Meleklerle iletişim ile ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elecktros

Banlı Kullanıcı
Merhaba sevgili arkadaşlar. Ben meleklere meraklıyım . Bir kaç kez onlardan yardım istedim ve gerçekten oldu. Fakat benim merak ettim konu meleklerle konuşmak. Sizce bu mümkün mü ?
SEVGİLER..

ipeksoy

Kayıtlı Üye
siz bu seviyede melek diye ancak cinlerle konsursunuz!
meleklerle irtibata gecilebilir ama seviyenizin yuksek olmasi gerekir.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Elecktros size meleklerle ilgili kitapları okuyarak bilgi edinmenizi öneririm.Doreen Virtue İlahi Rehberlik,Beki İkala Meleklerle Yaşamak,Lynn Taylor Işık Habercileri,Aksu Büyükatlı Koruyucu Meleğiniz Sizinle Konuşuyor..
Çok detayı olan bi konu melekler.Forumda da çok kez bilgi alışverişinde bulunduk,onlarıda dilerseniz okuyun.Eğer bağlantı kurup kendinizi huzursuz ve negatif hissederseniz bağlantınızı sonlandırın.Huzurlu ve sevgi dolu hissetmelisiniz melek bağlantısında kendinizi.Bunu belirtmek istedim niyeyse:)

Elecktros

Banlı Kullanıcı
Cevaplarınız için çok teşekkürler :)) Beki İkra Erikli Kitaplarından birini okudum. Yararı oldu ama bu konuyu merak ettmiştim fakat aydınlatınız çok Sağolun :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Nasıl yardım istedin?
Özel bir yolu yok.Herkesin isteme şekli kendine ,içine göre . Sadece güvenerek,teslimiyetle Allah'ın izniyle o konunun meleğinden ricada bulunabilirsiniz.Fısıldamayla içinizdende geçirebilirsiniz.Melekleri tek tek görevleriyle bilmiyorsanız Başmelek Mikail size yeticektir.Sürekli tekrarlamanızada gerek yok.Melekler bir defada bizi duyarlar zaten.Oldu olmadı diye endişelenmeyin istedikten sonra.Endişe etmeniz güvenmediğinizi meleklere hissettirir.

freaky

Kayıtlı Üye
Benim araştırmalarıma göre anladığım şey melek enerjisiyle çalışmak istiyosak "melek gibi insan" diye adlandırdığımız insanlar gibi olmak :) Melek enerjileri inisiyeleri, eğitimleri sadece bu konu hakkında farkındalık kazandırıyo bize :) Olay ne eğitimde ne insiyede biz iyi insan olmak yolunda ilerlersek onların frekansına ulaşırız ve belki de konuşuruz :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Benim araştırmalarıma göre anladığım şey melek enerjisiyle çalışmak istiyosak "melek gibi insan" diye adlandırdığımız insanlar gibi olmak :) Melek enerjileri inisiyeleri, eğitimleri sadece bu konu hakkında farkındalık kazandırıyo bize :) Olay ne eğitimde ne insiyede biz iyi insan olmak yolunda ilerlersek onların frekansına ulaşırız ve belki de konuşuruz :)
Evet freaky haklısınız ve en zor olanıda meleklerle aynı frekansta kalabilmek.Zaten üzgün mutsuz yada gergin olduğumuzda mesaj almamız mümkün olmuyor:(

freaky

Kayıtlı Üye
Evet freaky haklısınız ve en zor olanıda meleklerle aynı frekansta kalabilmek.Zaten üzgün mutsuz yada gergin olduğumuzda mesaj almamız mümkün olmuyor:(
umarım bende bi gün net ve anlaşılır mesajlar alabilirim :) Günümüz şartlarında aynı frekansı yakalamak zor diye düşünüyorum tabi ki iyi insan olmak bizi onlara yaklaştıracak ama çevreden kaynaklanan üzüntü, gerginlikte iletişimi engelleyecek :) Belkide gerçekten melek enerjisine uyumlandığımızda çevresel faktörlerda kalkacak kim bilir :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
umarım bende bi gün net ve anlaşılır mesajlar alabilirim :) Günümüz şartlarında aynı frekansı yakalamak zor diye düşünüyorum tabi ki iyi insan olmak bizi onlara yaklaştıracak ama çevreden kaynaklanan üzüntü, gerginlikte iletişimi engelleyecek :) Belkide gerçekten melek enerjisine uyumlandığımızda çevresel faktörlerda kalkacak kim bilir :)
Tabiki melek enerjisine uyumlanınca mutlaka farkedilecek derecede değişiklikler hissederiz ,melekler daha bilinçli olmamızla beraber yaşam şeklimiz halini alır.Ancak melek uyumlanması o kadar kolay bişey değil.Hatta (isim vermiyim )angel teraphy yapan bildik bi isim bunun çok kolay bir şeymiş gibi bu şekilde lanse edilmesine son derece karşı.En basit örneği fiziksel olarak, kilo alımı gerçekleşiyor araştırdığım kadarıyla.Ne alâka diyeceksin ?Vücut saf enerjiye geçtiği için dışarıdaki olumsuz ,negatif,maddesel olana karşı kendini yağlarla bir nevî korumaya alıyor.Ve bu sadece biri işin ruhsal boyutunun ağırlığıda var kişi üzerinde..Ben bu gibi pekçok sebepten vazgeçtim melek uyumlanmasından.Meleklerle kilolu buluşmak istemiyorum:):)

Keira

Moderator
Bu konuya benzer birçok konu açıldı ve cevaplar verildi. Forumu incelerseniz bulabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...