Tarot falı bakmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Bundan aylar öncesinde tarota merak salıp tarot destesi edindim 18.25 TL olan deste kargo vs derken 32.75 TL na geldi fakat kargo kapıya gelince para ile birlikte indim parayı uzatınca ödeme gerekmiyor dedi adam kitabı gönderen site ödemiş olarak gözüküyordu eğer yanlışlık varsa bilgilendirirz dedi adam gitti hala bi ses çıkmadı bedavaya geldi vardır bi hayır dedim kitabını okudum bakarak felan yorumlamaya çalıştım internetteki ve kitaptaki açılım çok karmaşık geldi bende 6 kart ile açmaya başladım 1. kart uzak geçmiş 2. kart orta zamanlı geçmiş 3. kart yakın geçmiş 4. kart yakın gelecek diye devam ediyor böyle baktım hep işte sadece gelecek isteyenlere 3 kart açtım geçmiş tamamen tutuyor açılım yaptığım zaman gelecekte de %70 civarında oluyor kartlarla pek bir bağım yok sadece fala başlamadan önce ve karıştırırken enerji transferi imaje ederek çalışıyorum onun dışında hep bi köşede duruyor. Sorum ise bu kartlar ile bu kadar uzak olmama rağmen ve kendi kafamda kurduğum bu açılım ile nasıl doğru bir açılım yapıyorum böyle yapanlar var mı merak ediyorum. Annemde kahve falı bakıyordu sonra tövbe edip bıraktı bi olaydan dolayı.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Yaratıcısı olduğunuz açılımın başarılı olması şaşırtıcı değil aslında.Sizde demek ki bu vardı zaten ve doğru zamanda ortaya çıktı.Eminim açılım için özel çabada harcamamışsınızdır,kendiliginden doğmuştur bi anda.Annenizde kahve falı bakıyormuş,genlerde bu hissiyat var belliki..Bence siz kartlara hiçbir zaman uzak olmadınız.Sadece somut olarak şu an elinize aldınız hepsi bu.Birde 7'li açılım var.Bazı yerde buna ilişki açılımıda deniyor ama ben her soru için yapıyorum bu açılımı.Merkez kart ortada sağ taraf 3 kart geçmiş,sol taraf 3 kart gelecek gösteriyor bu yöntemde.Buda cepte dursun dilerseniz.
Unutmadan kargoyada değineyim.Eve üç günde bir kargo geliyor böyle bi jeste denk gelmedim:(
Hangi siteydi :):):):)Şaka tabiki:)

AJA

Elit Üye
Fal bakmak anneden yada aile büyüklerinden size geçebilen bir yetenektir.Şaşırmanızda normal.Bunu diğer fal türlerinde de deneyin anlarsınız.Benim büyükannem bakla falı bakarmış mesela,annem,teyzem kahve falı bakarlardı.Bir de ben de var.Annem de bırakmak zorunda kaldı bazı varlıklar rahatsız ettiler çok.
Ben de bıraktım gibi bir şey ama isteğimde bakıyorum :) Aracıyada pek ihtiyaç olmuyor,yani kartlar yada kahve fincanı gibi.
Enerjim çalındığından pek sevmiyorum.Yıldızım düşük ve negatif enerjiye maruz kalıyorum.

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Öncelikle yorumlarınız için çok teşekkürler. Sayın lviv ben 7 li kartı ilişkide açıyorum bunu bi yerde okumuştum joker belirleyici kart oluyordu onun dışında 6 kart seçtirip o 6 kart ve jokeri karıştırıp sırası ile açıyordum joker başta ise ilişkinin şuanki durumu çok iyi ortada ise inişli çıkışlı bir ilişki sonlarda ise vasat bir durumda diye yorumluyordum diğerleride ilişkide karşısına çıkmış ve çıkabilecek engeller ve yaşanılan olaylar vs bunlar. Söylediğiniz açılımı aklımda tutacağım teşekkürler :D. Sayın pembekuvars Maaşım yatar yatmaz peri tarot kartlarını sipariş edeceğim çok teşekkürler :D Sayın AJA çok doğru söylediniz annemden geçmiş olabilir hatta olabilir değil geçmiş sanırım. İnsanların geleceği hakkında tahmin yürütmek genelde çok hoşuma gidiyordu gerçekleşince seviniyodum felan güzel oluyodu yada direk onların kişilikleri hakkında doğru tahminler yürütmek güzel oluyordu. Böyle şeyler dikkatimi çok çekiyor ve hoşuma gidiyor durugörü ile ilgiliydim kehanet günlüğüne bende yazmak isterdim ama artık rüyalarımı bile hatırlamıyorum kalkar kalkmaz gidiyor ve imgeleme de hiçbir sıkıntı yok ama artık aşırı anlamsız şeyler gözümün önüne gelmeye başladı :D

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Öncelikle yorumlarınız için çok teşekkürler. Sayın lviv ben 7 li kartı ilişkide açıyorum bunu bi yerde okumuştum joker belirleyici kart oluyordu onun dışında 6 kart seçtirip o 6 kart ve jokeri karıştırıp sırası ile açıyordum joker başta ise ilişkinin şuanki durumu çok iyi ortada ise inişli çıkışlı bir ilişki sonlarda ise vasat bir durumda diye yorumluyordum diğerleride ilişkide karşısına çıkmış ve çıkabilecek engeller ve yaşanılan olaylar vs bunlar. Söylediğiniz açılımı aklımda tutacağım teşekkürler :D. Sayın pembekuvars Maaşım yatar yatmaz peri tarot kartlarını sipariş edeceğim çok teşekkürler :D Sayın AJA çok doğru söylediniz annemden geçmiş olabilir hatta olabilir değil geçmiş sanırım. İnsanların geleceği hakkında tahmin yürütmek genelde çok hoşuma gidiyordu gerçekleşince seviniyodum felan güzel oluyodu yada direk onların kişilikleri hakkında doğru tahminler yürütmek güzel oluyordu. Böyle şeyler dikkatimi çok çekiyor ve hoşuma gidiyor durugörü ile ilgiliydim kehanet günlüğüne bende yazmak isterdim ama artık rüyalarımı bile hatırlamıyorum kalkar kalkmaz gidiyor ve imgeleme de hiçbir sıkıntı yok ama artık aşırı anlamsız şeyler gözümün önüne gelmeye başladı :D
Sizin 7'li açılım daha farklı bi sistem.Benim bildiğim yöntemde joker belirleyici kart olarak seçilmiyor.78 kart karılıp 7 adet seçilip sırasıyla ilk kart ortada kalmak üzere çevresine yayılıyor.İyiki yazdınız bende sizin yedili metodu deneyeceğim:)

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Birde şu peri tarotu kartları her sitede tükenmemiş olsa keşke :D

4

43887

sn Huzur-Uykuda öncelikle destenizi aldığınızda 18 TL'den 32 TL 'ye gelmesi içinde kargo bedelini aldıkları içindir ki büyük ihtimal kredi kartı şeklinde bir alışveriş yapmışsınızdır.Para alışverişinizde büyük bir fark var bedavaya gelmemiş. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı siparişlerimde yaşadığım bir durum :)

Annenizin fal bakması diğer arkadaşların da bahsettiği üzere yeteneğinizin olduğunu göstermekte.Bakım yapan insanların, hisleri güçlü olan insanların kesin bir hikayesi olur benimde annem ve dedelerden gelme bir hikayem vardır.Köyümüzde lakabımızla anılırız anlatılanlara göre şimdinin majisyenleri gibi..

Tarot bakma sisteminize gelince bakım yapan insanlar kendi sistemini uygulayabilirler,ama bizim önerimiz ilk önce 3'lü 5'li ve kelt açılımı uygulamaları öğrendikten sonra kendi sistemlerini uygulamalarıdır.Ama bu bir kural değildir tabiki.

Tarot destesiyle çalışırken sürekli bir bağ kurmanız gereklidir aranızdaki bağ ne kadar kuvvetlenirse size vereceği cevaplarda bir o kadar şaşırtıcı olacaktır.Tarot bir fal çeşidi değildir. Diğer fal bakma sistemlerinden ayrı bir yere sahiptir.Geçmişi Ezoterik Öğretilerde gizlidir.İlgili iseniz farkındasınızdır.Hisleriniz kuvvetli olabilir doğrudur , fakat Tarot'u yeni eline alan ,kitaptan okuyup yorumlamaya çalışan bakımcısına bile Tarot gerçekleri yansıtır.Destenin içindeki 78 adet kartın anlamlarını bilmek özümsemek önemlidir, çünkü içerisindeki mitolojik hikayeleri , numaroloji ,astroloji,renk vs.barındırır. Hislerimizle birlikte bakıldığında ise bize inanılmazları yaşatır.Desteyi özümsemeden ben sadece hissiyatımla bakıyorum diyen bakımcılar ise fal bakıyordur desteyi de kahve fincanı gibi kullanıyorlardır.

Size önerim bağınızı daha da kuvvetlendirmeniz inanın Tarot sizi daha da şaşırtacak.Bunu yaşadıkça göreceksiniz...Ayrıca sorunuzla ilgili Peri Tarotu ülkemizde artık satışı yapılmıyor.Ben de yurtdışından getirttim.Gerçekten istiyorsanız sizde yabancı alışverişi mümkün sitelerden şipariş verebilirsiniz. :)...Sevgiler...

augury

Kayıtlı Üye
Benim tarot destem ile olan ilişkim tamamen arkadaşlık gibi.. O günki ruh halim ne olursa olsun kartlarımı hep açıp sevip konuşup kaldırıyorum. Merak ettiğim bir şey olduğu zaman ona soruyorum. Aklım karışıksa yol göstermesi için rehberlik istiyorum ve hani derler ya; Dost acı söyler. Onlar gerektiği zaman kötüyü de söylüyorlar ve bu daha çok hoşuma gidiyor. İşin içine olumsuzluklar girince daha çok ilgimi çekiyor. Çünkü hayatta kötü de var ve bunu gösterdikleri için daha çok gerçekliğine inanıyorum.

Denilenler gibi tarot için ekstra bir hissiyata gerek yok. Eğer sizi sevmişse zaten sizinle olmayı seçiyorlar ve siz bir bilginiz yokken kitaptan yorum yapsanız bile bir şeylerin netliği ile şaşırabiliyorsunuz. Sizde onlara değe verdiğinizi hissettirmeyi ihmal etmeyin. Köşede durdukça size küsebilirler. Ben kartlarımı ipek kese içinde saklıyorum ve açılımlarımı ipek mendil üstünde yapıyorum. Bu daha güzel hissettiriyor. Bu arada genellikle kelt haçı açılımını yapıyorum.

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
sn nefertiti hiçbir ücret öddemedim ne kartlara ne kargo bedeline nede kapıya getirme ücretine :) ekran klavyesi ile yazıyorum yarın okulda diğer konuya yazacagm :) iyi geceler herkese

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Benim tarot destem ile olan ilişkim tamamen arkadaşlık gibi.. O günki ruh halim ne olursa olsun kartlarımı hep açıp sevip konuşup kaldırıyorum. Merak ettiğim bir şey olduğu zaman ona soruyorum. Aklım karışıksa yol göstermesi için rehberlik istiyorum ve hani derler ya; Dost acı söyler. Onlar gerektiği zaman kötüyü de söylüyorlar ve bu daha çok hoşuma gidiyor. İşin içine olumsuzluklar girince daha çok ilgimi çekiyor. Çünkü hayatta kötü de var ve bunu gösterdikleri için daha çok gerçekliğine inanıyorum.

Denilenler gibi tarot için ekstra bir hissiyata gerek yok. Eğer sizi sevmişse zaten sizinle olmayı seçiyorlar ve siz bir bilginiz yokken kitaptan yorum yapsanız bile bir şeylerin netliği ile şaşırabiliyorsunuz. Sizde onlara değe verdiğinizi hissettirmeyi ihmal etmeyin. Köşede durdukça size küsebilirler. Ben kartlarımı ipek kese içinde saklıyorum ve açılımlarımı ipek mendil üstünde yapıyorum. Bu daha güzel hissettiriyor. Bu arada genellikle kelt haçı açılımını yapıyorum.
Kelt haçını bende yapıyorum bazen.10 kartlık açılım olduğu için yorumlamakta zorlanıyorum.Sadece sonuç kartını okuduğum oluyor:)

augury

Kayıtlı Üye
Evet daha fazla kart, daha fazla zaman.. Ama o açılımı yaparken daha çok kaptırıyorum kendimi. Önceleri bir ilişki için açılım yaparken 7 kartlı açılım yapıyordum, lakin farkettimki kelt haçı daha bir ayrı :) Her adımı merak ediyorum; bilinçaltı, çevresindekiler, duyguları, engeller, korkular, umutlar.. Bunların hepsine tek bir açılımda bakabildiğim için çok daha net oluyor cevaplar. Hepsi bir puzzle parçası gibi yerleşiyor sorunun cevabına. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...