Ailecek kötüye gidiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Tesadüf mü bilemem. Hepsi yeni eve taşındıktan sonra oldu 8 yıldan beri böyle. Annemin durumu daha kötü fiziki olarak rahatsızlıkları var. Babamında öyle. Hepimiz ruhsal olarak çöküntüdeyiz. Benimde durumum kötüye gidiyor. Gün geçtikçe acımasız ve hayattan kopuk hale geliyorum. Ev bereketsiz ve huzur hiç mi hiç yok. Artık bıktım gerçekten bıktım. Kafamın içinde sürekli sesler. Öfkem berbat durumda her şeye sinirlirim. İçimde de biri konuşuyor zaten. Neler oluyor hiç fikrim yok. Eğer böyle devam ederse içime kapanmaya devam edeceğim çevremde kimse kalmayacak belki de Ailemdekilerden biri zarar görecek. Tanıdığım hiç kimse yok yardım alabileceğim. Varsa bir fikriniz yardımcı olursanız çok iyi olur gerçekten.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Taşındığınız evde ilk yaşayanlar sizlermisiniz? Daha önce yaşanmış ise, şu an oturduğunuz evde daha önceki hayatların, insanların enerjileri,yaşanmışlıklar vs..bunlar ağır gelmiştir,sizleri pekalâ etkiler.O enerjilerin temizlenmesi gerekir.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Taşındığınız evde ilk yaşayanlar sizlermisiniz? Daha önce yaşanmış ise, şu an oturduğunuz evde daha önceki hayatların, insanların enerjileri,yaşanmışlıklar vs..bunlar ağır gelmiştir,sizleri pekalâ etkiler.O enerjilerin temizlenmesi gerekir.

Bizden önce yaşayanlar var. Sanırım 2-3 aile daha.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bizden önce yaşayanlar var. Sanırım 2-3 aile daha.
Yukarıda bahsettiğim durum mevcut büyük olasılıkla.Mekânlarında enerjisi vardır bilirsiniz.Malesef olumsuz olarak fazlasıyla yansımış size.Mekânı bu negatif enerjiden temizleyerek olacakları gözlemlemeniz doğru yol gibi görünüyor.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Yukarıda bahsettiğim durum mevcut büyük olasılıkla.Mekânlarında enerjisi vardır bilirsiniz.Malesef olumsuz olarak fazlasıyla yansımış size.Mekânı bu negatif enerjiden temizleyerek olacakları gözlemlemeniz doğru yol gibi görünüyor.

Peki ne yapılmalı yani en azından ben ne yapabilirim ?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben evdeki negatif enerji için adaçayı yaprağı yakıp evin tüm köşelerinden geçirerek gezdiriyorum.Bu arada Muavvizeteyn(felak ve nas sureleri)okuyorum.(İnancınıza göre farklı duada okuyabilirsiniz) Burda topikte farklı yöntemlerde vardı,dilerseniz onlarıda inceleyin.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Ben evdeki negatif enerji için adaçayı yaprağı yakıp evin tüm köşelerinden geçirerek gezdiriyorum.Bu arada Muavvizeteyn(felak ve nas sureleri)okuyorum.(İnancınıza göre farklı duada okuyabilirsiniz) Burda topikte farklı yöntemlerde vardı,dilerseniz onlarıda inceleyin.

Ben de dua okuyorum ancak bir değişiklik olmuyor.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Adaçayı yaprağını denedinizmi?Yada forumdan başka bir uygulamayı.Duayı uygulamayla birlikte yapmanız gerekir.

Öncelikle kesin olarak ev yüzünden mi onu anlamak gerekmez mi ? Belki büyü ya da varlık musallatı olabilir mi ? Bence bunu anlamam lazım fakat ne yapacağımı bilmiyorum. Nereden başlayabilirim.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Öncelikle kesin olarak ev yüzünden mi onu anlamak gerekmez mi ? Belki büyü ya da varlık musallatı olabilir mi ? Bence bunu anlamam lazım fakat ne yapacağımı bilmiyorum. Nereden başlayabilirim.
Şimdi şöyle birşey var.İlk paylaşımınızın başrolü evinizdi.Tüm şüpheleriniz eviniz üzerineydi.Bunun üzerine yönelerek yardımcı olmaya çalıştım.Yoksa tabiki farklı ihtimaller her zaman her konuda olasıdır.Moderatörlerimiz yardımcı olacaklardır .Benim boyumu aşıyor:)Umarım net bir sebep ve çözümünü bulursunuz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ben de dua okuyorum ancak bir değişiklik olmuyor.
Dua çok farklı birşeydir yaradanla samimi bir bağlantı gerektirir.
Birde bizim dua algımızda şöyle birşey var "darda kaldığında dua et" evet darda kaldığımızda dua edilir ama dua sadece darda kaldığımızda edilmez hayatımızda bir sıkıntı yokkende hep dua etmeliyiz bu namaz gibi ibadetlerden birisidir,ama bizler sadece sıkıntı anında dua edince doğal olarak önce biraz imtihandan geçeriz bazen ağır imtihanlar olur bunlar çünki yaradana karşılıksız yönelmemişizdir,bununla beraber bir sıkıntıya düştüğümüz zaman nasıl yardım isteyeceğimizde Kuranda anlatılmıştır " namaz kılarak ve sabrederek Allahtan yardım isteyin " bizlerin bazen acelesi olsada dinin böyle bir boyutu olduğu için acelemize cevap veremiyor olabilir bazen sabretmesini bilmediğimiz için.

Sabretmekte zorluk çekenler için ben arınma yöntemlerini öneririm

Fakat bu durum bir rastlantıda olabilir mesela ruhsal olarak neden çöküntüdesiniz bunun tespiti lazım öncelikle tespitten sonra çözüme gidilmeli.
Bu gibi durumlar için aile terapistlerinden yardım almanızı öneririm tabiki bu yaşadığınız rastlantı bir durumsa.

Eğer siz büyü'den şüpheleniyorsanız bakım yaptırmanız lazım bunu anlamanın tek yolu bu
evde bir terslik varsa buda ancak bakımla anlaşılır.

Eğer bakım yaptırmayı düşünürseniz urum veya yule ile iletişime geçin size yardımcı olucaklardır

augury

Kayıtlı Üye
Ben bir apartta kalıyorum ve bu yıl oda değişikliği yaptım. Ama ilk günden beri odada hep olumsuzluklar seziyorum ve dediğiniz gibi fiziksel olarak da etkileniyorum. Bunun kaynağı odada kalan önceki insanlar olabilir. Enerjileri ağır geliyor ve rahat edemiyorum. Normalde yıldızım düşüktür yani dış enerjilerden çok etkilenirim. Lakin bu odada yalnız değilim, oda arkadaşım da benim gibi bu odada çok rahatsız, huzursuz hissettiğini söyleyip duruyor. Bende odada enerji temizliği yaptım ve sürekli korunma çemberi yapıp kendimi güvende hissetmeye çalışıyorum. Ayrıca sevgili Iviv'in dediği gibi adaçayı yaprağı kötü enerjileri uzaklaştırmakta gayet başarılıdır. Uygulama sonrası rahatlığı hissedersiniz.

Ek olarak; korunma çemberi yapmanızı tavsiye ederim. Sevgiyle kalın..

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Aynayı deneyeceğim arkadaşlar. Onun dışında koruma çemberi de yapacağım. Ayrıca bana evin bazı yerlerini sirkeli su ile silmemi önerdiler. Umarm işe yararlar.

füs

Kayıtlı Üye
Ben de aile fertlerimle beraber benzer sıkıntılar yaşıyorum.Müstakil ve bahçeli bir evde yaşıyorum ve evin ilk sahibiyiz.Ayna sokak kapısının karşısı derken sokağa doğru evin içinde mi olacak , sokak kapımın tam karşısında sundurma kolonu var ona mı asmalıyım içeri doğru ?Şimdiden teşekkürler..

fransula

Kayıtlı Üye
Ben temizlikten önce kapı girişlerine tuz serpiyorum bir gece bekliyorum tüm kötü enerjiyi çekiyor tuz. ertesi gün süpürüyorum sirkeli suyla siliyorum heryeri. Sık sık toz alıp dekoru değiştiriyorum. Eşyalara da sinebilir kötü enerji. Hatta sizi üzen yoran kıran kötü şeyler hatırlatan eşyalardan kurtulun öncelikle. Sonra sevgili ıvıv angeles in dediği gibi ada çayı yakıp evi turluyorum bir yandan nas felak ayetel kürsi okuyup iyi dileklerde bulunuyorum. Güzellikleri mutluluğu çağırıyorum. hepsini Allahtan dileyip evimin tadını çıkarıyorum :) çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz ailecek...

end

Kayıtlı Üye
Sokak kapısının tam karşısına eve girenin kendisini görebilecegi şekilde asın antreye yani evin icine. Kolona asın mesela.

Evimde yatak odamda çok huzursuzum ve yatağın karşısında gömme dolap komple ayna.
İçimdeki ses çözüm bul desede o kapıları aynadan arındırmam imkansız gibi.

fransula

Kayıtlı Üye
Evimde yatak odamda çok huzursuzum ve yatağın karşısında gömme dolap komple ayna.
İçimdeki ses çözüm bul desede o kapıları aynadan arındırmam imkansız gibi.

Güzel huzur veren bir renge boyayın :) Benim dolaptaki ayna gece 02:00' de şangırt diye kırıldı. yatakodasında ayna beni de rahatsız ediyor.

augury

Kayıtlı Üye
Kendinizi enerji anlamında yüksek hissettiğiniz bir zaman Elma sirkesi alın ve ona doğru Nas,Felak,Ayet-el Kürsi okuyun. Daha sonra evinizde temizlik yaparken viledaya bir kaşık okunmuş sirke suyu dökebilirsiniz. Aynı zamanda bu sirkeyi enerjiniz düşük hissettiğinizde bir bardak suyun içine birkaç damla damlatıp içebilirsiniz ya da gün boyu çok negatif enerjilere maruz kalmışsanız duşta bir bardak sirkeyi başınızdan aşağı dökebilirsiniz. Yani bu okunmuş sirkeyi sizin enerji deponuz gibi algılayabilirsiniz. Ne zaman enerji düşüşü olsa bununla takviye yapabilirsiniz. Ayrıca Fransula'nın bahsettiği gibi tuz da enerjiyi temizler. Eğer imkanınız varsa bir aktardan kaya tuzu alıp bahsedilen işlemi yaparsanız daha iyi olur ama eğer yoksa sofra tuzu da kullanılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...