Nohutla yapılan döndürme büyüsü

origanum

Yönetici
Büyü sitesinde böyle bir üyenin işi ne? Gereği yapılacak hiç endişeniz olmasın.

moriarty

Kayıtlı Üye
Ya benim bi arkadasim bunu yapmis. Ama suda kaynatip yapmis galiba. Sonra da nohutlari yemiş :D
o cocugu da baya unutamadi senelerdir. Cok imkansiz bi ask olmasina ragmen. Acaba buyu kendisine dönmus olabilir mi nohutlari yedigi icin? Cunku normal sartlarda coktan unutmasi gerekiyordu, senelerdir gormuyor bi de

moriarty

Kayıtlı Üye
Hahaha evet yemis. Cunku nohutlain ne yapilacagi yazmiyormus uygulamada. Simdi de diyor ne zaman unutacak gibi olsam birden aklima geliyo sanki boyle bi kara sevda gibi aci cekiyormus ama tabi 24 saat degil ama bazi zamanlar daha yogun oluyormus. 8 sene falan gecmis bi de bana cok garip geliyor hala unutamamasi :S

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Paylaşılan uygulamalar etkisi yitirilmiştir.
Bazı insanlar uygulama yaparak tutturduğu zaman bilinmelidir ki o kişinin kendi gücündendir o uygulamadan değildir.
Burada ki unutamama durumu nedir tam bilemiyorum korunma yapmadan bir uygulamaya girişmesinin sonucu olabilir.

moriarty

Kayıtlı Üye
Konuyu okuduktan sonra arkadasimla konustum. simdi soyle bir sey bunlar sevgili olmamislar bile. Cocuk basta arkadasimdan hoslaniyormus arkadasim sonra sonra hoslanmaya baslamis ama o zamana kadar da cocuk beklememis tabi bulmus birisini. Simdi ben bu kizi liseden de taniyorum yani cirkin bi kiz da degil asik olanlar da coktu ama bu cocuga takildi kaldi. Sadece oyle bakistilar yani. cocuk asla oyle buyu isleriyle ugrasacak bi cocuk degildi zaten baya cool etrafinda cok kiz olan tiplerdendi.
neyse arkadasim bu uygulamayi yapmis bi ara. Ama yapmadan once o kadar asik olmadigini iddia ediyor. Bi nevi bu aski yasayamadigi icin icinde kaldigi icin yapmis yani taa o zamanlar.

Neyse sonucta lise bitti uzerinden 6 sene gecti ama bu kiz bu cocugu unutamiyor. Unutacak gibi olsa cocuk ruyalarina giriyormus ve ayni o zamanlardaki acinin aynisini yasiyorum diyor.
bu kizin unide de cok talibi oldu ama kimseyi sevemiyor. Biz anlatmaya vazgecirmeye caisiyoruz ama yok sanki o hep hayatimda gibi diyor. Ama kac senedir gormuyor yani karsilasma ihtimalleri bile dusuk.
vallahi ben de anlamadim psikolojik takinti midir buyu mudur.
Simdi bunu anlatinca da acaba kendi kendime buyu mu yaptim diye bana sorup duruyor

Unutmak icin yapabilecegi bir uygulama var midir arkadaslar? Ya da uzerinde buyu olup olmadigini nasil anlariz?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Arkadaşınız bakım yaptırsın.Yazık yani,çok uzun zaman baģlı kalmış,başkalarınada şans verememiş.1-2 yıl olsa geçer gider diye düşünülebilir ama zaman çok uzun.Bakımla en azından bunun sebebini ,büyü olup olmadığı gibi şeyleri açıklığa kavuşturur.

madasin

Kayıtlı Üye
Bu uygulama sadece tanınan ve giden şahsa mı yapılıyor yani geri döndürme ... Peki arzulanan kişi için yapılsa diyelim , etki aynı mı oluyor ?

madasin

Kayıtlı Üye
Tam sormak istediğim buydu. Evet, geçmişleri olması gerekmiyor ve tanıdığı arzu ettiği insana da isterse kişi uygulayabilir. Böyle bir çıkarımda bulunmuştum ben de. İsmi söylenen kişinin kalbine düşmenize sebep oluyor. Büyüye bak sen .

madasin

Kayıtlı Üye
Ben anımsıyorum o sözünü ettiğiniz kişiyi. Çok ilginç. 30 yıl evli kalmışlar diye aklımda kalmış. Peki o zaman şu geliyor insanın aklına. 30 yıl etkisi sürer mi ki süremez. Tekrar etmiş olmalılar. Ya da ilk yaptığında etkili oldu, sonrasında kişi yani dönüp gelen kişi gerçekten bağlanıp kaldı , yani doğal duyguları ile. Pembe size gelince; hep bu işin ehli olanlar uyarıyorlar ya '' tam inanç gerekiyor, sizin enerjiniz en küçük şüphe duymanız bile etkiler işlem '' diye.. Demek ki ruhen hazır olmadan yapmamak gerekliymiş. Bizim dışımızdaki bilmediğimiz güçler nefsimizi ve niyetimizi, samimiyetimizi biliyorlar demek ki.

aslimcim

Kayıtlı Üye
Peki uygulama yapıldıktan sonra tavada kavrulan nohutları ne yapacağız? Saklamak mı gerekiyor ya da başka bir şey mi yapmak lazım?

Babillll

Kayıtlı Üye
Uygulamayı yaptım iki gün önce ben uygulamayı yaptığım kızdan hoşlanıyorum bir kaç kere konuştum anlattım hislerimi o başka çocuktan hoşlanıyor benimle de arkadaş olarak görüşüyor sonucu yazıcam

Babillll

Kayıtlı Üye
Kardeşlerim bir sorum olacak uygulamayı yaptığım kişi başka birinden hoslaniyorsa bu durumu nasıl etkiler. ? karşı tarafta bir kafa karşılığı mi yapar. ? Birde uygulamayı hangi sıklıkla tazelemek daha etkili olur ?

codzombi

Kayıtlı Üye
Lviv'in uyarısına ek olarak, eğer arapça ayet okuyorsanız niyeti Türkçe etmeyeceksiniz.

Niyet türkçe de olabilir, her türlü dil de olabilir onda problem olmaz. niyet içtendir.sadece ritüel orjinaline sadık kalınırsa iyi olur.

Kardeşlerim bir sorum olacak uygulamayı yaptığım kişi başka birinden hoslaniyorsa bu durumu nasıl etkiler. ? karşı tarafta bir kafa karşılığı mi yapar. ? Birde uygulamayı hangi sıklıkla tazelemek daha etkili olur ?

önce ayır sonra da kendine sevdir , sence?