Kardeşimin cin sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaLam

Kayıtlı Üye
Bu son bir haftadır kız kardeşim bayılıp kasılıp ani hareketler ediyor.Elleri kitleniyor, nöbet geçirir gibi oluyor.Kendi dışında konuşan biri oluyor, arada kendine gelip ağlayıp baba abi yardım edin diyordu.Sonra tekrardan kardeşim olmayan o varlık devreye giriyordu.Korkutmaya , bizi üzmeye çalışıyordu.Bu işi bilen babam biliyor tabi, konuşturmaya çalıştı , baya zorluda olsa şuan iyi nerden musallat olduğunu sorduk. İsmini vermesede ifrit, büyüden muskadan bahsetti.Bunu islami açıdan ve onun dışında ne gibi enerjisel çalışmalarla hem kendimden hem ailemden hemde kardeşimden uzak tutarım.Kardeşimin yapacağı ekstra neler olabilir varsa eğer bir büyü ki bunların hepsi negatif enerjiyse nasıl yaklaşmalarını engelleriz.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Kasılıp kalırken kardeşiniz ne yapabilirki?Bu durum onun tek başına başedebileceği noktadan çıkmış yazdığınızdan anladığım.Sayın Urum'a mutlaka danışmalısınız.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu durumda ne siz nede kardeşiniz hiçbirşey yapamazsınız birde bahsettiğiniz gibi bir ifrit durumu söz konusuysa birşey yapabilmenin hayalini bile kurmayın derim bazı kişiler bu durumda uyarılara aldırmadan ben yaparım diyor yapıncada bu dertten muzdarip kişiye daha çok zarar gelmesini sağlıyor
her işin bir yolu yordamı var ve bunuda ilgili alandaki uzman kişiler bilir,tavsiye ile yola çıkılıcak durum var çıkılmıcak durum var bu sizinki tavsiye ile yola çıkılmayacak durumlardandır.

Diğer yorum yapan üyelerin dediği gibi urum ile iletişime geçin hatta bence acilen geçin

BaLam

Kayıtlı Üye
Kasılıp kalırken kardeşiniz ne yapabilirki?Bu durum onun tek başına başedebileceği noktadan çıkmış yazdığınızdan anladığım.Sayın Urum'a mutlaka danışmalısınız.
O an dışında demek istedim dostum , yani sorun yokken birdaha olmaması yaklaşmaması için neler yapabilir bireysel olarak..

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Allah yardımcınız olsun hocam biri büyü filanmı yaptı durup dururken gelmemiştir.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
O an dışında demek istedim dostum , yani sorun yokken birdaha olmaması yaklaşmaması için neler yapabilir bireysel olarak..
Anlıyorum ama böyle şiddetli olağanüstü birşeye maruz kalmış kişi normal zamanında da çok sağlıklı düşünemez ki haklıdırda.Yaşadıkları kolay şeyler değil.Allah yardımcısı olsun kardeşinizin.Diğer arkadaşlarımızında ortak görüşü çare Sayın Urum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Yazınızı her nekadar liviv arkadaşımıza yazmış olsanızda bende cevap vermek isterim
bireysel olarak ne yapılabilinir demişsiniz size verilen tüm uyarılara rağmen usta bir majisyen olsaydınız ancak ozaman birşeysel birşeyler yapabilirsiniz
eğer sizin bireysel olarak yapabileceğiniz birşey olsaydı arkadaşlardan birisi bunu mutlaka size söylerdi sonuçta kardeşinizin o durumda olmasını hiçkimse istemez,ama burada herkez size illaki urum ile iletişime geçin diyorsa demekki bu insanların bir bildiği var demeniz lazım.
Kardeşinizin durumu bayağı ciddi ve bu durumda tahmini şeyler yapılmaz kardeşiniz ciddi zararlar görebilir

Ben öyle sanıyorum ki burada size kim nederse desin siz ısrarla kendi başınıza yapabileceğiniz birşeyler isticeksiniz o yüzden size şunu söyleyeyim
öyle sanıyorum ki yapılıcak şeylerden ilki kardeşinize bakım yapmaktır durumun analizi için
bakımda varlıklar vasıtasıyla yapılıyor bir varlık çağırıp bakım yapabilicekmisiniz ? bildiğime göre bu ilk aşamadır kişinin durumunun analizi yapılır ve izlenilicek yol belirlenir eğer ben bunu yapamam diyorsanız ozaman yapabileceğiniz hiçbirşey yoktur emin olun şayet bunu yapabiliyorsanız öyleyse bundan sonraki aşamalardada neler yapılacağını biliyor olmanız lazım.

Bence kardeşinizin iyiliği için herkezin verdiği ortak tavsiyeye uyun iyi forumlar dilerim.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Doktora gittinizmi?
Hepimiz eğitimli, bilgili insanlarız ilk akla doktorun gelmesi gerekmez mi?
Evde kardeşim bayılsa, hoca bile kaldırıp hastaneye götürür. Ayılsa bile bir sürum bağlanır, iğne atılır, ağrısı biter en azından.
Sırf başım ağrıyor diye emar çekilen insanlar var, bu kadar bayılmalar karşısında hiç mi endişelenmiyorsunuz?
Belki çocuk nöbet geciriyor, belki beyninde ur var, insanın aklına her türlü şey geliyor.
Müdahale etmezseniz, ölüp kalıcağından korkuyorum.

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Doktora gittinizmi?
Evde kardeşim bayılsa, hoca bile kaldırıp hastaneye götürür. Ayılsa bile bir sürum bağlanır, iğne atılır, ağrısı biter en azından.
Sırf başım ağrıyor diye emar çekilen insanlar var, bu kadar bayılmalar karşısında hiç mi endişelenmiyorsunuz?
Belki çocuk nöbet geciriyor, belki beyninde ur var, insanın aklına her türlü şey geliyor.

Bu durum pek doktorluk gibi durmuyor bir insanın 90 derece değişmesi durup dururken.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Doktora gittinizmi?
Normal bi bayılma olsa haklısınız tabi ilk doktor gelir akla, doğrusuda bu olurdu.Kendi dışında konuşan birinden bahsetmiş.Babalarının o varlıkla konuşması falan.Bilemedim:(

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Doktorluk bi durum olmadığı gayet açık güvenilir kişilerden yardım almanız lazım ...

BaLam

Kayıtlı Üye
Kerimali abiyle konuştum , tavsiyesini babama iletmeden önce oda onu yapıyordu.Bir alime danışıyordu , babam bu işin uzmanı diyebilirim.Birçok sırrı bilir ve en son yapması gerekeni yakma(öldürme) denedi.Ona rağmen bu akşam daha 1 saat olmadı yine oldu , bu sefer baş ağrısı olarak intikal ettiler sonra bayıldı.Farklı yerlerden vuruyorlar en kötü olduğu zaman kalbi ağrıyordu.Bunun doktorluk bir tarafı yok , gitmedik de değil. Düzelecek inşallah

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Kerimali abiyle konuştum , tavsiyesini babama iletmeden önce oda onu yapıyordu.Bir alime danışıyordu , babam bu işin uzmanı diyebilirim.Birçok sırrı bilir ve en son yapması gerekeni yakma(öldürme) denedi.Ona rağmen bu akşam daha 1 saat olmadı yine oldu , bu sefer baş ağrısı olarak intikal ettiler sonra bayıldı.Farklı yerlerden vuruyorlar en kötü olduğu zaman kalbi ağrıyordu.Bunun doktorluk bir tarafı yok , gitmedik de değil. Düzelecek inşallah
Okurken çok tuhaf oldum,üzüldüm.Mutlaka atlatacak, inşallah en kısa sürede olur bu.Allah güç,kuvvet,şifa versin.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Doktorluk bir tarafı yoksa yoktur. Herşeyde doktora gitmeye gerek yok.
Doktora gitmek bu kadar anormal bir şeymi?
Sanki çok garip birşey demişim gibi...konunun uzmanı kişiler hemen teshişi koymuş zaten
Doktora hiiiç gerek yok, demedim sayın gitmesin kimse

keanu

Kayıtlı Üye
Yakılarak(fiziksel bir yakma olayı değil elbette) ölmesi gerekenin varlık olduğunu anlıyorum fakat bu insanın içinde iken olmaz.

keanu

Kayıtlı Üye
Ayrıca varlık yakmak günahtır, aynen bir insan öldürmek gibi, ahirette hesap gerektirir, onun bağlı olduğu kabilenin başkanının ve diğer cinlerin de hışmını üzerine çeker, sadece kovun yeter, dönmemesi için gerekli azimetleri de okumak gerekir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Bir ara urum sitede yaptığı bir açıklamada yakma diye birşeyin mümkün olmadığını söylüyordu buradan yola çıkarak babanızın bu işten anlamadığını düşünüyorum,ayrıca varlık öldürme durumlarında o varlığın yakınları musallat olur bu bilinen birşey

yare-i yarim

Moderator
İş
Doktorluk bir tarafı yoksa yoktur. Herşeyde doktora gitmeye gerek yok.
Doktora gitmek bu kadar anormal bir şeymi?
Sanki çok garip birşey demişim gibi...konunun uzmanı kişiler hemen teshişi koymuş zaten
Doktora hiiiç gerek yok, demedim sayın gitmesin kimse

Sevgili kivep insanların bu durumda ilk önce bir majisyene gitmesinin sebebi bir varlık musallatı varsa bunu doktora kabul ettirememesidir.
Misal ben bir aralar bol bol siya gölgeler görürdüm psikiyatrimle konuştuğumda (panik atak tedavisi alıyordum ozamanlar ) sen bu dediklerime inanıyormusun dediğimde bana dedi ki insan olarak inanırım ama psikiyatri olarak inanmam diyordu,kişinin birşeyinin olup olmadığı zaten bakımda ortaya çıkan majisyen kişi senin durumun doktorluk der,yani kişinin durumu nekadar garip olursa olsun doktorun yapacağı tıbbi müdahaledir ve nice musallat durumlarında olan kişiler şu an deli muamelesi görüyordur emin olun bu gibi durumlar yüzünden insanın önce majisyen bulmak istemesini biraz doğal karşılamak lazım diye düşünüyorum,sonuçta konu sahibi başkasının konuştuğunu söyledi,siz garip birşey demediniz dediğiniz doğrudur benim kardeşim olsa düşüp bayılsa o an ilk yapacağım şey doktora götürmek olurdu kardeşim baygınken majisyeni fln pek düşünemezdim o dakika sanırım

erhanwww

Kayıtlı Üye
Ben bir tane ifrit öldürmüştüm 6 ayimi aldi dünyanin en zor işi allah musallat olanin yardimcsi olsun

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Sevgili kivep insanların bu durumda ilk önce bir majisyene gitmesinin sebebi bir varlık musallatı varsa bunu doktora kabul ettirememesidir.
Misal ben bir aralar bol bol siya gölgeler görürdüm psikiyatrimle konuştuğumda (panik atak tedavisi alıyordum ozamanlar ) sen bu dediklerime inanıyormusun dediğimde bana dedi ki insan olarak inanırım ama psikiyatri olarak inanmam diyordu,kişinin birşeyinin olup olmadığı zaten bakımda ortaya çıkan majisyen kişi senin durumun doktorluk der,yani kişinin durumu nekadar garip olursa olsun doktorun yapacağı tıbbi müdahaledir ve nice musallat durumlarında olan kişiler şu an deli muamelesi görüyordur emin olun bu gibi durumlar yüzünden insanın önce majisyen bulmak istemesini biraz doğal karşılamak lazım diye düşünüyorum,sonuçta konu sahibi başkasının konuştuğunu söyledi,siz garip birşey demediniz dediğiniz doğrudur benim kardeşim olsa düşüp bayılsa o an ilk yapacağım şey doktora götürmek olurdu kardeşim baygınken majisyeni fln pek düşünemezdim o dakika sanırım

Malesef öyle.Hiçbir psikiyatrı bu tip şeylere inandıramayız.Bizi ciddiyetle dinlerler ama inanmazlar.Şizofren olarak görürler.Onlarda meslekî düşünüyolar.Kendilerince haklılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...