Hislerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bugün Teknoloji Tasarım dersinde falçata ile kesim yaparken karın bölgemde sanki kaynar sular vardı.Hislerim çoğu zaman hayatımı kurtarmıştır.Bunu göze alarak maket bıçağını kapatıp yerine koydum.Ama içimdeki sıkıntı hala vardı ve genelde mesela saklanmam gerektiğini hisettiğim de saklandığım da o his giderdi ama gitmedi.Bir beş dakika sonra ortadan kayboldu.Ara sırasında kafeteryanın içinde bir çocuk kriz geçirdi ve ağzından kan ile karışık salya aktığında birden o his kalan son etkilerini bıraktı.Bıraktığında bir suçluluk hissettim.Sizce bu bir yetenek midir ve adı nedir?

donzula

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamazsanız benimde size bir sorum olucak. Kişisel değilde top 25'teki bütün konuları sürekli takip etmeye çalışırım yani sizin bi çok konunuza da rastladım ve buna istinaden sormak istiyorum. Acaba neden kendinizde sürekli bir yetenek arıyorsunuz ? Yani yetenek biri tutmazsa diğerine yönlenicek bişey olmamalı bence. Bi yeteneğiniz varsa bu kendini ortaya çıkarıcaktır ve siz onun ne işe yaradığını anlayacaksınızdır. Tabi buna göre çalışmalarla geliştirmeyi deniceksiniz. Ancak sürekli başka bi yetenek arayışına girerseniz bir şey elde edemezsiniz. Sevgiyle kalın.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Yeteneklerimi bulup gelistirmek istiyorum.Sonucta olmayan yetenegi gelistirmek anlamsiz olur.

donzula

Kayıtlı Üye
Dediğim gibi kendini ortaya çıkardığında siz bunu fark edersiniz ancak her yaşadığınız olayı farklı bi yetenek olarak yorumlarsanız hali hazırda bi yeteneğiniz mevcutsa bile onu görmezden gelip körelticeğiniz düşüncesindeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...