olarak yaptığı uyarıya verdiğiniz tepkinin içerdiği ve bu işlerde birinci kural olan sabır unsurunun yokluğu görülebiliyor. Hal böyle iken kimse sizin önünüze bilgileri sunmayacak, sunamaz yasaktır.

Öncelikle bu tarz çalışmaların sabır gerektirdiğini öğrenmelisiniz. Bilgiye olan açlığınız, araştırma isteğiniz ve eğer isteğinize olan inancınız yerindeyse emin olun bu konuşmayı yapıyor olmazdık. Açtığınız konu ile ilgili olarak ise; istediğiniz şeyi GMPP'de bulmak istiyorsanız önce bunu hakettiğinizi kanıtlayın, sonra konuyu tartışalım.

İyi forumlar.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bilgilerin tam verilmiş olduğunu varsayarsak,mesela herhangi birinin size haksız yere acımasız hayatınızın alt üst edilmesini sağlayan bir uygulama yapmasını istermiydiniz?Bilgilerin tam verilmesi,sadece sizin davet isteğiniz değil bu gibi bir durumuda içeriyor.Dikkatli düşünmek zorundayız.Duyarlı olmak zorundayız.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bilgi yalan,eksik.
Kendisi dahi denememiş.
Kısacası boş :)
Burada sahte olan birşey yok ama siz öyle görmek istiyorsanız size engel olan da yok
sizin bu tavrınızı gören herkez bilgi öğrenmek için değil çamur atmak için geldiğinizi anlamıştır emin olun :)
Bilgilerin niye eksik verildiği açıklandıktan sonra hala yalan bilgi diyorsa birisi o ancak çamur atmak için gelmiştir demekten başka çare yok
size boşuna açıklama yapmışız umarız dolu bir site bulursunuz öyleyse, sevgiyle.

Bak bu güzeldi bunlara katılmamak elde değil canım kardeşim.
Aslında diğer mesajımdada bunları anlatmaya çalıştım ama sanırım beceremedim,yada birbirimizi anlıyamadık.

Ottom

Banlı Kullanıcı
Şarlatan veya maceracı olma gerçekçi ol!Doğrucu ol
İş
Elektrnk.Hbr.Müh.
Burada sahte olan birşey yok ama siz öyle görmek istiyorsanız size engel olan da yok
sizin bu tavrınızı gören herkez bilgi öğrenmek için değil çamur atmak için geldiğinizi anlamıştır emin olun :)
Bilgilerin niye eksik verildiği açıklandıktan sonra hala yalan bilgi diyorsa birisi o ancak çamur atmak için gelmiştir demekten başka çare yok
size boşuna açıklama yapmışız umarız dolu bir site bulursunuz öyleyse, sevgiyle.

Aslında diğer mesajımdada bunları anlatmaya çalıştım ama sanırım beceremedim,yada birbirimizi anlıyamadık.

Konuşarak herşey çözülür güzel kardeşim :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Forum ne demek onu bilmiyorsunuz sanırım.
Forum larda kişiler bilgi ve düşünceleri döker, karşılıklı bilgi değişimi yapılır tartışılır, üzerinde yorum yapılır.
Bu sitede bir forumdur, site düzeninden anlaşıldığı gibi. Konu aç ve yorum yap seceneği var. Konu açılan kısımda kişi bilgi ve düşüncelerini yazar. Konunun altına Yorum seceneğindende üyeler görüşlerini yazar, doğru yada yanlışlığı üzerinde tartışır.
Forum dediğin budur, ama siz ansiklopedi gibi yada blog gibi kişisel bir yer aradıysanız çok yanlış gelmişsiniz.
Sitenin formatını anlamamışsınız.

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Bilgiler yalan yanlıs,ve eksik paylasılıyor herkes dıyorki
o daveti bu daveti ee ortada fol yok yumurta yok abi neyin davası dönüyor gel sen eksik paylaş yalan yanlıs aptal şeyleri alınıtıla yok ya bu nedir forumda doğru kesin bilgi varmı link atarmısınız forumu bırakıcam ya
Çok haklısınız, ne sahtekarlıklara düştük biz ya :eek:fftopic:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...