Ne yapayim sizce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
merhaba iyi aşamlar sorum şu annem kısa zaman önce babandan ayrıldı yeni biriyle tanıştı bu adamın rahmani cinleri var ve bana koruma verdiğini söyledi başın sıkıştığında veya muhim bir işin olduğunda yardım iste dedi bende düşünüyorumda karşı cinsin ilgisini çekmek için kullansam olurmu rahmani cinler bu tür işleri yaparlarmı zaten bugüne kadar hiç kız arkadaşım olmadı

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu durumda aklınıza cidden bumu geldi ?
Ben olsam acaba annemi babamdan ayırıp kendisine aşık etmiş olabilir mi diye düşünürdüm :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Soru gülümsetti.
Bence kısmetinizin açılması konusunda yardımcı olabilirler,evlilik gibi ?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Dile benden ne dilersen dememiş
Başın sıkıştığında, zorda kaldığında yardım iste demiş. Acil işin olduğunda başın derde girdiğinde falan.
Koruma adı üstünde, çekme değil :))
Konuyu nası buray bağladınız hayret ettim cidden...

Ayrıca konu dışı olucak ama kişisel fikrim sizi gözetlemek için başınıza varlık yollamış olabilir. Sizde bunu sezip korkarsanız, koruma onlar diye iyi birşey olarak benimsetmeye çalışmışta olabilir.

madasin

Kayıtlı Üye
Dünyada savaş çıkartan insanları yok ettirmekle başlayabilirsiniz, ayrıca ahlaksız insanları hiç kimseye bir etkileri bulunmayacak şekilde etkisiz eleman haline getirmesini rica ediniz. böylece sadece kendinize değil, bütün insanlara yardım etmiş olur , bizi de kurtarmış olursunuz.Teklifimi düşününüz bence.

Mithra

Kayıtlı Üye
Spor yapın fitnes gidin 1-2-3 ay kişide kişiye değişir bak o zaman cinlermi daha hızlı yoksa sizmi esenlikle kalın...

shado

Banlı Kullanıcı
Bu kadar basite kaçmayin bence tek derdiniz bu olsun.

madasin

Kayıtlı Üye
Konu açıp bir de ortadan kaybolmazlar mı. Ciddiye almayalım olsun bitsin. Gerçekten dikkatimi çekiyor bu durum. Yoksa kimsenin yardım talebini küçük görmüyorum. Burada intiharın eşiğine gelmiş , yaşamını düzene sokamayan insanlar varken, bu da ne diyerek okuyorum bazı sayfaları. Kimse beni kınamasın rica ediyorum. Şahıs sanki
son çaresizlik çığlığı gibi iki yerde açmış konuyu.

madasin

Kayıtlı Üye
Size koruma veren şahsa sordunuz da cevap mı vermedi size. Koruma verecek kadar size değer veren kişiye bu isteklerinizi pekala söyleyebilirsiniz. Burada sormanızdan daha anlamlıdır değil mi. Adam koruma verecek kadar sizi özel hissetmiş ya da sevmiş , yani hak etmişsiniz gelip soruyu burada soruyorsunuz. Annenizin arkadaşına sorun olur mu

ipeksoy

Kayıtlı Üye
Hic bir zaman hic kimsenin IRADESINE mudahale etmeyin, sizin hoslanmadiginiz bir kiz sizinle beraber olmak icin sizin hur iradenize mudahele edip robot misali sizi kendine cekse bir tusla hosunuza gidermi, he sizin amaciniz 'Nefes alsin yeter' degilse.

Maggielove

Kayıtlı Üye
Fikrimce size yaptığı idda edilen kişiyle en azından konuşarak size yaptığı ayrıntılı bilgi edinmelisiniz.

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Magg; anlatmak istediğinizi açabilir misiniz. şahsa yapılan bir şey yok , doğrumu anladım acaba?

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
Ne ilginç bir tezat! Tahminimce havas ilmiyle az haşır neşirsiniz yoksa böyle bir soru sorabileceğini zanletmem. Babanızın kalkıp ''Al bu alaaddinin sihirli lambası. Başın sıkışınca dile ne dilersen!'' demesi biraz ilginç. Nerede riyazat ameller okumalar denemeler? Onca insan bu korunma yolları için senelerini harcarken elden ele verilen bir afedersiniz mal gibi verilmesi hiç inandırıcı gelmiyor ve onca uğraşları sonucu bir yerlere varan insanlara üstadlarada saygısızlık oluyor onları aşağı konuma düşürüyor. Sizin yaptığınız ritüelin işe yaraması tahminimce çekim yasasına dayanıyor. Sağlıcakla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...