Zihin Kontrolu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Evet mesela ben birisine dokunmadan odaklanarak onun zihnini yonetebilirmiyim.Mesela kolunu kaldirmak ve bayiltmak gibi?

tekseleme

Kayıtlı Üye
benim şahsi fikrimce bu tip şeyler öyle herkesin yapabileceği şeyler değildir,ama kesin bişey söyleyemeyeceğim,bilgili arkadaşlarımız ne der bilemem iyi günler

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İnanılmaz bir zihin gücü gerekli. Ama neden olmasın ?

aşk1

Banlı Kullanıcı
vay :d isteklerde istek yani. varlık yardımıyla bunlar yapılabilir midir bilmiyorum yapmadığım için. yapılamasında bu. bunları da yapamayalım :p annecimmm.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Pat diye olcak birşey değil, aşama aşama çalışarak olur
Önce sıcak yada soğuk hissetmesini sağlarsın, daha sonra fiziksel kontrol için genelde denek uyurken çalışılır, uyurken kolunu kaldırması dönmesi gibi uykuda kontrol.
Uzun yıllar süren bir şey bu, bunun araştırma yazıları var bulabililirsin araştırırsan
Tabi bunlar için kişinin uygun bir zihni ve bolda enerjisi olması lazım, bir şeyler denemeden önce enerjinizi arttırma çalışmaları yapabilirsiniz

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Pat diye olcak birşey değil, aşama aşama çalışarak olur
Önce sıcak yada soğuk hissetmesini sağlarsın, daha sonra fiziksel kontrol için genelde denek uyurken çalışılır, uyurken kolunu kaldırması dönmesi gibi uykuda kontrol.
Uzun yıllar süren bir şey bu, bunun araştırma yazıları var bulabililirsin araştırırsan
Tabi bunlar için kişinin uygun bir zihni ve bolda enerjisi olması lazım, bir şeyler denemeden önce enerjinizi arttırma çalışmaları yapabilirsiniz

Yani birini uyurken basina gelip telepati yapacagim sapik diye adim cikmaz umarim :D

kıvep

Banlı Kullanıcı
Yani birini uyuken basina gelip telepati yapacagim sapik diye adim cikmaz umarim :D
Denek, deneyi kabul edicek öncelikle, bilim adına yapılınca sapıklık olmaz bence :D
Ama kişi uyurken alfa dalgalarındaki hali daha uygun, bu yüzden uyku hali bir aşaması sadece. Yıllar süren çalışmalar bunlar dediğim gibi

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bunlar çok özel ve nadir şeyler.Niye herkes yapabilsin ki ? Hadi siz iyi niyetlisiniz ya bir tecavüzcü zihin kontrolu öğrenirse ? Zaten öğrenemezde bu bir örnekti.

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Bunlar çok özel ve nadir şeyler.Niye herkes yapabilsin ki ? Hadi siz iyi niyetlisiniz ya bir tecavüzcü zihin kontrolu öğrenirse ? Zaten öğrenemezde bu bir örnekti.
çok bencilce bir konuşma oldu. İnsanlar geçmişte hatalar yapabilirler bir çoğuda bunu düzeltmenin peşinde herkes kullanabilir egoist bencilce düşünmemek gerek
buda benden bir örnek...

kıvep

Banlı Kullanıcı
çok bencilce bir konuşma oldu. İnsanlar geçmişte hatalar yapabilirler bir çoğuda bunu düzeltmenin peşinde herkes kullanabilir egoist bencilce düşünmemek gerek
buda benden bir örnek...
Kimseyi egoist bencilce düşünmekle suçlamayın lütfen.
İnsan gördüğümü bildiğini söylemiştir karışmak gereksiz

İnanamazsın ama mükemmel insanlar hiç hata yapmazlar, doğuştan böyledirler, kendilerini telafi edip değişmezler, bu yüzden mükemmel olur ve secilirler. Herkes katagorisiyle, secilmiş katagorisi arasında fark vardır. Bu yüzden herkese mükemmelleşeceği umudunu vermek gereksiz...

Egoist konuşma örneği :)

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Kimseyi egoist bencilce düşünmekle suçlamayın lütfen.
İnsan gördüğümü bildiğini söylemiştir karışmak gereksiz

İnanamazsın ama mükemmel insanlar hiç hata yapmazlar, doğuştan böyledirler, kendilerini telafi edip değişmezler, bu yüzden mükemmel olur ve secilirler. Herkes katagorisiyle, secilmiş katagorisi arasında fark vardır. Bu yüzden herkese mükemmelleşeceği umudunu vermek gereksiz...

Egoist konuşma örneği :)

Sanırım sizde onun avukatısınız :))

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Sakin zaten sadece bir soruydu.Ve Doctor burada biz bizi korur savunuruz :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ben burada kivep'e hak veriyorum.

Bir tecavüzcü düşünelim gelecekle ilgili temiz hayaller kuran bir kız var zalimin birisi ona tecavüz ediyor kızın hayatı kararıyor tabiri caizse
evlensede büyük ihtimal bunun psikolojisini taşıcak tecavüze uğradığı için eşiyle ilişki yaşayamayan ve bunu eşinede anlatamayan bu yüzden eşlerinin kendisini istemediği düşüncesine kapılıp o boşanılan nice bayanlarımız var bunu bilip bir kenara koyalım,bunu yapan insan görünümlü azman gelicek bir süre sonra ben pişmanım telafi edicem dicek afedersinde neyi telaf ediyorsun ? geri alınabilinicek bir hata mı bu ?
Tamam kişinin pişman olması kendini düzeltmesi güzel en azından birdaha başkasına zarar vermez ama bu mağduriyeti yaşayan kadının eziyetini dindiricek mi ? Sen gel tecavüz et sonrada ben pişmanım de oh negüzel, birde mükafat olarak özel yetenekler verilsin oldu olucak cebrail a.s da hizmetinize girsin de tam olsun bare :)

Kendi dinim için diyorum dinimizde Allaha edilen küfür bile affedilir ama kul hakkı taşıyan affedilmez hz.peygamber kul hakkı taşıdığından emin olduğu kişilerin cenaze namazını bile kılmazdı sebebini soranlara Allahtan korkarım derdi,kul hakkı sadece para eşya çalmak değildir bunu unutmayalım kime neyi yaşattıysan onun yaşadığı psikolojik acıyı mecburen yaşıyacaktır insan bunun üstüne kimseye mükafat verilmez dilediği kadar pişman olsun.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Efsaneye Agarta Uygarlığında böyle şeyler çok normalmiş.Şahsen ben buna inanıyorum

Ü

Üye silindi 38107

Aslında bende zihin gücü/psişik yetenek/büyü gücü/çakra aura vb. geliştirebileceğimiz yeteneklerin dış yardımlarla ne kadar geliştirilebileceğini merak ediyorum.
Çünkü madem bu zihin kontrolü vb. yetenekler aşırı psişik güç gerektiriyor ve de psişik gücümüzü geliştirmekde zor ve zahmetli bir iş o zaman dış araçları kullanmak akıllıca olur. Burada dış araç dediğim doğal taşlar,bitkiler,tütsüleri,ses dalgaları,vefkler,tılsımlar vb.
Ayrıca sanırım atlantis gibi bir uygarlık doğaüstü işleri yapabilmek için doğal taşlardan oda yapıp orayı doğaüstü işler için ayırıyorlardı ve başarılıda oluyorlardı hatıladığım kadarıyla.

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Umarım herşeyin hayırlısı olur Allah her şeyin en iyisini nasip etsin zihin kontrolü iyi bir şey ama herkesin bilmesi doğru değil tabiki
önemli kişilerin doktorların bizi iyileştirmek için kullandığı yöntem hipnotizma iyidir.. sağlık açısından iyilik açısından fedakarca kullanıldığında en iyi bir yöntemdir... Ben hipnotizmayı bilseydim insanların daima iyiliğine kullanırdım...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Aklıma Serdar Ortaçın bir şarkısı geldi şimdi.Sanırım biri zihnimi kontrol ediyor...

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Hazar Teen Wolf izliyor musun izliyorsan kardesim diye ustune atliyabilirim :D

soldier

Kayıtlı Üye
Zihin kontrolü mü bilmiyorum fakat küçüklüğümden beri hangi kuzenimle, arkadaşımla uyusam geceleri tam bir simetri oluşturur, aynı hareketleri yaparız :D
Hatta fotoğraflarda delilleri bile var.
Veya aynı anda biriyle yan yana uyuduğumda muhabbet edip güldüğümü söylüyorlar. :D
Kanımca zihin kontrolü de mümkün fakat ahlaki açıdan ne kadar doğru bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...