Rızkımı engelleyen her kötülüğü yapanlara karşı gücüm tükenmek üzere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hopefull06

Kayıtlı Üye
sn Hopefull ; Bana verdiğiniz uygulamanın , terkibin özel bir yapılma saati var mı acaba ?
Bende diğer arkadaşlarımın dediği gibi sn Uruma danışmanızı öneririm.. Size bahsettiğim terkip cumartesi gün, güneş saatinden itibaren niyetlenerek başlayıp, son olarak cuma sela vaktinde bitirip dua yapılıyor. İnşallah Allah hakkınızda hayırlısını nasip eder..

hopefull06

Kayıtlı Üye
Bende diğer arkadaşlarımın dediği gibi sn Uruma danışmanızı öneririm.. Size bahsettiğim terkip cumartesi gün, güneş saatinden itibaren niyetlenerek başlayıp, son olarak cuma sela vaktinde bitirip dua yapılıyor. İnşallah Allah hakkınızda hayırlısını nasip eder..
Flood yapmak yasak biliyorum ama eksik cevap vermişim, diğer günlerdede abdest alıp herhangi saatte okunabiliniyordu.

madasin

Kayıtlı Üye
Sanırım, saygıdeğer Urum ' a herkes imdat diye mesaj atıyordur. O da bu kadar derdi tasası olan insana yardımcı olmaya çalışıyordur elbet fakat sanırım çok önemlileri seçiyorlardır diye düşünüyorum. Bana Urum ' a danış diyorlar fakat benim bu basiretsizliğim ve şansımın hep ters gitmesi öyle donanımlı bir insan için sorun mudur acaba ?. Çok teşekkürler arkadaşlar

madasin

Kayıtlı Üye
Beni ayıplamayınız, yadırgamayınız lütfen. Nedir bu sevgili ,aşk dertleri. Sorun çözümü diye nereyi açsam, bu konular ve uygulamalar da bu konulara odaklı. İna
sanlar aşk yapsınlar , her şey gönüllerince olsun. Bu aşk dilekleri için olanları iş için, talihim için kendime göre yapmaya başladım. Özellikle Kıvep, Aja , Origanum un , urum un yorumlarını bile not almaya başlamıştım. Arkadaşlar sonuç, kendime güvenim artmaya başladı, kişisel gücünüzü fark etmenize gerçekten katkısı var bu forumun. İki satır okumaya üşenenleri düşününce, bu kadar bilgiyi araştırıp burada sunmak gerçekten takdire şayan bir şey. İlk kez bu gün , bu hafta yüzüm gülmeye başladı güzel, olumlu haberler , dönüşler başladı. Umutsuzlıuk denen şeyi yaşadım ben. Ölüm, tecavüz tehditleri alan biri olarak , iflas korkuları yaşarken, ilk kez bu hafta randevu isteyen insanlar aramaya başladılar. Bunun içinde yurtdışı bağlantılar da var. Umarım sonu gelir. Arkadaşlar, ben internette çok forumlar inceledim. Seviye, bilgi, bilgelik, bilimsel analiz konusunda çok düşündüm. Bu forumun kıymetini bilelim. Adeta bir üniversite gibi. Ben değişmeye başladım. Olumlu yönde tabi ki. İnsan en harika bilgisayar ve hazine. Gücümüzü küçümsemeyelim. Çok teşekkürler Urum , Yule ve ekibi. Hayatımı bana güzelliklerle donatıp sunmaya katkı sağladığınız için binlerce kez teşekkürler. Ayrıca, dini, dini ritüelleri , cahil insanların eline bırakmadan aydınlattığınız için benim için çok değerli olduğunuzu, sizlere çok saygı duyduğumu da bilmenizi isterim. Işık saçmaya devam ediniz.

madasin

Kayıtlı Üye
Sayenizde pembekuvars; Ben küçük bir gizlimabet defteri yaptım kendime. İlk başlarda sizler destek verdiniz. Sizin tarif ettiğiniz su terapisi bana çok iyi geldi. Bütün dostlara minnettarım. Pozitif bir inançla kendime güvenim gelişti. Katkılarınız çok değerli benim için. Binlerce kez teşekkürler. Ne güzel demişsiniz, ''ağıt , ağıtı çeker '' diye. Bu forum sayesinde ayağa kalktım ve kaybettiğim kendime güvenimi kazandım. Bunu bana kimse yapamamıştı. Teşekkürler Gizlimabet ailesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...