Rızkımı engelleyen her kötülüğü yapanlara karşı gücüm tükenmek üzere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Yakinas ; Beni öyle bir sınava soktunuz ki, sanırım bunca şey yaşamama rağmen hiç kimse böyle silkinmeme sebep olmamıştı.2 gündür vicdanım, ödüllerim ve günahlarımla beni çok çoook gerilere götürdünüz. Adete bir sınav gibi. Beni silkelediğiniz için size çok teşekkür ederim. Sn Iviv Angeles arkadaşım su tarifinizi bugün uyguladım ve inanınız çok rahatladım. Ya Mani esmasını hemen yapmaya başladım. Sn pembekuvars arkadaşımızın tavsiye ettiği İsmi Rahman duasını hemen defterime yazdım ve okuyorum ayrıca onun tarif ettiği arınma ve su ile sözlü terapiyi de yapacağım. Ne güzel yaşamımıza , birbirimize yardımla ne güzel armağanlar veriyoruz. Sağ olunuz var olunuz. Sn Son Kale arkadaşım; size gönülden teşekkür ederim. Ben sabırlıyım o özellik bana Yaradan ın bir armağanı. Kuluma sabır duygusunu verdim bakalım o bunu kullanabilecek mi diye sınıyor beni. Çünkü bu sınavı geçersem iyi not alacağım, başka sınavlar gelecek. Bunlar bizi olgunlaştıracak ve kendimize saklamadan başkalarına yol göstereceğiz. En küçük darbede ,parasızlıkta, acıda uyuşturucu ve alkole yönelen gençlerimizi tutup kollarından çekeceğiz. İntiharın çok kolay olduğunu hissettim ben, çok ince bir çizgiymiş. Ne hayatlar yok oluyor. Yaradan beni görüyor ben ayaktayım ve kazanacağım.Yaradan bu tecrübelerimi , dayanıklılığımı başkalarının hayatını güzelleştirmek için kullanmayı nasip etsin bana.

madasin

Kayıtlı Üye
O kanser olan dostu da kaybettim ben. Sn Yakinas; beni uyandırdı ya. Hep düşündüm, acaba bana içinden niçin dedin bunu bana demiş midir diye. Ben inanınız onun yüzüne dediğimi hatırlamıyorum. Fakat 2 gündür sorguluyorum. Ben bunu kafaya taktım ya. Ortak tanıdıklarımızla yeniden konuştuk. Meğer benden helallik istediği zaman benim bilmediğim bir rahatsızlık geçirmiş. Bana üstü kapalı anlatmıştı. O zaman çok korkmuş. O nedenle helallik istemeye gelmiş. Ben helal ettiğimi söyledim. Hastalığını atlattığını düşünmüş. Ramaktan döndüm af dileyeyim dünya gözüyle dedi sanırım. Bu detayları öğrenince yıkıldım. Fakat, kimsesi yoktu. Ben hastanenin bahçesinden kemoterapi sonrası kusarken çok buldum onu. Aldım götürdüm baktım. Bir çorba yapanı bile yoktu. Hep yanında oldum maddi manevi. Beş parası yoktu ben destek oldum. Allah ım bunları hiç kendime bile söylememiştim iyilik yapıp kakınç yapıyor gibi affet Yaradanım. Vicdanım , vicdanım, vicdanım. Hatalı mıyım değil miyim. Haklı olmasa idim o enerji gidip yapışmazdı. Bir de o zaman bu bilinçte değildim.

madasin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dün kendi kendime Tebbet suresini 41 kez okudum. Düşmanlar ve zarar vermek isteyenler çevremden uzaklaşsınlar diye. yanlış mı yapmışım acaba ?

madasin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, İflas çizgisine doğru gidiyorum. Nasıl engel olacağım? Her şeyi lehime çevirmenin bir yolu yok mu ? Kurtulmak istesem de izin vermiyorlar .Ne yapacağım ben.

madasin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar; Şahmeran duası ve özel uygulaması özel bir dilek için (örn: işte kilitli her şey için , engellerin kalkması için ) uygulanır değil mi? Benim gördüğüm hep aşk sevgili döndürmek için uygulamış insanlar . Bu memlekette ne çok aşk acısı çeken var böyle. Bütün dualar sanki bu amaçla kullanılıyor. Şahmeran hep geri döndürme duası diye anılıyor. Sn Urum'un Şahmeran uygulamasını ben dileğim için yapmaya başladım. Bir de sevgili çıkar gelirmiş. Derdim başka benim. İşin garip tarafı 3 gündür falan uyguluyorum gündüz yaptım. Bugün bir şahsın iltifatlarına ve hayran bakışlarına maruz kaldım. Sinirlerim bozuldu. Bu gerçekten yalnız insanlara çekim gücü mü veriyor ? Benim derdim aşk meşk, iltifat değil. Benim derdim huzurlu bir hayat. Bilgisi olan var mı acaba ? Eğer öyle ise istemiyorum. Fakat tahminimce niyetinize göre etkisi olmalı.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim Şahmeran Duası iş bulmadan tutunda,evlilik ve türlü dileğe varana kadar herşeyi kapsıyor.Ve yine bildiğim tecrübemce dileğe göre okuma sayısı değişiyor.Şahmeran'a ilk başlanılan gün Allah rîzası için iki rekat namaz kılınıyor.Ben bu şekilde 21 gün dileğim için 21 defa okudum.Şahmeran'ın çok fazla usulü var,biçoğumuz bambaşka okumuşuzdur eminim.

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Angeles; Ben gündüz, niyetlendim ve 7 kez okuyarak, 7 gün yapacağım. Sn Urum' un yazısında gün ve saat önemli değil diyordu. Hiç bir olumsuzluk yaşamadım sanırım siz de yaşamamış olmalısınız. Bazı uygulamalarda insanlar rahatsız oldukları ( ya da rahatsız edildikleri ) şeklinde geri bildirimlerde bulunuyorlar. O okuduğum sayfada sadece abdestli olmak yeterli demişler Evrenin bize armağanı sevgili Urum. Sizin yeni sayfa açan iflas stresi olan arkadaşımıza önerdiğiniz ' Ya Allah Ya Malik-ül Mülk ' esmasını da her gün yapıyorum. ( oraya yazdığınız yazı ile öğrendim 100 kez )

madasin

Kayıtlı Üye
Evet bir darbe daha. İşbirliği yapacak olan şahıs bugün vazgeçtiğini söyledi bana.. Çıldırmak üzereyim arkadaşlar. Bu basiretsizliğin ve kilitlerin anlamı nedir? Neler oluyor. Hayata bir daha gelme şansım yok herkes gibi. Ben 80 yaşındaki hasta babamı yaşadıklarımla zaten üzdüm. Bir de ömür boyu borç ödeyerek ona hiç bir konfor sunamayacağım yaşlılığında. Bir evlat olarak son görevimi beş parasız gözlerine bakarak ödemek istemiyorum

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Angeles ; Bu bakımı siz yaptırdınız mı acaba? Nasıl yapılıyor, uygulaması nasıl? hipnoz gibi mi? Ya da bu konuda uzman biri enerjinizi mi kontrol ediyor ? Pahalı bir uygulama mı? Hangi sonuca ulaşılıyor? Aydınlatabilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim

madasin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, belki de bu son şansım lütfen bana pozitif enerji gönderiniz , bilenlerinde dua etmelerini rica ediyorum. Yarın işim için bir adım atıyorum. Engeller kalksın ve engel olmak isteyenler başarılı olamasınlar. Okuyan ve yardım etmeye çalışan herkese teşekkür ederim

hopefull06

Kayıtlı Üye
Sevgili madasin, benim kız kardeşiminde iş durumları kötüye gitmişti, inanarak sürekli fetih suresini okuyordu.. Fetih suresi adı üstünde feth etmek demek, kurtuluşu dilemektir. Ve cidden dilerseniz, acaba demeden inanırsanız kurtulursunuz bence. Kardeşim fetih suresini hergün okuyarak dertlerinde düşündüğümüzden çabuk kurtulmuştu. Birde fetih suresi ile bir uygulama vardır size bunu anlatmak isterim:
Sure 7 günde 41 defa okunur.. Cumartesi başlanır okumaya.. Önce abdest alınır (tercihen gusül) Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.. Arkasından 7 defa Estağfirullah çekilir ve salavat okunur ve niyet yapılır. Niyet yapılır.
-Cumartesi 1 defa okunur, Pazar 3 defa, pazartesi 5 defa, salı 7 defa, çarşamba 7 defa, perşembe 7 defa, cuma günü sela okunmadan önce 11 defa okunur. Toplamda 41 defa okumuş oluyorsunuz. Sonra dileğinizi baştaki gibi tüm içtenliğinizle Allaha yalvararak dua ediyorsunuz.

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Hopefull ; Beni inancım ayakta tuttu. Düşünün, henüz yeni evlenmişsiniz, yuva kurmuşsunuz , hayırlı evlatlar yetiştirmek isterken , daha çoğu tanıdığınız tebrik etme fırsatı bulmamışken, kanser buluyor sizi. Hatta bir arkadaşım evlilik hazırlığında olduğumu biliyordu. Daha sonra aradığında mutlu mutlu espri yapıyor bana. Oysa ben hastanede idim. Ben o büyük yüce güce sığındım öyle ayakta kaldım. Fetih suresinin hikmetini biliyorum. Babam anlatırdı. Hatta Atatürk ün Çanakkale de ve Kurtuluş savaşında büyük taarruzda İçeri demeden önce fetih suresi okuduğunu söylerler. Ben verdiğiniz terkip şekli ile değil fakat vaktim olursa günde 1 kez okumaya çalışıyordum yanında da Vakıa suresini. Size çoook teşekkür ederim. Ne güzel bir dostluk bu. Karşılıksız yardım. Kızkardeşinize iyi geleni bana da söylüyorsunuz. Kalbinizdeki güzellikler gibi güzellikler bulsun sizi.

AJA

Elit Üye
Arkadaşlar, belki de bu son şansım lütfen bana pozitif enerji gönderiniz , bilenlerinde dua etmelerini rica ediyorum. Yarın işim için bir adım atıyorum. Engeller kalksın ve engel olmak isteyenler başarılı olamasınlar. Okuyan ve yardım etmeye çalışan herkese teşekkür ederim
Perşembe günleri şifa çalışmalarına katılmanızı öneririm.Geçmiş olsun bu arada yanlış anlamadıysam bir hastalık yaşamışsınız ? Atlattınızmı ?

madasin

Kayıtlı Üye
Sevgili Aja ; Bu arada ilk kez birine bu tarz hitap ettim.( kediciklere sevginiz çok etkiledi beni ) . Çok şükür ben hasta değilim. Fakat çok sevimlisiniz. Hasta birinin çığlığı diye hemen davette bulunmanız çok hoş. Fakat bu kadar stresle yaşamak ne getirir bilemiyorum. Negatif bir çizgide günlerim geçiyor. Stres, uykusuzluk , uyumak isteyip dalamamak , sabahlamak, bunlar normal yaşam temposunun dışına çıkarıyor insanı maalesef. Bana dua ediniz yeter. Çok teşekkür ederim. Gülümsettiniz ben.

madasin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yarın sabah ve tüm gün beni düşünerek pozitif enerji, olumlu mesajlar gönderirseniz bana çok mutlu edersiniz beni. Dualarınızla yarın her şey olumlu olsun. Başka ne isteyebilirim. Yüce yaradan hepimizi korusun , dualarımızı kabul etsin.

madasin

Kayıtlı Üye
Bu nasıl bir kaderdir ? Zalim ve kötü her defasında beni nasıl dize getirir ? İyi ve kötünün ayrımını ve karşılığını nasıl göreceğiz ? Aklımda bir sürü soru ve çaresizlik. Sabrettim fakat sonuç ???

madasin

Kayıtlı Üye
sn Hopefull ; Bana verdiğiniz uygulamanın , terkibin özel bir yapılma saati var mı acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...